Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A másik kép!
Helló! Bocs hogy nem válaszóltam,de nem voltam net közelben!Szóval igen 600-as a ninja,1997-es ,31 ezer kilóméter van benne!Ha még kell valami adat nyugodtan írj!Rakok még fel képet róla,így a műszerfalat is látod!Üdv
18000 Ft-ra gondolt szerintem. Az ilyen gyári lámpák újonnan elég drágák az SR-be egy kis robeszba 28000Ft a gyári lámpa vicc. Az arannyal egyenértékű. Én inkább a gugliba beírnám, hogy motorbontó és felhívnám mindet.
nekem irtad domi223 ? 18ert ? 18 Euro-ert ? honnan vettel lampat ?
UI: 600as a Kawa, csak kiszúrta a szemem hogy oda volt írva.
Nekem 4 hónap kellet hogy szerezzek egy és 18 ért adták. Nem lesz egyszerű
Eladó a képeken látható Arrow kipufogó dob Yamaha YZF 600 R6-ra (1999-2003).
Karc -és sérülésmentes állapotban. Minden tartozékával, papírokkal, matricákkal dobozában.
Tel.: 06-20-9315-930
Ár: 55.000.-Ft
hi!
97es RF 600R jo állapotban eladó! kisebb, olcsóbb cserre lehet!
ár 659000. kissbalazsjanos@freemail.hu
Sziasztok! Keresek surgosen 1 hasznalt Aprilia AF1 Futura vagy Aprilia Pegaso 650 1994 kiadasu elso lampat. A lampanak forditott trapez formaja van. Ha van info hol talalhatok, kerem irjatok ibu2molnar@yahoo.com vagy a forumba. Akar 50 Euro-t is adok erte. Koszi
Sziasztok van 1 eladó Kawasaki ZX900R hátha valakit érdekel.
Bövebb info itt.
Eladó!
Honda Bali
Érd:06-30/215-69-23
szmolkatibor@citromail.hu
tibike_
13@hotmail.com
Eladóak!
eladó egy suzuki mez is irj és megegyezuk uj egysze volt rajtam!
Hello mindenki keresek dell"orto phbg 20 bs karburátorhoz főfúvóka keverőcsövet EZ262-es tipusszámút, ha valakinek van eladó kérem jelezze. köszi előre is.
sziasztok vesevédőt és csizmát 45öset tudna valaki olcsó pénzért persze 3ft-tól kerekitünk 5re!
Lábtartók Atesz Azthiszem elsők valamilyen CBR-re valók
gondolom hátsó lábtartó
és mik ezek?
Szevasztok ezek itt eladók
Helo. ninjaficus: Engem érdekelne a géped feltéve ha 600as. Pár infot kérhetnék?! Ár, évjárat, km... köszi Üdv. Feri
Sziasztok! Van egy eladó Gilera RX-em! Az adatlapomon van kép róla! Iá.: 150E Ft! Biztosan megegyezünk!
Sziasztok!

Surgosen elado CBR 1000 RR. Hitelatvallalassal 0 Ft induloval elviheto!
http://www.hasznaltauto.hu/142...
Hivj es megegyezunk!
06-30-250-60-98
Új komplett LED-es hátsólámpa szett + első LED-es index Yamaha Tmax (XP500) nagyrobogóra.
LED-es városi és féklámpa, index és rendszámtábla világítás!
EGYEDI! NEM JÖN SZEMBE!
cagiva mito125 eladó, 50esként vagy rándszámosként, teljeen felujitva, garantáltan kötségmentesen!
itt megtekinthető