Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2004es 640 lc4 1.2m
Aprilia Pegaso szép állapotban eladó és kis ráfizetéssel nagyobbra cserélendő. Ára: fix 275000 ft.
Szeva!
Köszi a segítséget, írok neki háthaaa.
Hi!

Nem biztos az info, de én két éve vettem tölük emelőt, igaz nekme át kellet szabni a banditra, de elvileg R1 meg R6 hoz gyártottak, nagyon baráti áron! Hozzáteszem két éve! Adok egy mailt, remélem nem gond, irj nekik hogy foglalkoznak még vele! ÜDv (amugy vmi R6 klubbos volt a srác!)

yzfr6 (kukac) citromail (pont) hu
Sziasztok!
Hátsó emelőt szeretnék, yamaha R1-hez('06). Netán vki megválna egy ilyentől az írjon. Köszi!
Helló eladó Cagiva Mitó 92-es forgalmis rendszámos, vizsga nincs 50esként volt használva, sürgüsen 220 ezerért el lehet vinni 100 ezerig beszámolok motort robogót laptoppot mobiltelefont is. kérésre képeket küldög, generálozott blokk, uj gumik lánc lánckerékszett, csak fényezni kell, de az sem vészes,
ok. Az sok öcsém 1 max. 1.1-ért akar venni, de azért köszi.
1400000HUF
eladó egy 120/60 R17-es Bridgestone sport gumi, 90%-os állapotban...

kérésre képet tudok mutatni
nem tud valaki véletlenül olcsón sport Kawát ? min 600-as és nem kellenek papírok
Sziasztok!
Szeretnék érdeklödni hogy nem-e tudja valaki hogy hogyan müködik a hitelátvállalás?
Én szeretném átadni a hitelemet egy srácnak csak eggyikünk sem jártas benne.
A csajszival együtt?
Heló
Eladó egy Aprilia RX 50/80. '95-ös évjárat, 2ütemű, vízhűtés, különolajzás. 80ccm-es DR henger, 21-e s Mikuni karbi, Fordított első teló, állítható hátsó teló, elöl-hátul tárcsafék. Nyáron lett felújítva kívül-belül. Lámpák, indexek működnek, jó állapotú gumik. Ár: 280000Ft
Tel: 30/4320395, e-mail: fszoki91@citromail.hu
Sürgősen eladó egy nagyon szép megkímélt TDR! Szép eszétikai állapotban még járatós gyönyürű hanggal! új belsővel, láncszettel 50-esként használva. Ár:200ezer!

Érdeklődni lehet:06-20-594-54-87
Pécs mellett. A bowden méterben olcsó. Az egész pár száz Ft, ha a ház használható.
pergergyuri
és még aznap feladom ha jelzed hogy átutalatad és megnézem ha átjött a pénz már küldöm is vagy aznap vagy másnap!
ja a postaköltséget csak akkor válalom ha átutalod előre a pénzt!
na a suziki xl es a usa az 4xl es mind a kettő uj egyszer volt rajatm az usa a másik kb 5ször
sziasztok eladó vagy elcserélhető mezek! suzukis mez 4-5000 a usa 2-3000ft akkir érdekel szóljon ha a suzukist 5000ért a usa 3000ét veszed meg akkor a postaköltséget állom!
Mennyi az ára?
Szia

Mennyiért cserélnéd ki? Hol laksz?
hali!sajnos meg kell válnom a k7 suzuki dr-z 400sm moci tol .2008 február 29 hoztam 0km-essem el most 400km van benne sajna közbe jött valami fontossabb ha érdekel irj!
Sziasztok!

Eladó! 2 részes 48-as axo ruci
Az a helyzet, hogy ámbár állítható a pedál, de a krosszmotoros csizma nem hajlik kellőképp, hogy lehessen vele normálisan váltani. Kinézetre és védelemre is nagyon klassz, ezért is választottam, de a sportmotorkategóriában használhatatlan.
Szevasz
Ha elküldöd a rosszat, kicserélem a belét ugyanolyanra, mint volt.
pergergyuri
06 30 467 47 90