Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oksa köszi elég jok és mennyi lenne az ára?
Én is úgy gondoltam, hogy nagyobbat vennék. De mégis milyet? Milyen típust?
keresek 1000 es fzrhez hátsó tárcsát 92" es
irj egy mailt ha van neked: reeeman@freemail.hu
Halihó megint!

Eladó Suzuki GN125, benzines öngyújtót megszégyenítően alacsony fogyasztással

GN125

Köszön a figyelmet!
Üdv,
Zoli
attól függ mire akarod használni! De tényleg! Mindennapi használatra munkába járni jó a 400-as is (ha megkímélt és nem kell hozzá alkatrészt rendelni Japánból:) De 2 személlyel túrázni mondjuk már kell a 600-as. Kezdő motornak (ha van eszed és nem vagy adrenalin függő ) akkor simán jó a 600-as. Van, aki CB1300-al kezdi :) na bumm! Néhány ember kezébe még robogót sem lenne szabad venni, de ezt ugye nem lehet törvényileg szabályozni, csak önismeret...
Helloka
Van egy bőrrucim eladó:
A SHOX terméke: marhabőr 1.2-1.6 mm vastagságban, szövet betétekkel a nyúlós helyeken.
Térdkoptatóval, protektorokkal, versenypúppal! Szürke-Piros-Ezüst-Fekete!
másfél éves, alig használt, kb 2000km-t mentem vele.
Mérete: 2XL, (kétrészes ruci)
Térdkoptató fölött a térdprotektor enyhén sérült, (igen, az is leért...)
100.000.- Ftba került, és én szeretnék megválni tőle!

Van még egy SHOX Proton kesztyűm!
Carbon védők rajta, marhabőr, tenyér résznél tapadós anyag, szellőző, csuklómerevító
XL-es méret! Új ára: 15.000.-
10.000.-et kérek érte, mivel csak 3-4szer volt rajtam!

Ha a ruhámmal együtt veszi meg valaki "szettben", akkor 5.000.-

Úgy akkor az egész kerül 55.000.- be, szerintem egy zsír bőrruciért, és kesztyűért nem sok!

DonPedro
Hello! Ha megtudod állni, hogy nem rángatod neki, akkor nagyobbat vegyél. A kisebb motort hamar le akarod majd cserélni egy nagyobbra. Egyenesbe hamar kinövi az ember a motort, a kanyar viszont már egy másik történet. Én is 250-el kezdtem, nagyon harmat volt. Most 750-es van, viszont tisztában vagyok a nemtudásommal, és csak ésszel tekerem, de nagyon ésszel! Én azt mondom, hogy a nagyobbra kell törekedni, és egy kategóriaváltást így ki lehet hagyni. Ha fiatal vagy, vedd figyelembe, lehetséges hogy nem fogod tudni megállni, akkor inkább 250. Csak okosan!
Most nagyon jóárasítva van de tényleg! SOS eladó mélyen ár alatt!
Hali Banderasz!

Természetesen első motornak vettem a gépet
És tisztában vagyok vele, hogy nagy esélye van a borulásnak, úgyhogy egyelőre ésszel megyek, és igyekszek megtanulni motorozni.

De azért köszi a jó tanácsot!

Minden jót!

Mackó
Eladó motorjaink!

Derbi GPR 50 R "06
Kawasaki KX 250 F "04
Aprilia RXV 550 "07

Érdeklődni E-mailen, vagy msnen adatlapomon ottvan!
nem csodálom
Hi mindenkinek, eladó egy Cagiva Mito 93-as évjáratu, teljesen generálozott,uj lánc, lánckerékszett, 95% elsö gumi, vadi uj hátso gumi, Totál rendberakott kis motor 35 Le, 105 Km-er van benne a generál ota nagyon kiméletesen lett használva, korrekt modon átalakitot elsö fejidom macskaszem lámpa,(fotón, csak tervezet látható jelenleg festés alatt a fejidom, de nagyon korrekt formát kapott. A Motor RENDSZÁMOS tehát nyugodtan vezethetö A jogositvánnyal is, müszakiztatni kell (teljesen alkalmas a müszaki vizsgára.) természetesen mindkét tükör megvan, a foton nem lett felszerelve. Az ár 250 E, Robogót,Laptopot, telefonos Pda-t, mobilt az árba beszámitok, de kp-is kell.
Elérhetöségek:06306420248 Msn:hsskft@freemail.hu skype:hsskft.
Hivj megegyezünk.
Hali!

