Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom a hőtől, de lehet, hogy nem, vagy igen, az biztos.
2 perc volt vissza keresni 3 KÜLÖNBÖZŐ ember fényképeit, csak erre is lusták vagytok!
Előtte képek, 3 ember motorjáról, és néhány idézet:

"üdv. eladó 99-00 r6-hoz a következők: komplett blokk szétbontva 1 hüvely és 1 dugó hibával (ezek kukák) ezen kívül a többi blokkalkatrész tökéletes állapotu! átíratható. valamint ehhez a típushoz még a képen látható többi alkatrész is eladó . "

"és ne felejtsük el azt sem , hogy a régi (99-02) R6-osokban előszeretettel repedt szét a hüvely...."

"ja ...

és kb 50 ezerért tesznek bele másik hüvelyt ....
+ a munkadíj,új hengerfej,új olaj,fagyálló,tömítőpaszta....
szerintem munkadíjtól függően száz-százhúszba megáll , ha csak a hüvely sérült..."
Elég lett volna egy "kösz, hogy szóltál, mert én még nem hallottam..."
Én nem hallottam ilyet, meg mitől melegedne túl csak az egyik henger...?
Üdv! Nemrég vettem ezt vasat. Mi ez a hülyeség,hogy egy henger túlmelegszik? Remélem nem típushiba ?!
Ne kezdd. .
Nem erre gondoltam, léptetővilla 7000-ből kijön, a hüvelyezés 50 körül, ha jól rémlik MAya esete, de amúgy tényleg jó gép. Ennyiért meg főleg!
okés....elfelejtem
Akartam mondani: Ha lesz még egy R lámpád, gondolj majd rám légy szíves!
Aztán majd Őt is átvered!
Nyugodtan vedd meg! (van hozzá alkatrészem)
A házas életet meg kihagyom inkább, meghagyom másnak...
Igen, volt ilyen, szerettem, nagyon jó kis motor... Léptetővilla hiba, és 1. henger túlmelegedés, majd gátrepedés. Ezeken kívül jó!
Neked is ilyen volt ha jól emlékszem, ugye?
Tetszik, csak asszonypajti nem nagyon akar belemenni
Kemény dolog a házas élet
Helló Uram!
Erről nincs, de, ha megveszed, van Neked egy összekötő csövem sportdobhoz gratisként!
Erről a motorról van valakinek infója?

link
Sziasztok.
Apróságok megmaradtak. Ha esetleg valakinek kéne valami írjon
Yamaha yzf-r6 2003-2005 ig passzolnak ( azt hiszem )
Tanksapkazár+ülészár a hozzá való kulccsal, labtarto....
Fekete?ez a legszebb szin ami valaha volt R6R-en
Mellesleg arban is rugalmas vagyok,valamennyire.
Nem adnam el,de muszaly,egyebkent r6r-t veszek itt is kint
Ezt is néztem, elég faja gép, csak nekem feketében kellene :))

Y
Itt a link .
irj ha esetleg erdekel.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6-6425459
Szevasz.
az enyem is elado ha erdekel,kivalo allapotban sok extraval,akcios aron
Sziasztok!

Lenne egy kis gondom. Van egy 2005-ös R6-osom.Az alapjárat kicsit ingadozik és indulásnál akadozik kicsit a motor, olyan mintha nem menne egy henger. Lehet, hogy egy gyertya adta meg magát?
Volt mindkét motorom, de nem tudom hogy egyformák-e. Járj utána, ha oké tudom postázni is.
és ugyan az a két motoron a tárcsa? mert nekem egy megvan ami gyári r6 a másik meg görbe
ha ugyan az akkor érdekelne.
vagy ha egy képet felraknál ide róla megköszönném.
Nehéz így megmondani , a drágább gépen ha jól láttam több extra van, kormánygátló stb, az olcsóbbon pedig sok minden cserés....
Az , hogy rendőr a tulaj, ne érdekeljen mert megsúgom neked a rendőrök is ugyan úgy basszák neki mint Te vagy Én..;)

Elméletileg egyik gépnek sem lehet semmi baja ha az olajcsere rendszeresen megvolt, és hidegen nem volt nyúzva.

Menj el, nézd meg őket, és döntsd el Te, ne másra hagyd a döntést hisz te fogod használni.

Az " eladás oka" rovatot meg szart le mert 10-ből 8 nem azt mondja, amiért valóban el akarja adni.
Lehet hogy épp fél a géptől, vagy hiteles és nem tudja tovább fizetni, vagy akármi.

Sok sikert.