Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem haragszok...

mi a vigyor tárgya?
bocs, de ezt váltotta ki belőlem!
neharagudj de már eladtam.
Hello!

érdekelne a megafon adsz egy elérhetőséget
99-02 R6 hoz van egy eladó gyári kipufogó dobom 25.000 pénzért, nem sérült és nem szétvágott. Gyári plexi: 10.000ft Füst színű F.Fabri buborékos plexi: 20.000ft

30 224 9856
teljesen felesleges kiszedni....
Köszi,
Közben utána néztem, ha a motort is ki akarom szedni ami mozgatja akkor kell egy ilyen:http://www.agomotors.hu/websho... 15e-ért, vagy írták azt is amit te a bovdeneket leszedem a motor meg marad, így nem ír hibát. marad az utóbbi egyenlőre.
pontosan nem tudom, mert nekem már előtte ki lett szedve, mert szorult a bowden és állandóan hibát jelzett, de ki lettek szedve a bowdenek, viszont ami mozgatja az elvileg benne van még, hogy ne jelezzen hibát. Igazából exuppal bekötve még nem szedtem le. Nézd meg merre megy az a 2 bowden és annak a végén biztos szét lehet valahogy szedni.
néztem is, hogy van ott még valami pluszba, az csak lecsavarod és kész?
az exup szelepet ki kell iktatni.
gyors kérdésem lenne, ha a gyári dobot akarom lecserélni, akkor csak a régit lepattintom az újat meg fel vagy érdemes még valamire odafigyelni?
hát nekem nemjöttbe mert a gyári leömlő és benne a katalizátor, de azért jobb mint a gyári csővel szentem :) nah a héten felkerül az új nah attól csodákat várok majd
Azért jobb a hangja, de ne várj csodát....Igazán nagy hangja max. a katalizátor kiiktatásával lenne. De pl. nekem a Yoshi pont elég utcára
bocsánat rosszul fogalmaztam!gyári rendszerrel ennek a kipufnak amit árulsz!mert én is gondolkodom a gyári cserélyében de nem vagyok olyan biztos abban hogy másabbul szolna gyári rendszerrel.
gyári dob még nem volt rajta mióta nálam van úgy hogy nem tom! nah majd az újról töltök fel
milyen hangja van gyári dobbal?nincs egy vidod róla?
R6 2001 évj alkatrészek!
egyben is nagyon téli áron
+3630-874-91-50
Lemaradt. . .
90%-os hátsó betét 99-02 3 rugó.
Hibátlan első tárcsák párban 30 pénz. Kopás nem mérhető, hibátlanok!
Így van. És a 7813 30 fok alatt széttépődött a ringen mint az állat. Annak 50 fokos aszfalthőmérséklet kell ha meghajtod a gépet. Akkor gyönyörűen kopik. Utcán lövésem sincs.
Kicsit figyelmetlenül írtam, gyors helyesbítés:

7712-es (medium+) ez a keményebb keverék, a 7813-as a medium.
Szia!

Ezek vannak most. Újonnan vettem őket és szép állapotúak:

190/55
7712-es (medium+); DOT 4510; 2,5 - 4,0mm
7813-as (medium-hard); DOT 4010; 2,0 - 4,0mm

120/70 (2db)
6813-as (medium-soft); DOT 0611; 1,5 - 3,5mm

Csak párban 18 pénz.
Ááá, összehasonlító tesztet csinálok aztán veszek egy R6-ot is, persze ..
a képen látható bukósisak SHOEI MULTITEC L 59- 60 as méretű de annál kicsit nagyobb---gyünyürű-karcmentes állapotban eladó 30 000ft ért !
A bolti ára 110 000 ft !
érdeklődni lehet-30 973 08 69
vagy gabor8181@freemail.hu
-kihajtható-behajtható-amit csak kívánsz.....postai úton is--!
Pl: Ducati 999 190/50 gyárilag és 5,5 felni.