Tudnátok tanácsot adni? Szeretnék motort venni, "kezdőmotornak", és ebben kérném a segítségeteket. Ki milyet ajánl. 125-400 ccm-ig gondoltam, inkább gyorsaságit. Az ár max 1 millió, de ez nagyon a felső határ. Gondoltam a következőkre: Aprilia rs 125/250, kawasaki zzr 250/ninja 250. Vagy ha valaki tud jobbat, szóljon!

Előre is köszi!
eladó egy 50 esként használt Cagiva Mito! 94 es évjáratú kb 33 Le as. a motor kivülről egy kis munkát igényel de minden meg van hozzá csak fel kell rá rakni az idomokat újrafényeztetni. mert most szerváltam be őket. Le kellett cserélnem a két oldal idomot a fejidom még beszerzés alatt áll megtekinthető a jövő hét végén is már akár. Kerresetek meg. Én bőben lakom a motor jelenleg Bükön van egyik ismerősömnél. kb 27000 km er van bent én 300 kmert mentem vele miután enyém lett. biztosítás meg van kötve erre az évre. a motor új műszerfalat kapott és új önindítót. motorikussan egyéb dolog nem került cserére. még a hajtás lett rajt kicserélve. zsir uj első hátsó fogaskerék van rajt és egy zsir uj lánc amióta az új hajtás rajta van talán mentem vele 50 km ert. az eladás oka Rendőrség megfogott és nem akarok késöbb kockáztatni. Irányár: 220.000 alkuképes! még az üléseket kell újrakárpitoztatni mert eléggé megviselt állapotban vannak.
Hy All! Még mindíg-mindíg valaki segítségét kérem,aki tud valamelyik sufni mélyén egy ilyen HÁTSÓ LÁMPABÚRA létezéséről...! Előre is köszi! Elég fontos lenne !

pizzafuti001@freemail.hu,vagy légyszi itt a fórumon ... Thanks!
Hali! ELADO KAWASAKI ZR7-es gépem. 2003-as évjáratú,hibátlan szép állapotú. Szép fénnyel,széles kormánnyal és arrow sportdobbal eladó! Gyári cuccai is megvannak. 2009-ig műszakival,jó gumikkal,új aksival SOS ! i.á.: 835 000 Ft Képek az adatlapomon,ha érdekes,van még róla rengeteg!
és árba mennyibe van?
Helló.

Én tudok egy CR 250-est, szép állapotban! Paltesz Dávid: 06 20 528 08 15
Nemesvámos
Hali mindenkinek!
Eladóba került a motoros felszerelésem, ami a következőkből áll:
-Spy bukó, sárga-fekete
-Fox mez,sárga-fekete
-Bstar gatya,sárga-fekete
-Ufo páncél ing
-Setup csizma(43as)fekete
-Fox kesztyű,sárga-fekete
-Scott szemüveg,sárga
képet nemsokára mellékelek, ha valakit érdekel, szóljon!
hellósztok!
kérdésem lenne!
valaki nem tud valami jókis honda cr 250 vagy kx 250 et olyan 300-310 körül
eggyik haver most akar gépet venni és segíteni akarok neki
köszi
Egy elég fontos kérdést kihagytatok.Milyen motorod volt előtte.Mert ugye azért van különbség egy GSX-R 600 és egy ZXR400 között.Szerintem ez az egyik legfontosabb kérdés amit sokan elfelejtenek aztán pereccel kezdik a szezont,szerencsésebb esetben Ez nem okoskodás ne értsd félre csak jó tanács
Sziasztok!

Eladó! 48as és kétrészes
Még mindig eladó
Grat a mocihoz
helo!

én a múlt héten vettem egy 600as gsx-r-t. a fenntartása ugyanannyiba kerül, mint egy 400asé. ahogy britton írta, az olaj ugyanannyi, benzint meg mindegyikbe kell tölteni

Az átírás pontosan 17000 HUF volt, a törzskönyv meg 12000 HUF (mint a kocsiknál)
Az eredetiség is ugyanannyi mint egy kocsinál 17000 HUF.
úgyhogy mindegyik költség ugyanannyi.
a biztosításom meg kb 4000 HUF-ra jött ki negyedévente.

Üdv:
Mackó