Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yamaha bws spy nagyon jo allapotu robogo elado 139.000ft koltsegmentes, motorikusan fullos
sziaszok régi motoros szemüveg, cross mezek,és westercsizma eladó kérésre képet is tok feltenni
Hali! Keresek vmi dögös kis plexit kereklámpás naked gépemre! SOS! Várom az ajánlatokat!
sziasztok!nem érdekelne valakit két gyári cbr index?az rren a 954esen meg 600rren és még sok modellen ez van!nekem van 2darabon!ha esetleg érdekel valakit az vegyen fel msnre vagy hivjon fel(20\392-51-46)
Honda Bali eladó! Érdeklődni: e-mail:szmolkatibor@citromail.hu, tel.:30/215-69-23, msn:tibike_13@hotmail.com .
Szevasz ez egy pár csak próbáltam minden oldalról lefotózni.Én tizenkétezerért vettem tizért a tied
kösz ...
az aya@index.hu -ra tudnál írni pár sort az állapotáról, km , gumik ,stb ...
+ az ár sem mindegy

előre is kösz ...
Szeva érdekelne az ár az első illetve a 3dik lábtartó köszi.
Hello én tudok egy zx10est 90es évjárat németországbol,totál egyben van nagyon diszno motorral 143 Le az enyémhez vettem (az idomok miatt, de nem raktam át semmit. üdv msn:hsskft@freemail.hu, skype hsskft. 06306420248 üdv gábor
mi ne?
na neeee
Nincs valakinek eladó kézvédője?
használt is érdekel!
fontos lenne!
ha van már "A/1" (11kw-ig) vagy "A/korlátozott" (25kw-ig) kategóriákra engedélyed, és 2 évnél régebbi, akkor akár 18 évesen megcsinálhatod a korlátlan kategóriát. Ebben az esetben nem kell elméleti tanfolyam és KRESZ-vizsga!
nem tud valaki véletlenül olyan kawát , aminek nincsenek magyar papírjai ...ill nem helyezhető itthon forgalomba ... vennék egyet ... 600 felettí érdekelne ...
Tyt mondja a tutit ....
nem jól tudod...
A-kategória 21 év felett kapható ha jól tudom..
elméletileg ha 16évesen lerakta az A1et, lehet 2 évre rá A-ja.
Hogy vezethetsz te 18 éves létedre egy hayabusát? Vagy jogsi nélkül? Bocs az offért.
Szia küldenél nekem töb képet erre az e-mailra:k.benji@citromail.hu és majd meglátjuk főleg a fényezendő felületről meg a többiről... tudod te úgy is mikre vagyok kíváncsi.
Előre is köszi!
Szasztok,

Eladnám vagy elcserélném (XXL-re) a kicsinek bizonyult SHOX MONDIAL dzsekimet.

70/3653-914 (kecskemét)
elado a miton,felujitott,teljesen költségmentes! 50esként vagy rendsztámosként ,igény szerintrészletek itt
Szevasztok Szerintetek mennyiért kéne árulnom, a motoromat, hogy valaki tegyen rá ésszerü ajánlatot, nem pedig aranyárban árult robogókat, meg szarokat kináljanak, sok a 220 ezer érte, én fél év alatt ennyit költöttem rá, mi a reális ára egy olyan motornak ami totalisan fel van ujjitva, korához képest nagyon jó állapotu, és "RENDSZÁMOS" nem fog kihullani a forgalombol, mint az 50esként használt gépek. Vagy rossz helyre raktam fel? egyszerüen nem értem nézegettem az árakat és hát azt kell mondanom hogy elvileg nem drága, vagy nincs az embereknek pánze? nem értem. mind1. Remélem valaki megszereti, nagyon fasza kis hgép, de nekem most kp-ra van szükségem. Ha valaki tud valami jótanácsot adni szoljon üdv mindenkinek. gábor. ui. 120 kp a többi mehet beszámitással is üdv
Mondom 1