Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van valami papírja?
ne hauzdj. ez is aszfalt, nem beton
Játszós Gixxer nem érdekel cserébe?
jah amúgy hátsó bura kéne
sziasztok pegaso 125 re kéne nekem hátsó csomagtartó + egy lámpa bura cserébe adnék érte egy fajin kis behringer vmx 100 -as keverőpultot:D de az árát is megmondogatod
Eladó egy BSE 140-es pit összesen 2 órát használt. Van róla videó is a sajátjaim között.
Végre sikerült keritenem képet az emlitett kormánygátlorol, ajánlatokat az elérhetőségek valamelyikén lehet, bohockodók kiméljenek. ugynitt gyári idomszett is eladó karcmentes használtat talán beszámitok
Eladó KTM EXC 450 2004-es, enduro+sm szett. Eladás oka: Sportmotorra váltás (CBR 600)
Hirdetésem
Sziasztok!
Eladóvá vált a motorom,inkább egy robogóra lenne szükségem mert sokat közlekedek városban de más váltós 50 ccm-es motor is szóba jöhet értékegyeztetéssel!Ő lenne a motor!
Ha valakit érdekel írjon bátran biztos ,hogy meg tudunk egyezni!
Akkor komolyan érdeklődnék! Lehetne cserébe 1000F vezműláncom meg feszítőm...
Haliho!

Eladósorba került egy 2007-es Aprilia Rs 125-ös motorkerékpár.
Több infot megtudhattok róla erre a linkre kattintva : http://www.motor.hu/motor_vpag...
És itt vannak fent képek is a motorrol. Érdeklődni: 0630/9-249-976 os telefonszámon lehet illetve a gibson91@citromail.hu email címen.
milyen ? Ft ?

919 RR

98.
hali!

A motor 2003-as, nekem az első nagy motorom, úgyhogy garantáltan megkímélt. 30300 km van benne. Nincs tekergetve az órája, minden szervízt egy motorszerelő srác csinált rajta. Egyetlen hibája, hogy 2 naposan elcsúsztam kb. 15 km/h-val. Ezt atóta nem javítottam, így jártam vele, úgyhogy csak esztétikai sérülés. (60-70.000 Ft.) Pályán nem voltam vele, megnézheted a gumikat, csak a közepe kopott. Idén 2000 km-t mentem vele, egész évben garázsban áll, nincs kihasználva. A gépnek nincs semmi baja, házat szeretnék venni, ezért adom el. A műszaki lejárt, de ha komoly, az árban benne van a friss műszaki. A számom 06-30-2374057
21 ponton állitható kormánylengéscsillapitó eladó olaszból rendeltük gyakorlatilag uj a nyakra rögzithető árajánlatokat várok. komolytalanok kiméljenek.
értem nagyapám is azt monta mindig hogy asszonyt és motort fiatalitani kell
Hali!
Kategória váltás miatt szeretném Simsonomat 125ccm-es motorra cserélni (nem robogó hanem Pl:Yamaha YBR 125 / Suzuki VanVan). Valaki tudna segíteni hogy normális áron milyen túramotort lehet venni? Előre is kösz.
Valentina te nekem irtál ?
szurkolok hogy elmenjen, mert azert a cr az cr, de most olyan vilagot elunk, hogy nagyon nincs penzuk az arcocskaknak .... nekem is most ment el a cbr, mar vegen a hitelbe is belementem, uh, .... cimbi most vett 250 2T KTM-et 2004-est 450!-ert .. ennyire nincs gané ....
ugyanez, csak fiatalabb...ha összejön. Ha nem, az se baj.
Sziasztok!
SÜRGŐS!
Eladó egy SIMSON s50. Nagyobb motor vásárlása miatt. Motorja hibátlan, hidegen is könnyen indul. Túlhajtva nincs, csak betonos úton volt használva. Króm kis tükrökkel. Sok alkatrész új. Irányár : 55000Ft.
Telefon: 06302552960
E-mail: wittman14 kukac freemail pont hu
MSN: wittman14 kukac freemail pont hu
Sziasztok!
Eladó 2008 09. yamaha YZF r6r.
ár: 2.190.000
1300Km
érdeklődni: 17 óra után: 70/614-0566
ugyanitt teljes pályaára való garnitúra eladó: idomok, kormanyteló (hyperpro)karbon védők, áttétel stb...
Eladó a motorom!
főtengely (táboritunning) 33 000 Ft
főtengely csapágy (SKF C4) 10 000 Ft
főtengely szimering 2db 4 000 Ft
0km Gyári EVO henger 44 000 Ft
dugó 18 000 Ft
hengerfej 5 000 Ft
EVO kipufogó 15 000 Ft
lánc+fogaskerekek (japán) 30 000 Ft
kerékcspágy 1 500 Ft
gyertya (ngk) 2 100 Ft
power motor 10 000 Ft
levegőszűrő 4 000 Ft
2db hátsó fékmunkahenger + fordulatszámmérő spirál 20 000 Ft
banner akksi 10 000 Ft
fékbetétek 4 000 Ft
ledes indexek 10 000 Ft
Összesen az anyagár 220 600 Ft+friss műszaki
Felújítás óta 7000 Km-t futott
Motor ára: 310 000 Ft fixen

Sidi Vertigo 44-s csizma ára 35.000Ft
ááá, kapott papírokat, meg mindent, ha ennyiért vinnék el még mindig minuszban lennék... fejidom, hát ő az úgy volt.. nem beszéltük mi már ezt meg? na mind1 ha szükségem lesz rá legalább tudom hogy még megvan neked, Jawaval beszopattak mert márciusban azt mondta egy csávó hogyha lepapíroztatom akkor elviszi, hát nem vitte el...
Egy nullával elírtad az árát a Jawa-nak
Még mindig nem vitted el a Yamaha fejidomot!