Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajna nem...
Sziasztok!

Eladó a mocim! Sajna kell az ára!
Jó gazdát keresek neki!

http://www.kepesmotor.hu/yamah...

Sannyi
Aya fém fékcsöved nem maradt esetleg?
99-02. R6 alkatrészek eladók
Akcios a mocim ha erdekel valakit
NGK CR10EIX gyertyám van eladó 1 garnitúra: 3500ft/db

30 224 9856
Köszönöm!
Hello
Valaki nemtud 2004-es R6 bal oldali tankidomot?
Olyat amilyen a képen látható!
Szürkébe kellene.
sziasztok 2009 R6R fekete arany modellnek a szinkódjai kellenének nekem nem tud valaki segiteni? igazábol a felni színkódja kellene!
Áááá de jó motor van a képen
én még tolom az első hóig :) ma is tegnap is tegnap előtt is amikor nem esett az eső! amióta szar idő van délutánonként gurulok egy két százat vele mindig.
sziasztok!

van egy eladó gianelli carbon dobom, összekötőcsővel együtt 98-2003ig r6-ra 50.000ft

30 224 9856
Még okt. végéig....ha lesz rá lehetőség.
Hasznalom rendesen ,400km-ert mentem tegnap meg ma .
Postaköltséggel együtt 10.000.-Ft
Na ki az, aki már idén nem ül többet rá a motorra? Ki az aki még használja? Gondolom sokaknál a hétvégén érkezett hideg betette a kaput...
Mennyiért adod el? ha a gyári indexek rámennek akkor nekem több mint valószinű hogy kell, ha nem valami csillagászati ára van.
az én válaszom , már nem fontos ?
Igen rámennek a gyári indexek azért olyan ovális a füle.
Szia..erre rámennek a gyári indexek is, vagy erre is csak azok a kicsik?
Igen, arra az a tökéletes! Én is azt csinálnám a helyedben.
Sziasztok! ELADÓ új rendszámtáblatartó rendszámvilágítással.2006-2011-es évjáratra.
szevasztok! egyik R6os társatokkal találkoztam itt újpesten az előbb az árpád úton kérdeztem tőle hogy szokott e ide feljárni de azt mondta nagyon ritkán de sokat jár túrázni fekete r6 asszem 2005ös-06 os lehet! ha esetleg mégis felnéz (mert mondtam neki ) keressen már meg lehet végre valakivel csapatni
mondtam...