Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is láttam, akkor még nem vitték el a srácot, még a mentők és rendőrök sem voltak kint. Remélem nem lett nagyobb baja, be volt öltözve teljesen. Minden esetre nagyon szar érzés volt látni
nekem lenne egy pár gyári indexem 4 ezerért a kettö darab ha érdekel
Hello!
Ma Dobogókő előtt láttam egy piros R6-ost sajnos az oldalán az út közepén, mivel frontálisan csattant egy szembejövő kocsival.. a forgalmat irányító rendőr azt mondta, hogy helikopterrel vitték el a srácot. Nem ismeri valaki?
Remélem egyben van és mihamarabbi gyógyulást neki..
bocs, hogy kicsit "OFF" voltam és remélem nincs harag a "rémhírek" miatt, de elég vacak volt elmenni mellette és nem akartam szó nélkül továbbsiklani a dolgok felett..
vigyázzatok magatokra, széles utat
Index párban? első hátsó?
Sziasztok!
Van egy garnitúra R6R idomom 2007es kék.A bal oldala csúszás sérülten.Tank és üléstakaró nélkül.Esetleg külön külön is eladó.
Lenne még egy generátor,bal oldali dekni ami sérült.Meg egy gyári sérülésmentes index.
BIZTOSÍTÓT NEM LÁTOTT HA VKIT ÉRDEKEL ILYEN CÉLOKRA IS...
Sziasztok!

2004-es R6 Motul 10W40 full szintetikus olajat töltöttem bele. Mentem vele 500km és olaj fogyást tapasztalok. Mi lehet a gond? 19300km van a motorban. Köszönöm
sztem standard dolgok... fék gumi lánc állapota...
egyenes futás...
Nekem van 1 2000-es évjáratú...igazából nem egy kényes darab.Ha rendesen karbantartották,akkor semmi xtra néznivalód nem lesz...talán csak a kormánynyakcsapágy!azt érdemes megnézni...
Üdv!

Most készülök venni, egy 2000-es Yamaha R6-ot. azlenne a kérdésem, hogy mikre érdemes odafigyelni(szokásos hibái a 2000 -res szériának, stb)...

üdv : Lali
Nincs valakinek R6R RJ11-hez sportlevegőszürője?
Köszi elöre is.
Sziasztok!
Lenne pár eladó idomom R6R-hez.Ha vkit érdekelne!
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
A bal oldali idomok sérültek,csak karcosak nem töröttek.A többi idom karcmentes!
Itt a link ahol regisztrálni lehet:

www.yamaha-festival.com
klemtomi@freemail.hu köszi
Beindulni biztos beindul Sztem hibát se fog jelezni...legalábbis nekem nincs bent.
Valaki jön hétvégén Komáromba, a találkozóra? Jó idő ígérkezik
link
ha lánc kell,tudok segiteni!ek-lánc.
hali r6-osok!
kéne egy kis segitség ha lehet.
keresek egy csajt,aki a 18-ker.ben lakik,és egy széria kék r6-ja van.tudjátok ki az?sos!
Szia!
Végülis hogy oldottad meg az exup szelepet?
Itt lehet regisztrálni: www.yamaha-festival.com

Infót is itt találsz.
sziasztok! nekem is zörgött a betét, de nekem meg is csinálta egy ismerősöm...az a lemez ami tartja ugye a betétet h ki ne essen az van szarul megcsinálva mert engedi mozogni...meg kell kicsit hajlítgatni aztán jó lesz...
ha nem fontos a csere akkor nyugalom előbb utóbb elmegy aki tudja értékelni
Helló Karsai! Megfontolandó ajánlat , spórolunk egy kis €-t és akár mehetünk is! Küld azt a PDF-t a petyo109kukaccitromailponthu-ra. Előre is köszi
Sziasztok!

A Yamaha most küldte nekem, hogy az osztrák Yamaha szervez egy motoros fesztivált a pannonia ringre Május 19-20 ra Yamaha tulajdonosoknak. 180 perc szabad motorozás, május 20.-án verseny, 1db Yamaha Festival T-Shirt, kapsz ingyen kolbász kenyérrel !

Előre jelentkezés esetén:
1 nap 100Eu
2 nap 180Eu

Ha ott veszed meg a jegyet akkor 130/210Eu

Ha valakit érdekel dobjon egy emailt és megadom a pdf fájlt amit küldtek nekem a Yamahatól.
Köszönöm a véleményeteket! Sajnos ha odaadnám mondjuk 1 200 000Ft-ért, akkor nem tudnám megvenni amit kinéztem. Annyira nem fontos a csere, csak azért gondoltam rá, mert nálam nincs kihasználva a motor teljesítménye, ha viszont nem megyek vele gyorsan, akkor meg nem kényelmes.
Hát igen, szép, jó állapotúnak néz ki a moci, de az ár tényleg nem reális. Én is ennyi km-el vettem az enyém, sokkal több extrával, még nyáron, amikor feljebb voltak az árak. (1.200.000.-HUF-ért).
Tehát ha tényleg megszeretnél válni tőle, lejjebb kell adni az árát.
Szerintem úgy jársz a legjobban, ha eldöntöd mire szeretnéd lecserélni, és megpróbálni a másik árába belekalkuláltatni, ha alkalmas rá az eladó.
Üdv