Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

99-02-es R6 alkatrészek a bontós árak alatt eladók ...
Új NGK CR10EIX gyertyám van eladó 4b: 3500ft/db

30 224 9856
Sziasztok!
ÖHLINS vagy HYPERPRO RSC kormánycsillapítót keresek konzollal együtt 2008-as R6-ra. Jó állapotú használt is érdekelne.
Én még nem használtam, de akik D209-D211GP-t vettek tőlem, azok teljesen meg voltak vele elégedve. Hamar bemelegszik, és viszonylag tartós is. Többféle keverék létezik, 4 jegyű számmal szokták jelölni a gumi oldalán.
milyen keverékek vannak?
kurva jó.... 3 komponensés végtelen tapadás... a hosszú élettertam mellett... (E keverékről beszélve persze.... )
köszi! a D211 GP Racer mennyire jó?
és az mennyire jó guma?
D211 GP-ből csak 190-es és 200-as hátsó van, de D211 GP Racer-ből (minta ugyanaz, de más a keverék és a gumi felépítése) van 180/55-is.
Nem létezik, de D209GP-ből igen.
hali nemtudjárok véletlenük hogy 1 szelephézagállitás menyibekerül
01-es r6 nál
Dunlop D211 GP valóban nem létezik 180/55-ös méretben?
Remélem az enyém is hamarosan így fog kinézni. Már csak az a pár extra kéne ami ezen a motoron van :)
oks, nemgond csak rákérdeztem.
elolvastam, válaszoltam. Bocsi, de most nem adom el.
Eladó bontott és új alkatrészek www.r6parts.hu,ha kérdésed van hívj 06705850436.
Szia!

Akle kolléga elviszi elvileg. Ha mégsem, értesítelek.
Szia, írtam mail-t a, olvasd már el létszi thx!
Szia, ha megvan még én elvinném! bertifox99@gmail.com
hali!
privátba üzentem.köszi
Szia!
Én meg voltam elégedve vele, semmi gondom nem volt, bár sokáig nem volt meg. Olyan sok mindent nem tudok róla mondani, ahogy én olvastam róla, sok rosszat nem írtak.
Hello Sifi!
Látom volt zx 10 ed, olyan kérdésem lenne hogy neked volt vele valami problémád? Mennyire megbizható stb?Csak azért zavarlak ilyen kérdéssel mert holnap megyek nézni egyet ,de nem nagyon ismerem ezt a tipst. Előre is köszi a segitséget
Üdv
Amúgy alakul a gép a köv. szezonra...
Sziasztok!
Nem tudjátok a 2002-es és 2003-as légszűrője megegyezik? Lenne egy légszűrő jó áron, teljesen új csak nem tudom jó-e.