Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a 3. kép az nem a szétszedett blokkról készült ...
szia ...
a váltóban a léptetővilla szokott elkopni , ezért dobálja kifelé a 2.-at...eléggé szét kell szedni , de a főtengely benne maradhat a hengert amúgy sem tudod leszedni , mert egyben van a blokkal....

Nekem is 99-es volt , ugyanezt csinálta ...bármiben tudok segíteni csak szólj...
vannak képeim is a szétszedett állapotról...lehet az is segít...
mindenesetre jegyezd meg a léptetővillák helyét , mert elég nagy szopóka , ha felcseréled őket ....


Merre laksz Ausztráliában ? Régóta élsz kint ? Mi a meglátásod , érdemes kimenni oda? Vannak rokonaim Melbourne-ben , csak azért kérdezem ....Nem akarok indiszkrét lenni ...
Van kiadó vendég ház felétek ?:)) akkor megyek
Persze,nem titok 1300 Dollarert vettem. Kulfoldon elek,Ausztraliaban.Az elado termeszetesen el mondta a hibat ezert volt ennyire olcso.A masodik hiba mar az en hulyesegembol lett.Nagyon lemostam!Remelem hamar kiszarad mert itt most nyar van,kanikula.Szep napot szia.
mátrafüred játszott volna
Én ma letolok 300 KM-et a szüleimhez... De nem jövök vissza csak szombaton.
Sziasztok,

2003-2005 R6-hoz keresek hátsó segédvázat,,nem baj ha sérült,,pályagépre kell.

Üdv

Chris
Szewasztok! Valaki nem tervez egy gurulást valamerre? nagyon szép idő van! Zorkán?
megkérdezhetem mennyiért sikerült megvenni?:)
Szerintem csak csúszik a kuplung...
Udv. 2! kerdesem lenne ha valaki esetleg tudna segiteni.Vettem egy R6 ot 99 evjarat. A valtojaval van bajom 2 fokozatban neha meg ugrik rangat vagy (szaggatottan megy) foleg ha jobban huzom neki.
1,szet lehet szedni a blokkot ugy hogy csak a valtot akarom javitani.vagy a henger fotengely maradhat?
2, le mostam az egesz motort (kerti csaprol) nem nagy nyomassal es az istenert nem akar beindulni ki fujattam szerintem mar ki is szaradt mindenhol,de csak durrog. Gyertyapipakhoz be tud szivarogni a viz? Jart mar igy valaki?
3 segitokesz valaszokat elore is koszonom.
neked d211GP gumi van most a gépen?
Mivel eu s ország vagyunk kénytelenek vagyunk külföldre is eladni terményt.
Olaszba rendszerint viszik.Viszont olaszban a 70% magyar kézben vannak a tárolok.
A tejet pl szlovákiába vitték ott is magyar tulajdonban van a cég. Viszont ha nem adsz el eu s tagállamnak akkor sajnos elvesznek minden támogatást.
Vittek tőlünk sokmindent az oroszokhoz. Nem is volt gond mindig időben megvolt a pénz nem kellett attól tartani hogy nem lesz fizu.
De a köcsög eu közbeszólt.
Ilyen köcsög egy világban vagyunk, mindenki csődöt jelent és a lóvéval meg megpattan. Kevés az az igazi gyökér, aki képes egy nagy céget ténylegesen csődbe tenni...
Haveron keresztül 10 volt, amúgy 20 az ára ha jól emlékszem.
mi pénzbe fájt?
Úgy néz ki motor mostanában nem lesz. Melóhelyen ma szóltak gond van.
A tejipar nem fizeti ki a tejet amit elvittek mert csinált egy Ön csődöt a cég.
A gabona ára meg nem tudni mikor érkezik meg lehet abból sem lesz semmi mert a cég vezetőjét nem lehet elérni sehogy:
kb 100milla lóg a levegőben.
ebay-ről?
Nekem is ilyenek vannak fent!
Mert azok az állítható hosszúak.Az enyém fix.
amit linkeltél oldalt ott 16 a legkisebb
14cm..nagyobb nem kell...még majd nem hosszú ez is.
A tied hány cm-es? Innen is rendelted?