Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a 2007 utáni R6-os miért jobb mint az előző évjáratok, akivel beszéltem pár emberkével mindenki azt ajánlotta, hogy .07 utánit kell venni. Köszi.
Kedves motorosok!

A kezdeti rossz időjárás ellenére rendezvényünket megtartjuk(szabad edzésként)!A pálya használata díjtalan továbbá ingyenes transponderes köridőmérés!12h-17h-ig

Üdvözlettel:RedLineHungary
hi.
dobjal mar a kipurul egy fenykepet.
Köszi
Ok .gyere varlak,bar meg a motort tanulom bar eleg jol megy mar,es erzem is mar valamennyire.ma mar osztrak utakon mentem,hat igen jobb az aszfalt
ha elérsz... Kiszedjem a szerkezetet? Talán lesz időm holnap!
Rajta vagyok! ( nem a tarajos sünön) Hivlak!
Szerezz nekem üléslapot 05-re... Tudsz?
Egy tarajos sünt elégíts ki orálisan! El kéne jönnöd, vegyél ki egy nap szabit!
Nekiesel? Mimennyimerrehányméter? Bár. .
Postázhatnád a váltót, meg a jobb első kagylót is. Nameg az első szélvédővel is tudnék mit kezdeni. De első a klima.
óóóvassáá vissssszzzzaaaaaaa... Mire kell? Kiszedjem, posta?
Ablakemelőszuperkütyü?
Sorry. . .
Ja.
Jó lesz ez (maximum) 2002-es blokknak is, gondolom az egyéb apróságok is ehhez a motorhoz tartoznak, így 99-02-ig vannak alkatrészeid!
Komplett 2003 blokk 100 e.
Idomszett tankkal (fej idom nélkül) hibátlan. 75 e.
Egyéb apróságok is eladóak.
Szia! Szerintem azonnal vidd el szervizbe és ne csesztesd! Nem hiába szokott kigyulladni az a lámpa, lehet valami komoly gáz van!
Sziasztok!
Segítsetek! 2 hete azt csinálja a motorom (2007 R6R), hogy indítás után kb. 10 perccel kigyullad a motorkontroll lámpa (sárga)
5 percig világít aztán elalszik. Amíg világít nem nyit a kipufogóban a pillangószelep (tök lomha a gép), először csak néha néha csinálta, de most már állandó a probléma, minden indítás után kigyullad.
Szétszedtem a kipufogót, és a pillangószelepet is átnéztem, semmi rendellenes... MI LEHET A BAJ? MIT NÉZZEK MEG? A segítséget előre is köszönöm!
Ha egyszer arra járok, remélem gurulunk 1 jót. Biztos van 1-2 fasza út arrafelé!

1 hétig a Zalai dombság kellemes környezetét élveztem, bár az eső miatt elég szar volt, viszont kárpótolt a táj és a friss levegő. Motorral még eltévedni is fasza dolog. Annyi Zala kezdésű falu van, hogy nem lehet mindet megjegyezni...
Kint is vannak azert,de nem ennyi,es sokkal jobb a közlekedesi moral .a motorral itt mentem 2napot Baz-Heves,de vasarnaptol
mar az osztrak utakon nyomom
Irigyellek a környezetért ahol laksz. Gondolom a kátyúkat hírből se ismered arrafelé?! Ma volt 1-2 "vicces" szituáció a 40es kanyarban kátyún dobálózva az esős úton...
ok.teszek majd fel.bar meg most nagyon a Z-hez huzok,es lehet h ez nem az en motorom.szep,jo,kurva jol megy,fekek eleg jok,de 32evesen ebböl en mar kinöttem szerintem.
majd képet tegyél róla fel ...
Z is gyönyörű volt...
Én is benne vagyok, az időpont is jónak tűnik!
Üdv a klubban! Nem bánod meg!
Na végre pesten. Persze, hogy Budaőrstől szarrá áztam a lakásig, ott meg elállt!