Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kitört egy darab a hüvelyből ....
van még egy blokkom , amiben ugyanaz , ugyanott van kitörve .... azért ez elgondolkodtató....

íme :
viseltes ?

hol látsz ott hengersort ?
Bocs utólag olvastam hogy "orvosolták" a problémádat esetleg valaki nem tud kormánykiflit 98-02-es R6hoz? Köszönöm!
@batizizsolt Nekem van egy jobbos sérült oldalidom ha egyáltalán keresel még?!
Aya.. Mi lelte szegénykémet? :( :)
Köszi! Kicsit viseltes az a hengersor, nem?
Végre hallgatsz rám, és leadod a MÉH-be?
Így van, én is a légszűrő irányából közelítettem meg a dolgokat, de kb olyan, mint egy 2000 után született kisfiú popsija, szűk...
tessék:
Vaze! Zsír megoldás. Slaggal és Sunlicht-al is átmész rajtuk?

Tegyél még fel képeket, mert faszák!
Én így takarítom a motort , ééés? ? ?
Én is lebontottam, de mint ha a hűtő felöl jobban hozzá lehetne férni. Majd reggel kiderül
Bazdmeg Aya, mi a szart csináltál szegény motorral?! R1 blokkot raksz bele?
Nekem így a legegyszerűbb:
Szia! Én kicseréltem az enyémben. Bár az enyém régebbi modell, a légszűrőházat bontottam ki. Bár lehet hogy leszedtem az oldalidomokat, már nem emlékszem, de a hűtő maradt.
Szokott Valaki saját maga gyertyákat cserélni? Arra lennék kíváncsi, hogy honnan a legjobb megközelíteni őket: a hűtő felöl, avagy felülről? Valamint tapasztalat iridium gyertyával kapcsolatban?
Természetesen 46 ;)
Elkezdődött a szezon, ki kinek szurkol? Én két részre váltam, egyrészt Yamaha (egyértelmű), másrészt pedig a dokinak!
Noná. Hisz piacgazdaság van, vagy mi...
Anno nekem is bántotta a szemem, de hozzászoktam, nem volt más választásom:


Bamba voltam és nekidőlt az asztalnak. Szerencsére nem tört jobban és nem tört más. De nagyon könnyen törik.
Ejnye Szega! Mi ez a rút törés szegény motoron?
Már leszedtem és hátulról kigyököltem. Kis kézi csiszoló dremmer tökéletes erre szép ulakba szedte ki. Holnap már csak heggesztenie kell a szakinak. Kivülről megmarad a kis repedés, de annyira nem durva. Max rálakkoztatok picit.
asszem én is ilyesmit írtam