Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csörögsz majd és lebeszéljük a talit!
hello!megvan még az első telo kerékkel mindennel?engem érdekelne!irj amint tudsz!üdv
Gondolkodj el a leírtakon!

Ha oksi, akkóóó duma róla tovább!
Nagyon kell alkudnunk, hogy +1ezzünk! Alkalomadtán +nézném!
93-as


évjárat?
Új designos RS 125öt keresnék, A1re vizsgáztatva, jó állapotban nem sok km-rel, szín teljesen mind1.
Ha érdekel csere, akkor van Derbi GPR 50 R, és Kawasaki KX 250 F is
Írj e-mailt.
szasztok kéne egy kis segitség endurósok crossosok nekem valaki tudna web címet adni ranglistáról ahol mettudnám nézni melyik hanyadik helyen ál? előre is köszi!
Pilisvörösváron Bptől nem messze hívj ha érdekel 06-30-236-45-34
350,ha sm szettel akkor +50. Alkudni kötelező
Ár?
Szerintem ha irsz méretet ugy jobb...amugy a www.hasznaltmotorok.hu ruha rovat televan velük...
Eladó kis hibával egy Richa speed csizma 45 ös méretben.
Kis hibája van a koptatója van neki megkopva 1 kicsit és a száránn van 1 minimális szakadás!
bokaprotektorral,sarokprotektorral!
akit érdekel írjon árat megbeszéljül bisztosan meg tudunk eggyezni
Fostalicska a gépem! Nem tok MSN-ezni ezen a szutykon! Elküldöm még1szer!
Sziasztok!Keresek használt cross csizmát!
Eladó egy gilera mx1es 125ös gyorsasági motor, és egy gpz 900 r 1988 as 16 szelepes kawasaki. csere megoldgató, érdeklödni msn skype vagy a 06306420248 on
egy tízezrest még rá teszel és a tiéd is lehet a cucc, és így is ár alatt van .( de ha ismered az árakat akkor tudod) üdv.
Eladó zx 600-as motorom!Jo állapotban elöl új hullamos féktárcsa, betét!Motorváltás miatt!Csere érdekel cr 250 125 kx 250 125 yz250 125
Szia engem érdekelne a ruci.Hol lehetne megtekinteni?
oksa ideért az email. :(
Hali! Ez Ducati eleje volt? Esetleg jobb oldali tárcsa+féknyereg mennyiért jöhetne velem?
Honda ns-1 50 ccm-es gyorsasági szép állapotban nyáron teljes felújítással nagyobbra váltás miatt eladó! 220 ezer jó magyar forint! akit érdekel írjon!
hi

yamaha bws spy rotyi elado full felujitva! uj henger, dugo, gyuru, kuplung, variogorgok, ekszij, gyertya. elol brembo tarcsafek, pirelli gumi - 139.000 garantaltan koltsegmentes!

veszprem/fejer megye - 06709473874 vagy 0690555perfekt
Ha van valami fejlemény írj msnre! ha nem vagyok fenn akkor is írhatsz !
7000-ért elvinném a hátsó fékes cuccot.