Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Eladó egy cagiva MITO generálozott blokkal,uj gumikkal, uj láncszettel, lánccal, átépitett fejidommal, nagyon jó állapotban( fényezése javitandó) cserét beszámitok robogó mobil pda laptop 150ezerig. üdv.
Eladó a mocim ha valakit érdekel forduljon hozzám bizalommal amiben tudok segítek. képeket találtok az adatlapomon! megszereztem hozzá az idomokat egyedül a fejidom maradt el de az is beszerzés alatt van. talán még ezen a héten meglesz. amiket cseréltem: kipuff tömítés, hajtás komplett csere volt( első hátsó fogaskerék plusz lánc.) önindító, műszerfal. kérésre odaadom a régi alkatrészeket is amik rajta voltak. kivétel a lánc és a fogaskerekeket mert azok már a kukában végezték. :) ami munka van még vele: idomok fényezése, és az ülések. sajnos itt a környéken egyelőre nem találtam olyan embert aki rendbehozná nekem az üléseket. a motor 50 es pappírokkal van. próbáltam beszerezni hozzá a pappírokat hogy le lehessen vizsgáztatni de sajnos aki behozta magyarországra elhagyta azokat. így hát marad 50 esként. ha valakit érdekel vegyen fel msn re vagy írjon itt vagy mailben. Email és msn cím az adatlapon megtalálható: edem18@citromail.hu

ja még annyi hogy a gyári óra szerinti állás alapján durván 27000 km er van bent amiből én amióta nálam van mindössze 300 km ert tettem bele. a hátsó gumi egész jó állapotban saccra én 90 % körülire tippelem. az első már egy kicsit használtabb lehet hogy cserére szorul majd hamarossan.

ha minden igaz egész jól leírtam milyen állapotban van ha valakit érdekel keressen meg. szivessen válaszolok bárki bármilyen kérdésére. üdv mindenkinek. KÉPEKET találtok az adatlapomon. a képeken még nincsenek felszerelve az idomok amiket szereztem hozzá.

irány ár: 180 000 ,- ennél lejebb már nem tudom és nem akarom! :D akkor megmarad alkatrésznek :)
sziasztok van nállam tuning 2002 sr50 ditech 3idom törött 70malossi stb malossi tuning hogy lenne érdemes eladni+miért egybe? (150) +hol hirdetném vagy külön küölön?...tuning kb 100 ért elmenne és akkor van 1 hajtás+henger nélküli motorom ...? vki aki már csinált ilyet segítsen!légysz
Olcsó motoros felszerelések!

www.endurobolt.atw.hu
hali
simsont számolnék be esetleg, más 50es nemnagyon kell,me a szimo az a nagymotor mellé kéne ronangálni ,meg bohockodni vele...vegyél fel msn re és dumálunk
cső
Eladó Hyosung GT65OR sportmotor- V2-es, 79Le, garanciális, szervizelt, 75OOkm-el, sérülésmentesen, túrázásra használt. Alacsony fogyasztás (4,5). Hitelmentes.
IÁr: 92O.OOOFt
125ccm enduro honda,yamaha,kawa
milyen csere érdekelne?esetleg 50es rg?sportmotor.?
hali.

csere érdekelne egy suzuki rmx 50ccm 2002-es.ha érdekel többet mondok rola.

üdv:horváth csaba
Üdv!
Engem RENDSZÁMOS 125-ös enduro érdeklne. Fényképes ajánlatokat e-mailben várok: miklosnagy@c2.hu
170cm 74 kg
tudom...de 1.2 ért ujat veszek szalonban
nemis láttad a mtort!
Sziasztok!

2x használt Hebo Carbon bukó eladó L-es méretben 40000.-ért! Új ár 73000.-!
annyiért sok
Na ezt jól elirtam 1000000 eléglessz.
10000000
sztem
48-as méret,de a képeidből itélva kicsirád
Igen én hordtam volna, ha jó lett volna
uppsz szóismétlés
Aprilia Pegaso szép állapotban műszakival, szép és jó állapotban eladó. Ára: Fix 275000ft esetleg kis ráfizetéssel nagyobb motor cseréje érdekel.
hali

te hordtad ezt a ruhát mert a képen nem nézel ki xl méretünek
hali

a ruha milyen méretü?
és mennyi az a nagyon olcso