Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia nekem van egy elado xj 900 motorom bontásra a motorban van 43 e km a paripa első fuóműve sérült,évj 92
Sziasztok!
Szükségem lenne egy olyan keveset futott, viszonylag új kiadású, működőképes, nagyon megbízható túramotor blokkra, ami inkább nyomatékos, mint pörgős. A Yamaha Xj 600 tetszene, de a típus tekintetében nincs kikötés. 10000-es fordulat alatti nem "V" beépítésű 4 hengeres motort szeretnék, ami viszonylag kis fordulatszámon lead kb. 40 lóerőt, és a maximuma min. 70-80 LE környékén mozog.
Nos, ha valaki tud, akkor arra kérem, hogy segísen ötletekkel, vagy akár eladó blokk gazdájának elérhetőségével. ( zxcv@c2.hu )
Előre is köszi, Peti
Sziasztok!

Eladó ez a kiválló gép (Aprilia RX 125, 36 LE). Szomorú szívvel válok el tőle. Jellemzők: nagyon erős motor, jó állapot, mitas c10 gumi, új fékbetét, castrol olajjal használva, pazzaz kormány, duda, akksi, indexek, tükrök, lábtartók. Minden működik rajta.
Akit érdekelne az ide írjon: hg_gabi@freemail.hu

Üdv. Gábor
Szia. Hallottam elvittétek a Cr-t. Mondta a srác, hogy ruha is érdekelne. Nálam kapható nadrág, ha gondolod.
Sziasztok!
Eladó CMS márkájú S-es chopperes sisakom.Gyönyörű mélybordó színben.
Ha érdekel írj a lajti@freemail.hu e-mail címemre és megegyezünk!
helo
keresek fekvő minarelli blokkra ,léghűtéses, 70 es alu tuning hengert
ha van vkinek ilyen írjon emailt(viktor008@gmail.com)
köszi!
eladó vagy gsr csere érdekel korektt áron 2004-es ktm640 lc4
2003-2004 es Honda cbr 600 rr -hez keresek jobb és bal oldalidomont. Lehet külön is, lehetőleg piros-fekete színben, ne kelljen még festeni is.

Az enyém nem törött, csak karcolt és azt festeni+matricázni lehet több pénz.
Sziasztok.
Fz6-ra keresgélek hátsó doboztartót. Ha valaki tud ilyet a kismikk@freemail.hu -ra dobjon egy emailt.
Előre is köszi.
Hello mindenkinek volna pár robogó alkatrészem meg ilyesmik, Keeway ARN 125 komplett blokk, dugo henger szar. hátso kerék arany szinü alu gumival,keeway focus kormányidom orákkal, elsö sárvédö gyári fénnyel,focus elsö fék komplett tárcsával,Cagiva Mito kereklámpa dupla gyári. Darabonként vagy egyben eladó hivjatok üdv Gábor 06306420248 msn:hsskft@freemail.hu
5000.-
hayabusa jobb oldali korm. kapcsolo.
2005.évjárat elötti
8eres csatlakozoval
http://www.kepesmotor.hu/bukos...

Eladó Suomy Explorer Gold Manuel Pogialli replica. 2 hónapot használt, de csakis maszkban volt rajtam. Így tehát új állapotú! A plexije karcmentes, mivel lecseréltem egy sötétített plexire. (Külön az is eladó).Méretprobléma miatt eladó, maszk nélkül nagy..Üvegszálas sisak, még garis..Új ára: 45.000
Ár: 32.000Ft
Méret: L - 58-60
hello, sztem ez érdekelhet: http://motor.hu/motor_vpage.js... hivj v irj, megegyezünk cs: Tamás
Eladnám a kompresszoromat, ha valakit érdekel.

Mercure gyártmány, 8 bar maximális nyomás, 25 literes tartály, olajkenésű, 230V-os.
2007. augusztusában vásárolt (28e Ft volt), szinte új állapotú, használtam vagy 3x.

Kifogástalanul működik, soha nem volt vele gondom, gumicseréhez minden további nélkül használható (nem kicsi hozzá a 25 literes tartály)

Ár: 18.000 Ft
Az ár Győr és Bp vonzáskörzetében házhoz szállítva értendő.

tel 30/297-91-69
Hello! Eladó sorba került alig fél éves tökéletes állapotba lévö igen komoly minöségü ixs xr vördzsekim 50000ft. Cserét beszámitok egy az egybe GPS csere érdekel de csak legális europatérképes gps pl garmin v asus stb. de esetleg jó állapotu mes nem müanyag bukosisakot 25ezer ig cordura protektoros nadrágot pedig 20ezerig beszámolok.Tel.:06-30-493-23-10
Sziasztok.Nincs valakinek olyan ismerőse Miskolcon aki az ősszel vasárolt egy Cagiva Freccia-át.gyöngyházkék-metál volt.
Sztem úgy sokkal eredményesebb leszel ,ha te keresel és nem csak "Keres" hírdetéseket nyomatsz!
Hali!

Aprilia Rx-re keresek HÁTSÓ FÉKMUNKAHENGERT! lehetőleg Grimeca..((tudom h már egyesek unják a kérést, de nem sok időm van ezzel foglakozni..de most ismét aktuális!))) előre is Köszi!

By!
60e
mennyi lenne?
sziasztok keresek rm vagy rmx kipufogót
Jó bolt ,meg kell venni mert én majd 4 éve1.4ért vettem és annyi engedményt adtak,hogy választhattam50e-ért ajándákot
bocs én 175 cm magas vagyok,elméletielg jó
én is annyi vagyok! Ha érdekel akkor irj