Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Küldtem mailt, megvannak még! Üdv Edem
mennyibe adod a gépest?
Forgalomból kivont motort miképpen lehet újra forgalomba helyezni? Azt sajnos nem tudom, ideiglenesen, vagy véglegesen kivont (szerintem csak ideiglenesen...).
Nem találok róla semmit...
sziasztok eladó a képen látható szett 95%-os !
felnik nélkül 92.000HUF
cagiva mito125 eladó, 50esként vagy rándszámosként, teljeen felujitva, garantáltan kötségmentesen!
részletek itt
vennék cbr600fsport-hoz magyar leirást.
szia!
index megvan még? ha igen érdekelne.
irj.
www.peti600fs@citromail.hu
eladó az előző mkp érd: 06-20-545-35-46
Megtaláltam! Köszi
Helló! Mi az ára a gépnek? Mennyi idős? KM?
Na meg ez is eladó! Akra már nincs rajta!
A tárcsához van fullos fékrendszer is! Radiális kar 6 dugós nyereg + a cső!
Ez is eladó!
Sziasztok eladó!
Eladó a mocim ha valakit érdekel forduljon hozzám bizalommal amiben tudok segítek. képeket találtok az adatlapomon! megszereztem hozzá az idomokat egyedül a fejidom maradt el de az is beszerzés alatt van. talán még ezen a héten meglesz. amiket cseréltem: kipuff tömítés, hajtás komplett csere volt( első hátsó fogaskerék plusz lánc.) önindító, műszerfal. kérésre odaadom a régi alkatrészeket is amik rajta voltak. kivétel a lánc és a fogaskerekeket mert azok már a kukában végezték. :) ami munka van még vele: idomok fényezése, és az ülések. sajnos itt a környéken egyelőre nem találtam olyan embert aki rendbehozná nekem az üléseket. a motor 50 es pappírokkal van. próbáltam beszerezni hozzá a pappírokat hogy le lehessen vizsgáztatni de sajnos aki behozta magyarországra elhagyta azokat. így hát marad 50 esként. ha valakit érdekel vegyen fel msn re vagy írjon itt vagy mailben. Email és msn cím az adatlapon megtalálható: edem18@citromail.hu

ja még annyi hogy a gyári óra szerinti állás alapján durván 27000 km er van bent amiből én amióta nálam van mindössze 300 km ert tettem bele. a hátsó gumi egész jó állapotban saccra én 90 % körülire tippelem. az első már egy kicsit használtabb lehet hogy cserére szorul majd hamarossan.

ha minden igaz egész jól leírtam milyen állapotban van ha valakit érdekel keressen meg. szivessen válaszolok bárki bármilyen kérdésére. üdv mindenkinek. KÉPEKET találtok az adatlapomon. a képeken még nincsenek felszerelve az idomok amiket szereztem hozzá.

irány ár: 210.000 ,-
Szevasztok Elado a motorom teljes körüen generálozott, uj gumik uj lánc lánckerékszett a fényezés egy két helyen javitandó , 250 000 Ft-ért vihetö, robogót, mobilt, laptoppot beszámitok. üdv mindenkinek.
Ja! A vas ára 750e. üdv
Szia Viko75!

Erste leasing. Bemegyunk. Teged megvizsgalnak es ha rendben talalnak mindent, akkor tied lesz a hitel meg a motor is!
Ezeket ma fotoztam:
Hajra
Eladó! Csere/cross/ érdekel.
Helo. Lehet már írtad valahol, csak ismét nem látom ! Mennyibe tartod a géped? köszi
előzmény gomb
Ezt kitől kérdezted vico75!?
http://www.kepesmotor.hu/motor...

ez a cucc eladó valakit érdekel hivjon sürgös
Szia!A hitelátválalás hogy nézne ki?