Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen,de azért annyi mert én a gyártótól hozom, kereskedelmi mennyiséget nem ad.
4db tudok hozni és 3 db nadrágot,ennyit engedett az ügyvezető igazgató,mert a cég ahol dolgozom az egyik beszállító.
jah oké köszi akkor ugye 2500/db ?igaz?
jövő héten megyek arra,ha lesz akkor veszek több darabot és jelzem,ok?
rolival/energia/ mocival kapcsolatos üzlet lenne,de nekem,ő csak "felderít":):)
helló szelekt!
mikor mész arra felé ahol a mezt veszed?
mien üzlet vmi motoros cucc?:D
hali energia!
az emailomra küld már el a telefonszámod,lenne egy kis "üzlet" neked.
szia gabi83 menyibe tartod a vasat?
ha valakit érdekel msn-en vagy e-mailban tudok képet küldeni
Eladó!
Honda Bali
Érd:06-30/215-69-23
szmolkatibor@citromail.hu
tibike_
13@hotmail.com
yamaha bws spy elado!
Ezen törtem én is a fejem Miért is nem jó a crosscsizma sportmotoron? Abban is van védelem nem?
Vagy bokában nem hajlik?
Vagy csak mert nem arra találták ki?
sztem 14 sok 1 márkátlan gatyóért
de azért köszi
Szia sajnos nem tudok válaszolni a kérdéseidre csak a teljesítményét tudom 98 paripa,az xj forumon a többire biztosan kapsz választ,helyileg Szabadszállás tel.:30 606 45 80
www.endurobolt.atwhu

14 ezer forint, minden méretben van.
helo
derbi hunter nagytestű
robogómat CSERÉLNÉM 125/50 ES enduróra ,akár ráfizetéssel is
email: viktor008@gmail.com
Eladó Trace TX-1 krosszcsizma piros. Eredeti ár 41.600Ft volt, de sajnos a sportmotoromhoz nem tudom használni, így teljesen új. Méret 43-44. Ár: 25000Ft.
2003.04 havi Suzuki Burgman 15.000km új olaj ,szervízkönyves ,garázsban tartott.
Tel:0670-543-9717
Hello!Am mennyibe árulod mert gondoom nem csak cseréled!?
Na és mennyibe adod a nadrágot?
mien méretek vannak?
márka?
cagiva mito 125 ,felujitottt,garantáltan költségmentes állapotban, 50esként vagy rendszámosként,igény szerint
részletek
Honda Ns-1 gyorsasági jó motorikus és szép esztétikai állapotban nagyobbraváltás miatt eladó! 35 e km van a blokkban de nyáron volt teljes felújításon! azóta kb 5000 km-ert ment! 220-e jó magyar forint az ára!
Üdv mindenkinek!
Zx 600-omat elcserélném cr vagy kx-re!
Szia!

Nekem csak a motorblokkra és a működéséhez szükséges berendezésekre lenne szükségem. Megvan esetleg a váltó áttételi viszonya, és a teljesítmény, ill. nyomatékgörbe? Ha igen, küldd már el légyszi. Hol laksz, és mennyiért szeretnéd eladni a motort? Szia, Peti
suzuki dr 800 big fényezés előtti állapotban, 1992-évjáratu, forgalmival, törzskönyvvel, 1 hónapja lejárt műszakival.( de így is átmegy) irányár 399 eft. tel; 0620/992-4528 vagy 0620/598-2538
Sziasztok,

van par elado indexem Kawasaki / Suzuki / Yamaha tipusokhoz:

(e-mail az adatlapon)

udv,
N