Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a hibája annyi a motornak hogy bal oldalára eldölt benzin kuton állitólag, és van rajta 1 hajszálkarc, de ha nem bújsz bele észresevenni, és ahogynéztem pont azon a különálló idomon, szóval ha találok valahol hozok 1-t rá, vagy pedig azt a kis idomot ujrafujatom, de látni nemlehet, csak én tudom hogyrajtavan és kicsit zavar
óbudai vagy?:)
Hihető.
bassz.. nyitva az ablak mert megsülök akkor meg ide hallom hogy a geszti hogy ordítja hogy "az akarok lenni ami akkor voltam amikor az akartam lenni ami most vagyok "
Mindegy milyen az a gumi, arra hogy megszokjad a motort tökéletes. Ha meg az új gumik szarok, akkor Briannel okosba elüzleteled valami másra...
bosszúja lesújtott?
az adás vételibe belevéstük, csaknem húzzák be..
kemíny legyél mint rambo 1 2 3 összesen
Hozd csak el vagy valakivel hozasd el. Ezek szoktak eltűnni. Ismerősömnek az ajándék sisakját sikkasztották el a vadi új CBR1000RR mellől.
aztmondták dunlopot kapok, de nem hoztam haza, majd ha cserére érett ez akkor bemegyek aztán rádobják az újjakat, de a frász se tudja pontosan milyen típusú, ha valami gagyi akkor nyakonverme őket
akarom mondani korcsolyázni bocsi csak 220kmre vagyok vidéke
ha bridgestone akkor dobd ki a picsába már ha nem akarsz korcsojázni
nem nyári, hanem gyári
igy van minden nyári, oly annyira hogy az első gumin még látszik a sárga csík, ami az új gumikon van, ja ajándékba kaptam hozzá előre hátra egy gumi szettet , bár pontos típust nem mondtak
17ezer van lassan a giximbe... gondoltam kicserélem a fékbetéteket vettem hozzá full ujjat .. erre a szervizben mondják nekem hogy bocsi a régit fent hagytuk mert a gyáriak még jobb állapotban vannak mint az ujj amit vettem.. na erre varjatok gombot vagy mást
Akkor még gyári gumi, gyári lánc, gyári fékbetét.
LEHETETLEN KIBÍRNI ÉN PROBÁLTAM PEDIG VAN AGYAM HOZZÁ ESÉLYTELEN! na de 18évesen ecsémsalátáspuding kemény vagy ha kibírod
még nincs kép, majd holnap lesz, 2006os évjárat 2008ba forgalomba helyezve, 4150 km, szép kék
A szerencsével lehet játszani. Ha kurva erős jellem vagy, kibirod azt az időt a garázsban... Én ebből a szempontból nem akartam magam tesztelni, ezért 60 KM-re hagytam tőlem a gépet... az a biztos!
kép van róla? km? évjárat?
szerintem énis meg fogok, eddig mindegyik motorral igy voltam hogy jogsi elött megvolt, csak most ugye, ez kicsit más, mert ez már tényleg motor
Én megőrülnék
vágom, átolvasom mindjárt, ám nem fogok vele menni, 1. apám agyon verne 2. elveszik a kulcsot
szóval 1 hónapig még csak garázsban lovagolhatok, addig marad az R125
Ja és elfelejtettem. Akár sittet is lehet kapni, bár első alkalommal, nem szoktak idáig fajulni a dolgok, de a jogszabály megengedi elméletileg.

Érdemes itt olvasgatnod: http://www.jogiforum.hu/forum/...