Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló!

Van egy aprilia pegaso 125 ccm es endurom elcserélném valami kis sportos 50 es robiért ha valakit érdekel írjon ide:d
Nem akarlak elkeseríteni,de ha ideiglenesen kivonnak egy motort a forgalomból, akkor még van forgalmija és törzskönyve is.
Ha nincs törzskönyve akkor nem tudod a nevedre iratni!
Kérdezd meg az okkmányirodát mielött megveszed!
A bürokrácia útvasztői nagyon szövevényesek!
Légy körültekintő!
Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy meg lehetne e oldani egy forgalmi és törzskönyv nélküli motort, ami ideiglenesen ki van vonva a forgalombol? Ugy tudom, hogyha beviszem az adásvételit az okmányirodába, ott kiállítanak egy papírt, amin rajtavannak az adatok, és azzal vihetem a motort eredetiségvizsgára, műszakira, biztosítohoz, és utána átiratás. Tehát megoldható ez az egész?
Jahh és azt is meg tudnátok mondani, hogy lehet lekérdezni egy motor adatait? Pl: tulaj, évjárat, szín .....

Köszi előre is a válaszokat
Azt, hogy sok a majom a fődön, az előbbi hsz-oddal pedig 100%-ban egyetértek.
Ezzel mit is szeretnél mondani?
Nem az órát kell nézni, hanem az általános állapotot, ha az ember motort vesz.
Ha nem értesz hozzá, akkor vinni kell egy szakembert, aki megfogja megmozgatja, beindítja, meghallgatja, és rögtön véleményt mond, hogy jó vétel vagy sem.
Én ha használt motort vennék, így csinálnám, majd egyből egy szervíz, az helló!
Amúgy volt olyan 10 éves motorom amiben 5800 km volt Japán belpiacos csúszott 250 es bandit, én 4 év alatt 1000! Km -t tettem bele, csak szinte vigyáztam rá, mielőtt megvettem 1 évig állt egy kereskedésben, kint tárolták, megvettem, nagyszervíz, új akksi majd az év bármely napján elővéve pöccre indult. A mostani motoromat meg havonta viszem kötelező szervízre, úgyhogy nálam is van szórás
Szóval ha az általános dolgok kifogástalanok a motoron (nem kotyog, nem lötyög, nem füstöl, könnyen indul hidegen, szép a hangja stb..) akkor lehet ez egy kúrva jó motor is!
Semmi baj, levágtam, h mizu...
bocs a barátnőm volt belépve (eras) ezért válaszoltam a nevében szal az elérhetőségeimet megtalálod az adatlapomon.
Hi!

Volna egy eladó Yamaha 125sr 4 ütemű chopperem nagyonszép gyári állapotú eladó,vagy esetleg beszámítanék egy nagytestű robogót... A motort 50papírokkal vettem...Bele van ütve a CM50 a vázba....
okés, szolj ha érint a dolog aztán kitaláljuk. üdv az elérhetőségeim az adatlapomon. üdv.
Persze hogy lehetséges, csak sok itt a népművészeti cserépedény!
Teljesen látatlanba meg akarja nekem magyarázni, hogy mennyi van benne...abszurd.
Eladó az AGV k-series rossi yellow replica sisakom 35ezer forint irányárért, nézd meg az adatlapomo eladó cuccok között!

És szerintem teljesen lehetséges a 19ezer kilométer....van aki szereti a mocikat deh sok a melója, és hétvégente egy kör azt hello....deh egyéni vélemény
Yamaha FZR 250 Genesis eladó.
1989-es, korának megfelelő állapotban,műszaki lejárt, törzskönyv, forgalmi van.Gumik , fékbetétek, féktárcsák jók, lánc-lánckerék jó.
Irányár:150 eFt
hányszor hallgatok naponta ilyen sztorikat
Toyota Celica 94 es megkímélt 60.000 km.... hölgy tulaj... Mondtam hadd jöjjön... megérkezett 30cm es "lik" a kalaptartóban :)))) duma... a hölgy szerette a zenét... muhahahaaa nanáá
Ne hülyítsük 1mást, és ez Oszitól sem bántásként jött. Csak olyan üvegtigrisesen: "Gaben, ne máááá én is ebből élek" :))) ennyi

Sorry
D.

Ne fájjon az őszinteség :)
Szerintem a napnál is világosabb, hogy manapság MINDENT tekernek, autót, motort, mindent, de ez legyen az eladó, és a vevő/érdeklődő vitája, nem egy harmadik, semmiközehozzá seggfejé...
én mindig az eladót nézem elsőnek......
lehet a motor 200% is de ha az eladón látom hogy nem kóser nem veszem meg.....
vettem én már cigóktól is motort avval sem fürdőztünk
km óra meg nem is érdekel a mostanin a spirál már szét volt benne rohadva annyi ideje szakadt volt...... bár az eladó szerint múlthétenmégjóvolt
Épp ez a lényeg ember, hogy nem te akarod megvenni, ha mégis, eljössz, megnézed, és ha nem látod reálisnak, nem viszed, ez ennyi!
Én nem tekergettem az óráját, még csak nemis az enyém a gép, miért ne hirdethetném annyival, amennyi van a kibebaszott órájában?
Nyomorék te leszel, barátom, ha mégegyszer besavazol.
mennyi bajotok van..
simán lehet csalni a km-ekben.. én is kivettem a km-óra és a keréknél lévő egység közül a vezetéket -mert nem mért rendesen amúgy sem- és azóta (bicikli órával mérve) mentem 2000km-ert.. amit ha leszedem az órát és visszateszem a vezetéket ugye simán letagadhatok.. csak nem értem mi értelme volna?!? lehet egy motort 30.000km-ig használni normálisan és nincs semmi baja, vagy alapba sz*rni a bejáratásra, bemelegítésre és 100km alatt hazavágni az új gépet. (szerintem..) ha egy használtat veszel előtte azért kipróbálod, ha baja van észre veszed..
Tudom, h így sem jó, mert soha nem adod el.
Én az enyémet úgy hirdettem, h korához megfelelő állapot.
94-es volt, és aki megnézte mondtam is neki, h 110e km van benne, meg hogy mivel számoljon...
Gondol mindenki amit akar, de könyörgöm, agyonsavazni egy másik ember hirdetését, hogy a hülye nehogy má' haladjon előre, na ez a magyar mentalitás!A szomszéd tehene is dögöljön meg!
Nekem mind1, mert nem én fogom megvenni.
Viszont ha valami kissrác megveszi kezdőmotornak, aztán csak szopni fog vele, meg szerelőhöz járni, ezért megutálhatja az egészet az ilyen nyomorékok miatt...
Ja, bocs, legközelebb majd így hirdetek:
Eladó akármi, 19000 km az órájában, de tuti többet futott, mert ez egy ősrégi szar, sőt, még be sem indul...
Szerinted magamat kéne hülyének néznem?
nemrég vettem egy robogót
az volt az első hogy nulláztam a km órát(kb fél óra meló), már csak kíváncsiságból is mennyit hajtunk bele
ezren túl van benne idén pedig csak helyben mászkálunk vele........
aztán sok éves sportmotor kevés km.... amikor egy hétvégén benne van 6-800km
Különben is nem mindegy mennyi a km? láttam már 10e km-es legatyásodott szart is....
Ez nekem is tetszik! Itt mindenki szinte klotyóra is mocival jár, az eladó gépek, még a 6-7 évesek is 20e km alatt vannak. Tipikus magyar mentalitás. Lehet az enyém szar, mert 4 évesen 30 van bent?