Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

arra egy Coke/Beer- ben merek fogadni h semmi ... de azt majd megmondja olyan akinek 03-05 közötti gépe van ...
És 2003-2005 -ig mi a különbség a 2005- tudom szemes -villás

Köszi
húzó - nyomó csill. is van benne
ha lesz fotó , látni fogod ...ok ?

rugót feszíteni biztos tudod , meg ha jól emlékszem más állítási lehetőség is van ...de ez nem biztos ...majd holnap megnézem ...
A 99-2002 ig ,milyen állítási lehetőségek vannak ,húzó nyomó stb-re gondolok
Persze ,nem most BUÉK
ugye nem baj , ha nem most méricskélek , meg fotózok ...

majd holnap délután ...

tudok adni hozzá kicsipénzért lengővillát , ha kell ...
Tzr -be szeretném beépíteni ezért a mailcímemre légyszi a szemek távolsága szélessége rugó átmérő,és pár fényképet légyszi küldj.
Köszi
Na ,ezt nemtudom...de a többiek tudják, nemolyan rég volt erről szó, ha pár oldallal visszalapozol megtalálhatod..csak légykitartó, nemtudom hányadik oldal körül :/

De ha vársz, biztosan leirják neked majd.
hi...
99-02 évjárathoz való hátsó gátlóm van ...
egy 10-es az ára...

+ van kutyacsontom , meg lengővillám is , ha kell...
Üdv
Keresek R6R komplett elejét,vagy villák villanyakak,radiális alsó felső fékek,féktárcsa kormány(.kerék kérdéses),illetve R6 hátsó gátlót 2( szemest)
ha valakinek van eladó kérem jelezze,ár és fényképekkel!
Köszi
jakabracing@gmail.com
Köszi a gyors választ! Igazad volt,kipróbáltam. Esetleg tudod,hogy a váltósegéd fényt hogyan lehet más fordulatszámhoz állítani?
Szia..énis friss tulajdonos vagyok, hülyeséget nem akarok mondani..de ha egyre gondolunk akkor egy vörös pötty az a bizonyos viszajelző igaz? ha igy van, akkor: az csak akkor villog ha ráadod a gyújtást, illetve a kulcs kivételétől számitva 24 órán át, majd elalszik..újrakezdi akárhányszor gyújtást adsz rá...ha jól tudom..ha hülyeséget mondtam, sorry...

BÚÉK
Sziasztok! Először is had előlegezzek meg egy boldog új évet mindenkinek! :)

2005-ös R6-hoz keresek bal oldali lábtartókonzolt váltókarostól, taposóstól. Ajánlatok jöhetnek ide vagy privátban az adatlapomon található mail címre.
Sziasztok! Friss r6 tulajdonos vagyok, aki tapasztaltabb ebben a témában kicsit segíthetne. Korábban a műszerfalon a kulcs jel felett az immo visszajelző folyamatosan villogott gyújtás nélkül,most pedig nem, a led nem égett ki,mert mikor gyújtásra teszem kivillanik. Ez miért lehet? Előre is köszi! Boldog újévet kívánok mindenkinek!
Hali!

Engem érdekelnének, ha tudnál dobni egy email-t, azt megköszönném :)
evafelfoldi@gmail.com

B.U.É.K. Mindenkinek!
Sziasztok,

Vannak sport kiegészítőim,alkatrészeim R6 2003-05-ig.
Védők,konzolok,gombák,kipu...stb

B.U.É.K
Sziasztok!

Keresek yamha r6 2004-es évjárathoz karbon generátor fedél-kuplungház - dekli védőt/védőket!

Kapcsolat / írj: misiworker@hotmail.com!
Sziasztok ha esetleg valakit érdekel http://www.kepesmotor.hu/lampa...
Boldog karácsonyt mindenkinek! :)
Minden jó érzésű hangvillás motorosnak valami hasonló meglepetést,és boldog karácsonyt kívánok! :)
Sziasztok!

Boldog Karit!

http://www.sportmotor.hu/motor...

Sannyi
nemjött még át...de régebben irtál egy emailt elvileg.. K. Tamás nem ? De igy meg nemvagy fent facen