Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem tulzasba vitted a hirdeteseket. Ez egy mezei magan adas-vetel topik, nem pedig uzleti celu.
Igen, szoktunk, bár eléggé megviselt már a " pálya ".... A Vám Tej kft bérli a Csopak Rt.-től a területet, elvileg legeltetés céljából, de csak szökőévente kullog arra 1-1 tehén.

Tudja valaki miért moderálják a hirdetéseim? Elvileg ez egy adás vétel rovat, nem?
Hello van egy eladó mz 250 /1 esem alkatrésznek vagy egyben nem gyári állapotú crossosítva lett
Megy a motor lehet vele motorozni
MSn :gpethes@freemail.hu
Tel:06202895864
Bármilyen csere érdekel !
Minden ajánlatra vállaszolok!
Ha rám hallgatsz,a 400at hamar elfelejted!A fenntartása nem sokkal több,mint a 400é,hisz 100 km-enként az a pár deci.Átirást egyszer kell fizetni,a biztosítás meg max egy ezressel lehet több(szerintem).De ki tudod számolni itt a különbséget.Szóval szerintem ne vegyél 400ast,de Te tod.Üdv:B
Ti vámoson szoktatok a nagy magtárak mögötti gödörben motorozni? kié az a terület? átvinnám az RMZ-t a melóhelyre, ha ott lehet csapatni!
Szevasztok!

Keresek Givi/Kappa 52 Literes dobozt platnival (konzolom van)! Használt, stb. is érdekel! Ha már van benne féklámpa az csak előny! Pest megye is előny.
ímél: gn125 kukuc freemail.hu

Zoli
Honda Bali Eladó
msn:tibike_13@hotmail.com
e-mail:szmolkatibor@citromail.hu

tel:06302156923
suzuki gsxr 600 k4- k5 mŰszerfal hibÁtlanul eladÓ Ára 40000 ft. tel; 0620/992-4528
Helo. Tudna valaki segíteni? Pár info kellene. 600ccm és 400-as között vacilálok.A szerelőm le akar beszélni a 400asokról a japán belpiac miatt (okkal) és a zxr400asokat hiába gyárották EU-ban is csak megvannak hajtva, csak hogy a 400asokat olcsóbb fenntartani! (?) Egy 400as költségeivel kb tisztában vagyok. Egy 600-as átírása ahogy számoltam kb 43e FT és az évi fenntartása mennyi lenne? (biztosítás, telj.adó, súlyadó-bár a biztosítás fix a többi önkormányzatfüggő ha jól tudom. Előre is KÖSZI Üdv.
Yamaha FZR 600, 1989 nagyon szép, megkímélt, korát meghazudtoló állapotban, új olajjal, új gumikkal és új akksival olcsón ELADÓ!
Érd:hétközbe 15 óra után, hétvégén egész nap:0620/9187842
www.eladomotorok.cjb.hu
92"-es Mito-hoz keresek hátsó ülést meg hátsó lábtartókat,elsöfék olajtartályt,idomokat!ha valakinek van vagy tud azt jelezzen!köszönöm
Eladó 2006-os CBR 1000 RR
http://www.hasznaltauto.hu/142...
Michelin Radial 120/60ZR17 es sport gumi 70-80%-os kb!Eladó vagy csere 18col-os cross hátsó gumira!
mail:krausz.zsolt@freemail.hu
Sziasztok!

Eladó szép állapotú Kappa 35L-es túra doboz. Monolock rendszerű. Platnival, 2 db gyári kulcsal adom. 1 bukósisak belefér lazán.

Részletek itt!

Üdv,
Zoli
Akinek szüksége lenne Akkumulátorra..
http://akku.uw.hu
Csőcső
oké szia
cső kösz szépen!
aha hnap leszek de ha van msned vegyél fel ott jobb lenne beszélni meg gyorsabb is:):)
msn cím az adatlaponn
na majd értesits mindenféle képen mi van oké kiváncsi vagyok jó lesz e szurkolok adig is! de most lépek mert holnap suli és muszály előte alidni egy sort holnap leszel? akkor még majd beszélünk szia! jó éjjszakát!
Sztem a mez van akkora így ránézésre majdnem mint a 4xl es(tied)
köszi rendes vagy k...vára:)
én is épp elötte nézegettem:)
eről van szó mikor meglátam egyből rád gondoltam és már küldtem is a cimet!
meg ennyi pénzért ajándék szinte!
ha nem jó megoldom h jó legyen mert ennyiért nem kapok sehol sem ennyi cuccot!
Nem nem tudom még semmit hnap kiderül minden!
oké és a méretekről tudsz már valamit?