Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello menyibe árulod?
Eladó a régi 600-as Kawám!Kitűnő állapotban,új gumikkal,jövő év áprilisig van műszakija!
yamaha bws spy robogo teljesen felujitva elado. (uj kuplunk, vario, gyuru, dugo)
Hali!
Hayabusások, van egy ilyen sisakom eladó: SHOEI RF-1000 (XR-1000). Új ára 130 ezer volt
Tökéletes, karcmentes állapotban, utas sisak, kb 20x volt használva.
Limitált sisak, kifejezetten Hayabusához fényezve. - AIM héjszerkezet: organikus üvegszáll + klf. összetett rétegek ettől rendkívűl könnyű és ütéselnyelő! Shoei szabadalom - EPS 2 sürűségű, optimális biztonságot nyújt

- Záró pleximechanikával és egyedülálló plexitömítéssel rendelkezik

- Dupla "D" gyürű, versenyhomolog és használata a legbiztonságosabb - Kényelem: 3 méretű héj létezik

- Az L-es sisak súlya csak 1330 g +- 50g.

- Mosható bőrbarát, antibakteriális bélés - Kivehető és mosható arcpárnák - Állszíjvédő-takaró is kivehető és mosható

- Szellőzés: Összetett ventillációs és elszívó rendszer - Bemeneti szellőzőnyílások a homloknál és állrésznél, kimeneti szellőzőnyílások az Aero Wing résznél és a nyakrésznél a bélésen belül - A szellőzőcsatornák biztosítják a megfelelő levegőmozgást a sisakon belül

- Aerodinamika: Áramvonalas héj, Tail Fin II, hátul a nyakrésznél elterelő szárny - Aero Wing Spoiler nagy sebességnél stabilizálja a sisakot.

- Vásárláskor automatikusan jár a sisakzsák

- "B" típusú orrvédő és X8 típusú bogárháló, arcpárnák klf. méretben kaphatók

- Zajcsökkentő szett jelentős mértékben kiszűrí a külső zajokat
Elérhetőség az adatlapomom.
Sziasztok!
Lehet, hogy nem a legjobb topikot választottam, de talán tud v.ki segíteni.
Egy ismerősöm megválna egy Kawasaki zx 500 B-típusú gépétől. (amit szeretnék megvenni)
Ha valaki ismeri a típust, kérem írjon róla egy-két adatot . (a neten nem sok mindent találtam róla)
Előre is köszi!
Üdv.
Sziasztok!

Megvállnék egy PUIG RACING " dark smoke " racing plexitől ( GSXR600-750 K6-K7 ) teljesen karcmentes állapotban,

valamint egy Yamaha FZ6S Fazerhez való gyári bukócsőtől ( 2 éves, bal oldalán kis horzsolásnyom ).

Ha érdekel, írj a szeghotamas@freemail.hu e-mailre.
Eladó TRACE TX-1 supermoto csizma. Használva nem volt, a méret 43-44. IÁr 30000Ft.

Érdeklődni: 30/4582266 (Budapest - IV, Tamás)
Eladó Hyosung GT650R sportmotor. 7500km, szervizelt, garanciás, hitelmentes, törzskönyv. 2006.06. havi. Piros színű, karc és bukásmentes. Túrázásra használt. IÁr: 970000Ft

Érdeklődni telefonon: 30/4582266 (Budapest, IV - Tamás)
csőő
hát, ez most rendszám nélkül van,de ha kell akkor tudok hozzá rendszámos vázat,30k ér, és ak rendszámosra meg leeht csinálni.. vhogy belekalkuláljuk az árba,ha érdekel,vegyél fel msn re,és megdumáljuk a részleteket..msn az adatlapon
üdv
Sürgősen eladó 2DB VOLT Fesztivál; 2DB Balaton Sound és 2DB Sziget(ottalvós) jegy!
e-mail: inix2@citromail.hu
msn: maf_fia_@hotmail.com
tel.: 30/7406350
Csáó!
Rendszám megvan hozzá vagy 50-esként van? Mert nekem rendszámosan kéne.
Hali henger érdekelne nsr 125 re akár 160-as is lecci írjatok::.
e-mail:erdei23@freemail.hu
sziasztok valakinek nem kell motoros mez olcsón vagy csere is érdelek cross cuccokra!
Eladó egy kawasaki zx7r!irányár 550000e ft!
Üdv János!
85 -ért alku nélkül a tiéd. Írj vissza a vipmailemre !
simson motort vennék 100.000ft alatt jó álapotban 1990 ávjárattal!

