Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha sztem is fasza
csak a nadrág legyen jó meg a felső:)
bár az fm páncél
aha értem! köszi rendes vagy:)
melyiknek akarod megvenni a felsőét?
axo az anyiért fasza az a cucc nekem a páncélom állítható l-től xxl-ig azt hiszem!
hát kelleni kellene de ha nem találsz akkor megbeszélhetjük! mert sajnálak és én megakarom a nadrágnak a felsejét venni és az 6 pénz
Cső nincs még!
ma írt a gyerek h hnap küldd képet még a cuccosról az axoról!
mert neked melyik nem kell?
amit hétvégénn vettél?
de a suzukis az csak xl-es mer az a méretem!
szaraz 18 van már motoros cuccod? mez nagyon kellene neked? nekem már 2 van egy szuzukis is van!
sziasztok! eladóvá vált a tubós schwalbem félig felújított állapotban, rengeteg új dologgal( bovdenek, gyerty, gy pipa, dugó, gyűrűk, belsőgumik, új gázhúzó konzollal és markolatokkal, karbi belső cuccai, kipukönyök, stb stb) adom hozzá a burkolatát kompletten, félig megcsiszolva váz szépen lefújva... bővebben mail v msn( adatlapomon a cím) vagy a 06 30 214 23 70 es számon.
ára fix 35000 de ennél már sokkal-sokkal többe van
üdv
mitoo
Egy cimborám árulja:

Eladó egy Honda X11 indításgátlós, Dual CBS fékrendszeres, naked bike. Magas nyomaték (117 Nm) 5 sebesség, 134 Le. Fekete színű rendszeresen szervízelt, szervízkönyves, 3e kmes lánc, friss szervíz. Tank bőrborítás + expandable vízálló tanktáska.

IÁ: 1.450.000-

akos_x11@freemail.hu
30 9925 176
Folytatás: Wilbers hátsó nagy tartályos központi rugóstag, Wilbers (Hyperpro) kormány-lengéscsillapító, Magura radiális főfékhenger, fékkar, Magura fékolajtartályok elől-hátul, Goodridge fém fékcsövek, Ferodo fékbetétek, CHT és Vortex lánckerekek garnitúrában, LSL kormánycsonkok, Harris markolatok, Komplett gázgyorsító rendszer, Yoshimura bukógombák, Arata/PP lábtartó-fék-váltókar, F. FABBRI buborékos verseny spoiler (+ 2 garnitúra), + 2 db teljes versenyidom garnitúra, az egyik új fényezéssel, a másik nyers, + ülésszivacs garnitúra, + 2 db új gumigarnitúra (Pirelli Diablo Superbike). Teljesítmény beállítás fékpadon, mért diagramokkal, 197-200 LE, Eladási ár kompletten 2.990.000, tel: 06305240700, kérésre képet e-mailben küldünk.
Suzuki GSX-R 1000 K5: Futott km kb. 8000, utcai optimális bejáratás után hobby szinten pályázásra használt, jelenleg pályára átépített versenymotor + minden eredeti karcmentes utcai felszereléssel, felszereltség: Akrapovic exhaust (titán rendszer) S-S10EFT5TL-DT, BMC légszűrő, Dynojet gyújtás elektronika, Wilbers első gyári átépített verseny gátlók (olaj, rugók, szelepelés, stb.)
cső cr33!
jó lett a service manual?
ilyenre gondoltál?
Van egy mez+nacim eledó.
44-50cm derék mérete a nacinak.2 órát használtam.20 000-re gondoltam.
Eladó a Rapid Bike elektronikám. Bármilyen motorba jó, csak a tipushoz megfelelő kábelcsatlakozót kell megvenni hozzá! (kb 20 ezer forint)
Az új ára 154 ezer, nálam most 100 ezer!

Ezen kívül eladó 140 ezer forintos vásárlási utalvány, amit gyári suzuki alkatrészekre, kiegészítőkre, ruházatra lehet beváltani.
Ára 100 ezer forint!

kurdigabor@koroskabel.hu
aham megveném hát én 100fölöt azt tom de pont patent rám a naci
nem tudom h méretileg jó lenne-e! te hány kg vagy?h neked jó lett a gatyó?
mert megvennéd külön a térdvédőt vagy mi?
és megis veszed a térdvédő kéne nekem is de ha viszed akkor hagyom!
jaja épp nézegettem én is az elöbb:)
Cső!
18 éves vagyok és vas megyében lakom
szaraz 18 nézdcsak nem érdekelne?
http://www.kepesmotor.hu/motor...
szerintem enyiért nagyon megéri
nekem van másik mezem is az suzukis de majd a nacinak megveszem a felsejét ami 6000ft
igen de azt már régebben te hány éves vagy és hol lax?
páncélt is vetted?:)
szia itt vanak képek! bocsi de ilyen rossz a telóm!