Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali ha valakinek lenne zxr750 szelep az segitsen kellene 5 db szivó meg 2db kipufogó vagy sérül hengerfej is érdekel tel:20-988-0901 vagy wagenmotor@freemail.hu előre is köszi
Monza Secco cordura kabát,1éves,sérülés nincs rajta,kiválló állapotú http://shox.hu/images/upload/1... a homok színű,17ezer! Axo bőrkesztyű nem protektoros,csak szivacs keményítések vannak benne,6ezer! Axo L-es gerincproti, 170-180 magas emberkére-7ezer! Fm S-es bukó,50 kmig használt,sisakzsákkal-23 ezer! 06308305751 Képek a ruha topic 6488-as hozzászólásánál...
YAMAHA NEOS ELADÓ 160.000Ft !
Új 70es henger bejáratva,800 km van benne.Motorikusan tökéletes,nagyon jól megy.Léghűtéses.Gianelli sportkipufogó,elől Brembo tárcsafék :)Esztétikai hibás.Az ár IRÁNYÁR !Csere beszámítással érdekel 125-ös sportmotorra vagy supermotora.
ELadó!
Yamaha FZR 600 nagyon szép, valóban megkímélt állapotban, új gumik, új olaj és akksi!
Érd:20/9187842, hétközbe 15 óra után, 7végén egész nap....
www.eladomotorok.cjb.hu
eladó,vagy elcserélhető: srad 750 plexi+vázidom
Üdv! suzuki dr 800 big eladÓ 1992-Évj. fÉnyezni kell! forgalmival, tÖrzskÖnyvvel, irÁnyÁr 390 eft. tel; 0620/992-4528 vagy 0620/598-2538
Eladó!
Honda Bali
Érd:06-30/215-69-23
szmolkatibor@citromail.hu
tibike
_13@hotmail.com
szelektor milyen üzletről lenne szó?
Üdv, Mindenkinek!
Honda VTR 1000F-hez keresnék bontott gyári, vagy utángyártott tükröt mind a 2 oldalra!
Előre is köszi, annak, aki tud!
Viktor
30/9033109
kv.@freemail.hu
Sziasztok.Keresek kawasaki kx500 berugókart(állitolag valamelyik évjáratu 250-é is jó hozzá )
Sziasztok!


Yamaha DT 125- höz keresek kuplungbovdent!
Jó állapotú használt is jó!
Tudtok segíteni, hol tudnám beszerezni?

Köszi előre is!
Túracsizma 43-as méretben eladó, ha valakit érdekel, szóljon!
Eladdó Aprilia Rx125 rendszámos, friss vizsga,fényezés, sm szett!
És Spyke 2 részes bőrruci koptatóval,48-as méret
szia szelekt milyen üzletről lenne szó?
Szia,

Nekem ide eleg korulmenyes irogatni, inkabb levelezzunk, mint irtam emilcimem:
hg_gabi@freemail.hu

Udv. Gabor
persze te tudod,
de nem a vásárlás miatt,hanem olyan dolgokat lehet látni ami elképesztő.....
tavaly még a gyereket is elhagytam és úgy mondták be a nevét akkor vettem észre,hogy nincs velem :):)::)
azóta egyedül járok.....:):)
sztem nem megyek fel mert csak 1 gatya meg 1 mez kell és kész! amennyi a benyapénz lenne meg amennyivel olcsóbban megveszem akkor ugyan ott vagyok az annak jó aki a közelbe lakik!
Én is meek és tőlem sincs sokkal közeleb
Muszáj ott lennem
érdemes lenne feljönnöd,persze tudom hogy az utazás sok pénz.

de ne offoljuk szét a topikot.
jolvan tőlem 250 km re van basssssssssssssszki
ne basssssz ki!:):):)
milyen motoros vagy,az egyik legnagyobb rendezvény.


2008.03.12-16ig hungexpo budapest.
az hol lessz?
az 9

de most lesz a motorkiállítás ott is gondolom óriási engedmények lesznek,érdemes kimenni.
aha értem és a gatyó?
arra nem emlékszem:):(