Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

márka?
Rövid,nem felhajló...kínai de nagyon jó minőségű.
Nagyon hasonlít az R6-osodhoz :) Amúgy milyen fék-kuplung karok vannak rajta? rövidebb, felhajlós? tetszik?
Már tavaly.Úgy már nem akartam megtartani.
Utána volt még egy 910es Brutalem.Az R1et tavasszal vettem,
újonnan sikerült.2007es mint az R6om volt.
Ha motorra nem csinálnak külön szabályozást akkor az....
ez komoly? Akkor jövőre egy 600as sportgép 100.000- felett jön ki eredetvizsgával forgalmival együtt?
na akkor azért nem ismerős a színe :)
Háát szemezek egyel.. Kiderül jövő héten..
Mondjuk a Kawaához képest biztos nem lesz túl comfortos :), de nagyon tetszik az r6r
Ha gondolod nezd meg az enyemet
megyek kulfoldre vissza dolgozni az asszonyal es ezert arolom a gepemet
itt is hirdetem de az adatlapon talasz kepeket.regi forumozok ismerik a vasamat kerdez ra ha gondolod.
illetve telen sokkal olcsobban lehet venni ,es ez a többlet kiadas a nyereseghez kepest meg elenyeszo.
Motort nem szabad elkapkodva venni,abbol csak bajok szoktak lenni(sajat hibambol tanultam többször)
ha idén veszem meg akkor cakk pakk minden 43400
Ha jövőre akkor meg 60ezer ft
Szerintem épp ezért fognak veszíteni az árukból a motorok.
De még megvan az R6 vagy már eladtad?
Én a helyedben lehet hogy inkább idén vennék motort.
Magyarország én így szeretlek! Átírási illeték 2012!
Csúsztam. Sajna.
ESTÉL?
Valtozo arak vannak,allapottol extraktol fuggoen.
ne siesd el.lesznek telen nagyon jo alciok hidd el.nem kell semmit elkapkodni.
amúgy kb mennyi az "átlag" ár a 2003mas r6ra ? Illetve a 2001-2002esre? Mert akkor lehet várok még a moci vásárlással és veszek normális motoros ruhát +sisakot meg kiegészítőket
Mert bármennyi kereskedést megkérdeztem mindenki más árat mondott :DDD
nagyobbat esik hidd el nekem .
Mérgembe elindítottam a láncfűrészt összevágtam a fát. Meg az is pörög 14500as fordulaton
Az volt a baj hogy nagyobb darab volt mint én
en pofan basztam volna,az biztos.
Szép napot azt hittem ma szétvág az ideg. Mentem mocit nézni szépen csillog villog képen.
Odaértünk srác be is enged jót beszélgettünk milyen jó a moci meg tipp topp állapot nagyon rendesnek tűnt a gyerek. Mondom mostmár szeretném megnézni a mocit.
Jó rendben irány a garázs. Akkor jött a döbbenet.
Idomok lent a földön .. Ez hogy van kérdem. Válasz hogy takarította a mocit csak nem rakta még vissza.
Oké tegyük fel elhiszem . Majd egyszer csak megakadt a szemem egy idom készleten, utána jött a hebegés habogás. Azt mondta 680-700ezer körül oda adja ha kell ahoz képest hogy 800ra tartotta 2003mas évjárat. Nem is az a gond hogy átvert hanem az hogy 600km oda vissza. Nem értem miért ilyen szemetek az emberek. Tisztelet a kivételnek
Nagyon komoly az astra.
Szerintem 500le felett kell lennie.
Az az Astra az odab...!