Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megtörtént
mégsem talállak: r125@citromail.hu -ra dobj egy emailt a neveddel.
Jó neked , én nemhiszem hogy megyek síelni
Fent, bejelöllek azthiszem megvan a neved.
Szintén....:) Már csak 2 hónap....valahogy kibírjuk :)

Most majd a sípályákon száguldozok pár napot :D

Facebookon fellelhető vagy? :)
csáó. ááá nem..imádom a telet, imádom a havat meg ezt a rohadt hideget

Ott mi a helyzet ?
hej! Mi a helyzet várod már a tavaszt mi?
üdv. eladó yamaha r6 99-02 köztiekhez hátsófelni, ára 15 eft. valamint egy láncszett amibe 2 ekm van. ára 12 eft. (nittelőszem kell hozzá ) 0620/992-4528 pestmegye
+36308749150
Yamaha r6 alkatrészek! Téli ár
Lengővilla nélkül egyben az egész 30 e ft
Tegnap este láttam egy fehér R6ost a veres péteren, nem innen volt vki?
Mindenesetre riszpekt neki!
Érdekel, sztem jobb lenne mint a pici gyári. Esetleg tudnál képet feldobni? Elõre is köszi!
Köszönöm a válaszod! Igen örülök is neki nagyon és még a színösszeállítása is tetszik már.

Köszi: Gábor
Szia!
Gyári, karcmentes 5000 postával. Hivj ha kell!
ja miután 3X átment rajta a traktor oda vissza ...
ahhoz képest jól néz ki ...
Csáó! Először is gratulálok, jó vételt csináltál:) Mi vágtunk ki a lámpának a helyét, a kivágott rész nincsen meg... Műanyagoshoz elviszed, 5 perc alatt kipótolja Neked üvegszálból. Üdv.
Szépen össze hoztad, ahhoz képest, hogy forrasztó pákával, és sziloplaszttal hegesztetted össze!
99-02 R6 hasidom fekete kis repedéssel eladó
egy 10es + posta
Szia!

Én lettem a gazdája a pályaidomnak és azt szeretném megtudni, aki kivágta a bal oldali lámpa nyillást, hogy nincs-e meg a kivágott darab. Akitől én vettem nem tudta megmondani, hogy Ő kitől vette. Ha tud valaki segítsen. Köszönöm
Köszönöm a képet! Nekem ez a törés sok.
R6 sárvédő kis repedéssel! Műanyag hegeszteni kell
3000 ft
Köszi...

Egyébként jövő évtől jobban fogják cseszegetni a motorosokat mindenért... Nem tudom hogy kitaláltak e már az átírási illetékre valamit, de ha úgy marad ahogy most van a tarifa meghatározva senki nem fog motort átíratni. A másik dolog meg ez a szigorúbb közúti ellenőrzés, sajnos ez is csak a pénzbehajtásról fog szólni.
Ezt megértem, de egy kis kutakodással 15-ért lehet szép dobot venni!
Legyen szerencséd!
Értem mire gondolsz.

Kipufogóval az a helyzet, hogy nem volt a motoron többet kb 100km-nél. Tehát szinte új. 10-15 ért olaszból behozott dobokat árulgatnak melyek általában nem sérülésmentesek . A másik dolog amiért a gyári kipuff nemsokára keresett cikk lesz az az, hogy a NKH márciustól fokozottan ellenőrzi a motorkerékpárok zajkibocsátását. Én az idei szezonban is jártam úgy hogy útmentén ellenőriztek és lekaparták a műszaki címkémet a sportdob miatt és berendeltek szigorított műszakira. És ilyenkor ha nincs gyári dobod akkor addig nem lesz a motoron műszaki míg nem kerítesz rá valahonnan egyet, ha van akitől kölcsönkérheted akkor az igen jó de ha nincs akkor éri a pénzt....
Tényleg ne sértésnek vedd, inkább jó tanács, vagy nem is tudom mi...
Kicsit sok szerintem az ára, mindenért.
Plexi pl 13-ért újat kapsz, ilyen sötétítettet.
Gyári plexi, no ez jó kérdés...
Szerintem a reális árak: kipuff 15e, gyári plexi: mondjuk maradjon 10e, füst plexi:10-13 közt!

De keljenek el annyiért, amennyiért hirdeted, sok sikert az eladáshoz!