Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kicsivel
226.81x1.50=340.215

ez fasza ...
itt meg 400 a 95-ös
meg kicsivel többet is keresnek ...
még ott is olcsóbb
Na jövőre megyünk oda motorozni :D
$1.50.-98 as.
Itt 23:10 és 1 fok
Nálatok mennyi 1L benzin?
reggel 7.57.
Akkor az maga a paradicsom
Lehet motorozni egesz evben!
Most úgy néz ki nekem is pályaidom lesz, ahhoz van plexi is. úgyhogy végülis majdnem fölösleges is lenne nekem. Bár ha stimmelne megtartanám, ennyiért nem volt drága.
Ok. Irj mailt ne zavarjuk a forumot ezzel a temaval.
úgy érthető...lehet rákapok ha veszek pályaidomot.
Most görgettem lejjebb, megvan az e-mail címed, esetleg küldök oda pár kérdést, ha szánsz majd rám időt azt megköszönném
engem nem zavar :) Jövünk motorozni oda is
Hali!
Ausztrália a vágyaim netovábbja Tényleg ilyen "egyszerű", hogy valami szakmával és lóvéval kimegyek, aztán boldogulok? Nagyon érdekel, mesélhetnél, hogy megy ez felétek (motorkerékpár szerelőnek tanulok ) Köszi
Bocs az Off-ért, többiek
Ebay-ről van, nem nagyon.
és nem cserélik ki?
Hi Sleek. Persze van kiado haz,gyere ha van kedved.Legyen szakmad,kezdo toke,jogsi, a tobbit majd jon magatol.
Most meg veszi rendesen a 2 est. Ha erossebbet gyorsitok akkor neha bele rangat.Ugy akarom hasznalni hogy kimelem a 2 fokozatot 1 kihuzom 2 kicsit 3 huzom stb...A masik bajom hogy 2 napja nem indult be csak durrog, szaritom fujogatom az elektromos csatlakozokat.Neha megy 2-3 henger aztan semmi .Az R6 osoknak gyengelye a viz? Mas motort is mostam de soha nem volt ilyen problemajuk.
Le maradt 1 valasz, mi a keleti parton lakunk Gold Coaston. Az elozo hsz ban hibas a (kezdem).szo.bocs.Ha valakit zavar hogy nem R6 os a tema.Sorry.
egyre rosszabb lesz , ha így használod ...eleinte csak szarul veszi , aztán majd kidobálja.... egyre sürübben ...
ha elkezded a javítást , szólj és segítek , amiben tudok ...
a másik témával kapcsolatban , meg majd írok emailt...csak kicsit összeszedem a kérdéseimet előtte....
Szia. Aya eloszor is koszonom.hogy segitesz.Ha lessz valami kerdesem majd irom.Egyenlore meg nem kezem a javitast,meg tesztelni akarom par hetig.A masik temarol szivesen beszelgethetunk.Kerdezz mi erdekel pontosan.Mi 3 eve jottunk.Nagyon tetszik itt,es mindenkinek ajanlom.Ha privat kerdese lenne valakinek szivesen valaszolok burgmanus400@gmail.com cimem. UI. nagy az idoeltolodas ezert a valaszom kesik.
Sziasztok!
Rendeltem egy plexit a motoromhoz, de sajnos nem lett jó mert rosszat küldtek, a 06-07-es modellhez való. Ha esetleg valakit érdekel 7000 ft-ért odaadom.
Sajnos csak ilyen képeket tudtam csinálni, de ha kell csinálok még.