Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Múlthét pénteken háromszor szart le a galamb 5orán belül elfelejtettem lottót venni lehet már jövőhéten épülne a háromszintes ring
...néha, most pl igen.
milyen pókókat tartasz?
...veszek hozzájuk garázst is
http://youtu.be/cj78talganu az amire azt mondják [/l] hogy kell mindenkinek
Legalább lottozól?
...csak hiú ábránd, hidd el
Te nem lesz kicsi az a lakótelepi garázs ehhez?
Annó a sötét középkorban mikor még fiatal gyerek voltam
barátaim és jómagam meglapítottuk a YAKAHOSU motorcross team-et.
Minden gépet imádtunk mert mind a 4 japán márka jó és akarom is mindet ide velük hamar.....
jaj gyere már te lottó 5ös
A garázsban rögtön állna minden márkából legalább 1 példány
Amúgy ha minden igaz holnap derül ki lessz-e motor illetve melyik, mert ezen van még 1 kis darab hitel és a bankot megkell kérdezni azt hogytudjuk megoldani...

De bazki, nemfogjátok el hinni hogy jártam, 5-6 napja elmentem edzésre a motorra, mikor edzés után indultam volna haza nem indult a motor, mondom gyertya, fasza..másnap reggel pöccre elindult, vittem utána 12 ezres szervizre, ott kicseréltetem a gyertyát, tegnap megyek redbaronhoz, ottvolt ugye az R6R , mondtam a faszinak, csináljanak egyállapot felmérést hogy mégis mennyiért vennék be az enyémet, betolja a faszi, akarja inditani, bazki megint nem indul, mondom ilyen nincs aztmondja a srác, nincs benzin nyomás vagy valami eltömödött, most ott van bent a redbaronnál a motor, talán holnap készlesz,de lehet már haza se hozom, hanem majd csak a másikat.
nem szándékszom de majd behozom féktávon a lemaradást
ez a név már kísért a film óta de nem én adtam magamnak
Szeretettel várunk, csak aztán le ne maradj
ezért is csapodnék... de már jártam itt más néven akkor mektörcsiként kerestem r6r-t de aztán rámtalált a gixi
Hozzánk még babettások is csapódhatnak, mert nekünk minden motor aminek 2 kereke van
sok volt a kill bill nem?
Srácok! gixer tulajként lehet hozzátok csatlakozni turák találkozók alkalmával?
Sokunkat megnyugtattál ezzel!
A szépség szubjektív.
És még1X leírom: Nekem mind a4 japán márka nagyon tetszik bármelyiket elfogadnám!
De megosztom ennek a két szépségnek a képét veletek:
Amúgy egy R6 topikba, ki gondolja azt, hogy egy 600as Gixxert, RR-t vagy egy ZX-et fogunk dícsérni? Az egész motorválasztás a szerelemről szól. Odamész, megfogod, felülsz, mész egy kört és ha megvan a kapcsolat megveszed. Legyen az mindegy milyen motor...
Hali.
nekem 2005-ös r6 van 49000km. Soha egy rosszat nem böffentett.a váltója meg jobb mint uj korában.még szelepet sem kell álitani.szervizt nem látott.ezt nem mondhatom el a suzukis meg kavás ismerőseimről!
Ja, bocsi, nem aya, hanem atix83
vegyed megfelé