Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez télleg jo ettemeg, szerintem ha tetszik nézd meg
Hello motorosok. Az ügyben írok ide hogy van egy 2002-es 12. havi 1200-es banditom amit az öcsém halálos motorbalesete miatt el kell adnom mivel a családban nem okoz osztatlan sikert a motorozni vágyásom. A téli álom után életrekelt című videoban meg is lehet tekinteni.Érd. 06203556493 Tatabánya
Előre is köszönöm szevasztok.
az jelenleg supermoto szoval teljességgel utcai de te inkáb turaendurot akarsz nem?
ezért szerintetek mennyit kaphatnék, Bridgestone battlax bt45r, szerintem vadi uj akkor volt össz utcán amikor kiprobáltam a motort amit vettem, most meg 1 honap mire megvan a jogsim kb és addigra én meg enduro gummát szeretnék... 120/80-18, 30 ezer ujonnan 20ért érdekelne valakit? (csak udvarban füben metnem ma is vele egy kört mert állitgatom:D)
Nekem utcai enduro kell, nem cross, de azér kössz.
sziasztok! van 2 eladó simsonom, az egyik 3 a másik négy sebességes. a 2 simsont cserélném is egyben ( a 2 mocit odaadom 1 ért) :125 ös endúró, 4t robogó, vagy valami értelmes motor
EZT
Hello

Eladó simson s51B, 3 sebességes.Teljes felújítás után,jó kompresszió,erős motor,felújítás óta kb 500 km-ert ment.Az ár azért ennyi mert nagyon sok új alkatrész van rajta.Iá:75e
Csere is érdekel értékegyeztetéssel 125-ös motorra.
Ha valakit érdekel írjon:kdani91
Heló.
Szerintetek melyik 25-ös endurot érdemesebb megvenni az alábbiak közül?

Aprilia Tuareg
Cagiva Elephant
Yamaha tdr
Helló!
A Kawasaki milyen állapotban van? Látom hogy át van alakítva egy kicsit. Forgalmi van hozzá?
Hello !
Eladó egy Derbi Senda X-race gyári alu hengerszett mindenel együt 7742km-t futot jó állapotban !
Az ár pedig 20000Ft ( a gyári zsir új 70k környékén mozog ... ) 19-es ill 21-es karbi csere érdekel
(most 70es henger van a vason ezért kerül eladásra a cucc )
e-mail cim : motoros-tomi@freeamil.hu
tel.: 0620/9995716 Hétköznap csak délután 3óra után !
Jah és Gyálon Bp melett tekinthetö meg
Helló!Ha valaki tud gilera kz hátsó féknyerget ,az érdekelne(és hogy mennyi)?!Kössz előre is.
Szeva adok érte egy gilera mx1 125/50es gyorsaságit, 30 Le powerszelepes kismotorként. üdv gábor msn skype is (nekem volt a mitom
Bagóért motorok, Gilera Mx1 125/50 nagyon jó motorral 30 Le sportmotor kis esztétikai hibákkal 120E forintért elvihetö bidapesten, Kawasaki Zx10 91 es évjárat 146 le 4.2 kipufogó,16 szelepes vizhütéses alkatrésznek 170 E forintért, Elérhetöségeim 06306420248 msn, skype is.
hali
az adatok: a blokkja frissen összerakva( új csapágyak, felújított főtengely-ckr hajtókarral- új szimeringek frissen fúrt hengerrel új dugó és gyűrűkkel ) a felújítás óta kb 1 km -t ment a motor tehát még be kell járatni
kívülről: jó gumikkal a festése eredeti, de nem túl szép mert már kopottas, új üléshuzattal új kipufogóval szépen és igényesen összerakva
hát kb ennyi igy elsőre
kéknek a paraméterei?
honda cbr 929 rr, És 954 rr - re valÓ two-brothers sportkipufogÓdob eladÓ, minimÁlis esztÉtikai hibÁval amely polÍrozÁssal eltÁvolÍthatÓ, irÁnyÁr 43000 ft. 0620/992-4528 vagy 0620/598-2538
hali úgy tűnik hogy a piros simsonra van már érdeklődő de van egy kék 4 sebeséges frissen összerakva ha érdekel.
el tudod hozni a jog-ot ha megegyezünk?
Eladó 1 hengeres 4 ütemű 200ccm esKrossz gép egyébb adatok ittolcsó!SürgőőőS, alkuképes!
hátsó gumi csere ráfér. esetleg valami kérdés?
info: gozom sincsen mikori . egyben van a kicsike, akksi nincsen benne így rugni kell.
hali vmi infó a mociról? kép és esetleg vmi rövid leírás?
van egy robogom cserébe yamaha jog
sziasztok!
van egy eladó simsonom akit érdekel az szóljon
http://www.kepesmotor.hu/simso...