Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát, én azt hallotam ha még nincs semmilyen büntetésed elötte, akkor első alkalom ejnye bejnye meg 3 hónap eltiltás
Nem fogod kibírni..... Mér nem vetted meg az enyémet?
3 hónap? Ezt honnan olvastad ki? Csak mert a haveromat aki velem jött vizsgázni, csak Ő a saját motorjával, lekapták a Duna pláza sarkán! Zsanettozás azonnal, 2 év eltiltás + 150e Ft.
á-á, nyugi kifogom birni, még megvan a másik is, azt most elkell adni, addig amig nincs jogsi ugyis azt használom, apropó ezzel mentem 4500km jogsi nélkül
ha meg nem birom ki és megállitanak, akkor 3 hónap
Én a helyedben, hagynám a Redbaronnál és a kulcsait hoznám el. Ha otthon lesz, nem fogod kibirni, hogy egy "kiskarikára" elmenj vele, amiből lesz a "nagykarika" és a nagy baj... Én legalábbis így csináltam anno és bevált!
képek jönnek majd, jogsi jövő hónapban, akkor lesz 2 éves az A1 csak győzzem kivárni
ha valaki tudna esetleg egy 183magas 104kg os emberre kétrészes faszányos bőrrucit jó árban kb. 58as méret ha jól saccolok (lehetőleg nem a domina latex) akkor annak ötleteit szivesen várom
Na majd dobj fel pár képet róla, ha hazahoztátok. Jogsi már megvan hozzá?
gépzsíroskenyér
áhá, megjöttem, egyben, de a motort csak holnap hozzák mert szervizelik mielött átadják, és nemtudtuk elhozni, majd hozzák holnap kocsival
Rambó még mindig nem ért haza, valami nem jött össze? Reméljük egyben van...
125 ről r6r olyan mint koviubira tejszint inni
aztán óvatosan nyergeld ecsémsaláta
hááhááááá bazki most indulok érte mindjárt műr tűkön ülök
Van az a pénz.....nagyon bejön az Új R1
ha minden jól megy most megyek vissza és hozom haza az ERHATOT
Méééé eladod?
vedd meg az enyémet
scbali, a te motorod van fent használtmotoron ? te akarod eladni ?
Éééédeees?
Hali!

Az enyémnek sem volt semmi baja még,pedig már 58ezernél járok:)
gyerekek megy a különben megint dühbe jövünk
hüha valami nagyon nagy valami van ezer rendőr száguld el éppen errefelé újpesten