janosvarga@citromail.hu-ra lehet írni rem tudok segíteni
Sziasztok van egy MZ 250/1 motorom ami crossosítva van a blokkja nagyon erős sok ujj dologgal ! Elcserélném akár milyen ROBOGÓRA AKÁR ÜZEMKÉPTELENRE IS vagy hiányosra
MSN:gpethes@freemail.hu
sziasztok.

a reglapomon látható ruhámat eladásra bocsájtanám.:) ha vkit érdekel.
egy egész idényt ment tavaly,vmint a kabátban a tanfolyam van.a kabátban elég komoly szellőző-hűtő rendszer van.
hibátlan,nem estem nem csúsztam benne.a nadrághoz van kivehető bélés télre,azt nem használtam sosem.a kabát és a nadrág összecipzárazható,frissen van mosva.
(a mosószert is odaadom hozzá,3 ezer forint volt,direkt cordura motoros ruhához van)
adok hozzá egy egész hátas kemény gerinc protektort(pro life)ami egyben derékvédő is.
én 183 cm 95 kg vok,ekkora emberre jó.
Ezt a nagy paraszt vakitást
Hát én nem akarom senki üzletét rombolni, de a motorosok érdekét nézve nem biztos, hogy erre a készülékre szükségetek van. Mi FamaIII.-al és SPS-el szoktunk mérni, mindkettő csak akkor bocsát ki "lézert" ha megnyomom a gombot. Ez akkor történik, mikor már "be vagy célozva". Mire az érzékelő bejelez addigra már megvan a felvétel is. Amik majd ide-oda ki lesznek rakva ha bejön az objektív felelősség az meg megint egy más típus lesz, úgyhogy az ellen meg vagy védenek ezek vagy nem. Mindenki úgy dönt ahogy gondolja, de ennyi pénzből jó sok tank benzin kijön...
Sziasztok.
Eladók új,garanciális, legújabb szoftverrel rendelkező radar és lézerblokkolók, rendelésre!
Beltronics BEL/Target Euro 966RM Radardetektor Traffipax Detektor.
Ez a radardetektor speciálisan a motorosok számára készült. A 966RM a BEL 966R motoros változata: a készülék vízálló házat kapott, valamint napfénynél is látható figyelmeztető nagy fényerejű LED-et.
Autópálya-radar (Ka sávú) hátulról: 320m, szemből 950m
Multanova (Ka sávú) radar hátulról: 200m, szemből 330m
Speedophot (K sávú) radar hátulról: 360m, szemből 410m
Microspeed (Ku sáv) radar hátulról: 270m, szemből 380m
A tökéletes radarérzékelés motorra!
Led kijelző
Kis vezérlő, mely bárhol feltűnésmentesen elhelyezhető
Napfénynél is látható figyelmeztető nagy fényerejű LED
Nem érzékelhető a detektorkeresők számára
Ultra low oscillator a kevesebb hamis riasztás érdekében
Beépített kivitel
Különálló radarvevő, mely kívülről nem látható.
Ára: 122.000HUF
06 30/547-0115 --15:00 óra után, illetve hétvégén bármikor.
castlee@vipmail.hu
Sziasztok!
Egy vadi új Yoshimura RS-3 at szeretnék eladni. Vadi új, dobozában, SV650-re lett rendelve, de a motor viszont el lett adva, így ez megmaradt. Még nem volt felszerelve sehova. A postázás során sajna benyomódott az alja egy picit, de nem látni, mert alul van(a mellékelt képen látható). Én 55 ért adom, pont az új ár feléért.
Képek és link: http://sportmotor.hu/motoros_f...
Esetleg ha érdekel valakit:70/3733268
Új motoros felszerelések olcsón eladók!

UFO alumerevítős kézvédők, Crossgumik, Cross sisakok, Protektoringek, Cross nadrágok, Cross szemüvegek, Robogós sisakok. Akár postai utánvétellel is! Érdeklődni a nyizesedes@freemail.hu címen, vagy a 06 20 521 84 99 es számon!