Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csináltam közelit oldalról alulról felülről, meg a belsejéről is, hogy lásd tényleg egy deka beleégett korom nincs benne és kétely se maradjon az állapotával kapcsolatban!Le nem mostam, egy kis garázsban rászállt por ami van rajt!De mondom nem ment egy métert sem de szerintem látszik is rajt mert ha így lenne akkor matt ráégett por volna rajta stb...elég ha megnézed a tiedet hogy hogy néz ki ha használva van ehez képest!Ha sikerült eldönteni hirdetem a kipufogók közt akinek kell ott a számom hívjon fel telen, megbeszéljük aztán tudom küldeni bárhova!

Üdv.!
klemtomi[kukac]freemail.hu

vagy mail címre.
Tudom Én mennyiért vannak ezek a leömlők....de egy képet dobhatnál azért róla
Látom dobod van is egy yoshi ahoz pont brutál lenne ez!Nem rád tukmálni akarom ne érts félre ennyiért úgyis elviszi majd valaki mert 3 szort ennyi bonottan ráadásul ott általában vmi telikormolt használt szart kapsz!Még egy 5ös ahogy asrác mondja és olyan lesz a motorod mintha kicserélték volna meg sokkal erősebb is lesz!
Ez egy Yamaha R6R gyári kipufogórendszer ami egy 5 ször beindított Új motorról való!A végdob nincsen rajt amiben az exup van de nem oszt nem szoroz mert ha sportkipufogót akar rá valaki akkor úgyis lekerül a motorról!Tehát, ha valaki akar sportdobot R6R re.. megveszi ezt 20 ezer forint jelképes összegért(60 körül megy egy ilyen rendszer bontottan)vesz egy sportdobot elviszi egy kipufogóshoz és levágja a katalizátort majd csináltat hozzá egy 4-2 től hátrafelé egy 2-1 ben összekötőt!Így lényegében kész a sportkipufogó rendszer mivel a katalizátor ki lett iktatva egy nyitott rendszert kapsz ami kb. tizen pár lóerő!Nem utolsó szempont, hogy így megmarad a gyári komplett rendszer amit nem kell barkácsolni!vagy ha az használtasabb azt vágod szét ezt meg felteszed a polcra mivel ez új!(eladáskor majd számít)Azért nem érdemes R6R re másképp dobot tenni mert ha rajt marad a katalizátor az a nagy bumnszli a hasa alatt, semmi értelme nincsen a dolognak mert még gyengébb is lesz alul a motor!Csak kat kiiktatással érdemes R6R re dobot tenni ahhoz meg vágni kell mert fix ezért érdemes venni egy bontott vagy másik rendszert!Tehát odaadom ezt 20 ezerért plussz ha veszel egy használt dobot plussz csináltatsz egy összekötőt kb50-60 ezerből full rendszered van!Le tudom fényképezni de be van csomagolva buborékos fóliába, és mivel új ezért nem fényképeztem le, de természetesen ha múlik rajt bármi is tudok fotót készíteni róla!
kép van róla?
20 ért nem mindegy? úgy is faragni kell egy kicsit ... az még egy 5ös ... plussz a végdob ára.... szerintem ne szarozz ingyen van ....
Szia, milyen dobhoz tartozik a rendszer? mert érdekelne!
Van egy R6R komplett kipufogó rendszerem, zsír új a titán végdob nincs rajt!kitűnő, ha valaki sportdobot akar és nem a rajt levőt akarja szétvágni, mert ugye ha egy csonk van csak rátéve az édes kevés a nagy bumszli katalizátor attól ott marad a hasa alatt, azt meg csak vágással és heggesztéssel lehet eltávolítani!20Eft ingyen adom szinte!
Ok.mehet a csere. Nekem eleg lessz ami meg ezutan jon. Plusz a te 2 fokod.Most jon a nyar.Udv a vilag tuloldalarol.
35 fok? LIKE! Elcserélném a 2 fokra.
Koszonom a segitseget,szerencsere meg javult a motor az ujj gyertyaktol es a 35 fokos melegtol.Napokig kint allt az udvaron.Teljesen kiszaradt mindenhol.Ovatosan fogom mosni legkozelebb.Jo ez a motoros forum meg 1 x kosz.
Szia,

Holnap hivlak!

Udv

Chris
burgmanus400
Itt találsz mindenféle leírást és kapcsolási rajzot a motorhoz, ha még mindig nem indulna. Remélem tudtam segíteni.
http://www.manualedereparatie....
Hozzá való SÉRÜLT hátsó ülésed nincs véletlen? Esetleg csak a "műanyag lap", valakinek? Köszönöm!
Nekem lehet hogy van.sérült
Sziasztok,

Még mindig keresek R6 ,,2003-05,,segédvázat.
Nem baj ha sérült,pályagépre kell.

Üdv

Chris
Szia!

Édes, nagyra nőjön!

Én még 1,5 hétig kb tolom ezerrel. Hétvégén jöttem haza egy 6-700as karikáról a szüleimtől!
Sziasztok!

Látom már téli álom van mindenkinél!
Idén nem sokat sikerült motorozni de volt kivel töltenem az időm!

Íme a nagylányom!
Köszi
Légszürő 3500-
Korm vég sujok 4000- a pár
Kerekek hibátlan tárcsákkal! 40.000-
Van még pár kacat, kérdezz.. .
Utángyártottat tudok neked 30-ért.
Hali.Fejkonzol az mien árban van?
Hali.Felkonzol az mien árban van?
Helo! Szombaton beszéltünk telefonon, első fékolajtartály ügyben. Lesz eladó?