Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van megfelelö rházatom meg a gumi is nagyon jo ami vasamon van.egy orán belül indulok.az embertöl függ h bukuk e vagy nem.gázzal finomabban bánok mint nyáron.igy ugyan ugy jo a motorozás
Én is! Még nem esik le a hó, ezzel a gumival lehet még menni...
ilyen hidegbe?
Hali:)Én ma is gurultam:)De majd holnap is száguldozok majd egy jot:)
Hi
ha nekem irtad a kérdéses storyt akkor igen.
andraskorosi@freemail.hu
99-02-es R6 alkatrész valakinek ?
a teljesség igénye nélkül : főtengely,lendkerék,generátor,fesszab.,gyujtásbox,karbisor,komplett
váltó,kuplung,hűtőcsövek ,szivattyúk
, lengővilla,rugóstag,légszűrődoboz,stb...

70 pénz egyben ....
Hali fiúk! Körfa, utólag Isten Éltessen! Privátban esetleg el tudnálak érni, szeretnék egy-két dolgot kérdezni...
hahaha :) én már2 hónapja nem ültem gépen .... de nem is nagyon lett volna rá időm ....
Kösz.
Az szívás, én még ma is fogok!
Elértem 1 hónapos motorozás nélküli holtpontom.....
Happy BirthD. ment innen is...
Sziasztok!

A téli átalakításhoz van egy ilyenem eladó!

http://www.kepesmotor.hu/idomo...

Üdv!
Kösz sracok.
Nagyon finom is volt,nem csak jol nezett ki
Boldog Születésnapot!
Boldog születésnapot!

cool torta!
Ezt kaptam a paromtol a szulinapomra
nezd, hogy kinek mi eri meg azt talan eldonti sajat maga, meg a penztarcaja. vitatkozni eszemben sincs, sok sikert az eladashoz.
Kellene egy összekötő is...de amúgy Én értem miről beszélsz. És tényleg jó áron adod.
Én tudom, hogy működik nekem nem kell bemutatnod, meg elmagyaráznod, hogy egy sport rendszer mitől sport....:D...nem egy motort építettem már!De ha gondolod vegyél 2 kilóértt egy yoshi rendszert meg 80 ezerér egy pc-t az összesen 280 plussz vidd el valahova ahol belövik fékpadon, az még egy 20-as tehát akkor 300 ezerből van plusz tizen egy két lóerőd az 1300000et érő motorodra.....Végsősoron akkor melyik éri meg? ....Amúgy meg mit beszélünk százezrekről amikor szaros 20 ezer forinton itt variálás van!Nem szeretm ha valaki hülyeséget beszél és most ezen ne sértődj meg....Ha kiveszed a katalizátort meg teszel rá egy dobot normálisan kiszámolt összekötővel 10 lóerő környékén fogsz kilyukadni!Akkor miről is beszélünk?De ha neked nem ér meg 20 ezret egy új rendszer amit még egy kis pénzből át lehet alakítani akkor vagdosd szét azt ami rajta van...vagy hagyd úgy... Melyiket éri meg megcsinálni....? Ha dobot tezsel csak rá olyan lesz alul a motor mint a fos nem véletlen tesznek exupot rá....
Na mindegy nem vitatkozni jöttem fel, van egy elég jó ajánlatom, majd valaki aki ért hozzá élni fog vele, nem erőszak!
Tökéletesen értem, miről van szó, attól függetlenül ez még a gyári rendszere , ettől még nem lesz sport rendszer csak azért mert a katalizátor ki van iktatva. Plusz ha már rendszer raksz fel PC-t se árt venni ha akarsz is valami érdemleges teljesítmény növekedést.
Látom nem csépeltem agyon a leírását eléggé, mert nem volt telljesen érthető..........
EZ EGY ZSÍR ÚJ MOTORRÓL VALÓ RENDSZER!PÁLYAMOTOR LETT BELŐLE ÉS ARRA IS ÚGYSZINTÉN EGY ÁTALAKÍTOTT KERÜLT EZ MEG MIKOR ELKELT A MOTOR MEGMARADT!TEHÁT SÉRTETLEN ÚJ ÁLLAPOTÚ!ÉS NINCS KIHERÉLVE!2 NAPOS VOLT A MOTOR MIKOR LEKERÜLT RÓLA!Ha valakinek ezután sem elég egyértelmű, a képek látta után sem érti, hogy miről volna szó az kérem ne reagáljon mert alacsony az ingerküszöböm...
Az egyharmados ár pedig azért indokolt mert el akarom adni, nem akarom árulgatni!Mellesleg ha már itt tartunk egy bontott rendszer 60 ezer egy új 120+FA a yamahánál....Szal akkor 20 ezerért nem kell semilyen indoklás, ami mellette szól, aki jó matekból az kitudja számolni, hogy mennyivel olcsóbban kap meg egy új rendszert....
tehát lényegében egy kiherélt gyári rendszer, így azért érthető az alacsony ár, yoshi full rendszer 200nál kezdődik. így azért nem érdekel.