Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy Honda X11 indításgátlós, Dual CBS fékrendszeres, naked bike. Magas nyomaték (117 Nm) 5 sebesség, 134 Le. Fekete színű rendszeresen szervízelt, szervízkönyves, 3e kmes lánc, friss szervíz. Tank bőrborítás + expandable vízálló tanktáska.

IÁ: 1.450.000-

akos_x11@freemail.hu
30 9925 176
szevasztok!

Eladó plexi naked motorra.

Üdv!
Honda CR 125-öt 1994-es eladó 270-ezer
bocsi de én nem tom ezt felhasználni mert én a terepet szeretem aszfalt motorom nincs:S
keresek aprillia 125 pegaso hoz idomot ha valaki tud meg veném
sziasztok! eladó egy félig kész simson schwalbe:
http://www.kepesmotor.hu/simso...
és egy etz 150 es:
http://www.kepesmotor.hu/mz/i?...
elérhetőség a hirdetésnél és az adatlapon
Bécsbe van két Louis egy heingerike,auer, ezekről tudok ha erre jársz elkisérlek
Graz louis shop
205770120
Elcserélném 1200 es andrásomat valami másra 2005-ös évjáratú a Z-s verzió (kék-fehér) kb 10000 km van benne első gazdája vagyok ennyi. minden motorfélét szeretek kategóriát kívánok váltani!érdekel chopper, túraendúró, meg mittudom én
fordított teló kompletten (kerék, fék, villahidak, a legutolsó csavar is) olcsón eladó, akár beépítéssel is. street fighterbe ideális. Motoros rohát beszámítok (térdvédős nagy méretű kellene).
70/520-4856
sziasztok valaki nem cserélne velem mezt vesevédőért cserélnék!
Ha gyorsasagit akarsz, annyiert kapsz kisCBR-t is. De hamar ki fogod noni am! 400-as zizi? Egy millat szerintem ne koltsel olyan motorra, amit nem akarsz tobb evig megtartani. 5-600e-ert viszont fogsz talalni megfelelot, amivel remekul elvagy egy darabig, es megtanulsz motorozni. Mondjuk ahhoz, hogy megtanulj motorozni, nem kell feltetlenul gyorsasagi.
Helo! sumakker: Sajnos nincs annyi pénzem mert még tanulok :S, olyan 600e ami rendelkezésemre áll. Ebben az árkategóriában már nehezebb jó állapotú , megfelelő gépet találni. És van 1 ism. szerelő aki mondta, hogy ha szeretnék valami vasat szóljak neki és megnézi.
hello! Én azt mondom, ha már rászánsz mondjuk 9 kilót, 600-ast vegyél, - de nem győzöm hangsúlyozni, hogy ÉSSZEL tekerd- azt, hogy milyen tipust, majd meglátod. Mindenki mást mond, van aki a hondára esküszik, van aki a yamahára, az a lényeg, hogy jó állapotú legyen, és neked tetszen. ezért az összegért jót vehetsz, ami pár évig kitart, ha már ennyi lóvét tolsz bele! Ja, és olyannal menjél motort venni, aki ért hozzá. Ja, 750-est is vehetsz.
hayabusa 2 db gyári dob eladó. ára 25000 ft 0620/992-4528 vagy 0620/598-2538
tl 1000 r 2 db gyári dob, takaró lemezekkel eladó ár 25000 ft 0620/ 598-2538 vagy 0620/992-4528
yamaha spy 50ccm-es robogo elado!

uj henger, dugo, gyuru, vario, ekszij, kuplung!

megy mint a golyo :-)
Nemesvámoson. Veszprémtől 5 km.
és helyileg hol van?
Hívd fel, megegyeztek. Pontosan nem tudom, 300 ezer körül.
valaki nem tud ausztiába hol lehet cross felszerelést venni?
Helo!
Köszi a válaszokat! Előtte egy Cagiva Frecciam volt majd 3 évig. Most egy 250est mertem csak venni, 2T után egy 4T, nem tudtam mit várhatok, de elég "gyengének" bizonyult. Kezdőmotornak is elég jó egy 250es így kb. csöbörbű vödörbe, hiányzott a Power szelep nyitása :) .Szinte alig használtam. Meg 250 sor4 18e fordulat :S. Valami olyat szeretnék amit nem kell pörgetni hogy mennyen (25össel is eljártam kisfordulaton városban), bár így a túra gépek smakkolnának, de a gyorsasági gépek tetszenek. Amúgy meg túrázgatásra szeretném használni. Még 1X köszi a válaszokat. Üdv.
Hyo gt250r.....
Itt az enyém ferka! Véletlenül éppen eladó! Ha érdekes,csak szój!