Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

99-02-ig R6 alkatrészek eladók....
ne cseréld ki.nekem is kellene egy gyári szűrő olcsón :)
Hello
A gyári szürő új?
Mi az ára?
Ne cseréld ki!
Viszont van egy gyári szürőm ha érdekel.... Csak pályára a sportszürőt!
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy érdemes-e kicserélni a gyári levegőszürőt K&N levegőszürőre?
Észrevétel,tapasztalat erről a szürőről?
Előre is köszönöm!
A multkor elvitték a komplett blokkot. De nyugodtan vedd meg aya-tól. Nekem is korrektül megjött tőle a cucc!
legalábbis a 2esé ami Neked is kellene ...
a másik kettő hibátlan...
ha nincs neki , akkor nekem van váltóm...
léptetővillám az sajnos kuka...
Valto alkatreszeid esetleg vannak 2 fokozat es a lepteto villa kellene.
99-02 R6 alkatrészek, idomok eladók... 70/6321-829
koszi.
nem!
szikra van mindenhol ? ? ?
H. Igen karbulatoros a motor,az akkumulator teljesen fol van toltve sot meg egy masik is ra segit bikazva.Meg a mosas elott tokeletesen idult es ment.Semmi kihagyas vagy dadogas durrogas nem volt.Most mar ott tartok hogy tejesen szet kaptam az egesszet.vaz-motor van csupaszon minden csatlakozot szethuzogattam ismet hagyom had szaradjon ha ez sem segit,matt! elekrtonikahoz nem ertek.
Eladni nem akarom nem is tudnam a tavolsag miatt.15500km!
Ui tudja valaki az R1 nek ugyan ilyen az elekrtonikaja?
Ez még karburátoros,igaz?
Nekem a ZX9R-nél volt ilyen,ha kicsit gyengébb volt az aksi,akkor nem indult el.Indítani indított rendesen,azon nem vettem észre,mégse indult.Utána próbáltam autóról bikázva,csak addigra meg már megszívta magát.
Beletettem 4 gyertyát és bikázva elindult.
A Kawa így indult a legjobban,szivató ráhúzva,gáz nélkül.
Persze lehet hogy az R6 máskép reagál.
nézd meg a gyertyákat , ha van mind a 4 nél szikra , akkor nem a csatlakozókkal lesz a gond...

szelephézagok voltak már ellenőrizve?
a kipufogó azért durrog , meg lángol , mert el nem égett üzemanyag kerül bele....
Szia,

Engem érdekel a dolog ha jó áron adod!
Elérhetőségem az adatlapon.

Üdv

Chris
Teljesen tanacstalan vagyok,meg mindig nem indul be a motorom.Par napja lemostam azota barmit csinalok nem indul.
Neha megy 2 henger rovid ideig.De alltalban csak nagyokat durran es langol a kipufogo!Minden elektromos csatlakozot szethuztam kiszritottam.Es meg sem idul.Valakinek van valami jo otlete?
Igaz festő vizsgám nincs de szeretek festegetni .
Én már mentem volna rég külföldre csak apum miatt nem teszem.
Gerincsérv ami nem műthető sajnos
Sleek.mezogazdasagi gepszerelokent bizonyos teruleteken talalnal munkat.Varos kozeleben ipartruleten inkabb a diesel szereloket keresik.Ez itt kulon szakma a diesel szereles.Jol fizetik oket de kell rola elismertetett szakmai licenc. Ha minden meg van es meg sikerul bekerulni jo helyre a fizu orankent $25-35 (kezdetben).A szomszedom uthengereket graderekek dozereket fest,jol keres!
még mindig eladó a 2003-2005ös évjáratú R6okra való FEKETE üléspúp , akit érdekel írjon :)
korán van még de gondolom érted mit szerettem volna kihozni az írásból
Szakmám az van egy pár :)
Mezőgazdasági gépszerelő , ipari olaj és gázégő kezelő és karbantartó. Ezek a fő szakmák a többi meg van egy két papír még :)
Bár nem tudom ott mennyire keresik a mg szakikat. Mert itt halott a dolog
előbb utóbb rákényszerülünk , mert nem hagynak más lehetőséget...
Mondjuk a kaja meg szállás ilyesmi nem tudom mibe van, de pár évre kimenne az ember...nem kicsit jól jár. Persze elméletben ezt könnyű kigondolni. Úgyh respect aki szedi a sátorfát!