Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A másikról visszaadta a mailer démon, úgyhogy felnyomtam ide...
Elküldtem egy másikról is. Úgy tűnik a gmail és a citrom nem bírják egymást.
nem jött át!akle@citromail.hu
Hmm, nekem már benne van elküldött mappában, csatolmányostól... Elküldöm mégegyszer, biztos ami biztos.
Még nem jött át.várom.köszi
Elküldtem!
Hali,
tudsz képet róla küldeni?aklekukaccitromail
Sziasztok!

03-04 pályaidom valakinek eladó?

Köszi.
Haliho.meg tudnátok mondani h pontosan mennyi fagyállo megy egy 99es r6 ba?Én ugy tom 2.5L.jol tom?
Ma törtek össze egyet az alkotáson .. lehet hogy lesz vevőd
Sziasztok!

Bocs a zavarásért, van egy eladó hibátlan Extreme Tech kormánylengéscsillapítóm R6R-re, konzollal együtt. 40ezer pénzt kérnék érte, elérhetőségem az adatlapon.

üdv zöldi
Ja meg nem börruciban nyomom hanem ebbe a tura ruha amibe van jo bélés.alatta van egy vékony magasnyaku meg egy polo.
Nekem elöl continentál sport.hátul Pirelli diablo corsa3
Mond már meg nekem milyen gumi van a gépen és milyen méret?
Nektek is csak 2 kerék maradt

Csak irigykedem! De Én inkább kihagyom a fagyoskodást...nem élvezetes ilyenkor már a motorozás (ismerem magam nem ülök motorra)
jogsi
Persze amig nics ho addig gurulok én is.de ha száraz az ut akkor mindig lehet hajtani
Zorkán mikor csapatunk már egyet? itt laksz tőlem 5percre tegnap is voltam csapatni sőtt éjszaka is -4be majd 120km ma is megyek! ja és erőteljesen használtam a gépet egy kicsit ideges de ez csak a gixer tulajdonság na na na mikor gurulunk? első hóig használni kőőő
Itt 9kor mikor indultam -4fok volt most h jöttem hhaza már kemény +2 fok volt Ijenkor is lehet hajtani csak kicsit finomabban kell bánnom a gázzal meg a fékkel.
azé megnézném , hogy húzol egy erőteljes elsőféket 5 fokban ...


persze nem álló motoron ....
5 - 9 fok még tökéletes, csak bőrruha kell meg pár heti dunántúli napló alá

JA! és megjött a jogsim
Csapadékmentes hideg télies idő! -4 fok jelenleg. Tegnap 5 - 9 fokba motoroztam
Milyen idö van feletek?
Miert nalatok milyen idö van h jo meg a gumid,v milyen gumid van Nasa fejlesztette ?
itt olyan köd van h ha nem lenne a jeepen 4halogen nemlatnek 2ig ,nem h motorozzak.