Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FDB605?
Sziasztok!
2000-es évjáratú R6-hoz nincs valakinek átmenő blokk tartó csavarja , alsó kellene?!
Szia!
Szerintem a magasságoddal semmi baj nem lesz. Amikor én vettem az előző tulajától az R6-ot ('05) ő is kérdezte, hogy nem lesz kicsi? De szerintem abszolút nem vészes, simán bebújok a plexi mögé. A kényelem más kérdés, de szerintem ha sportmotort akarsz venni akkor azért gondoltál rá, hogy nem egy túramotor kényelmét kapod majd :) Nekem a csuklóm, alkarom egyáltalán nem szokott fájni se városban se nagyobb úton. Hátsó ülésre eddig nem volt panasz, de az első biztos, hogy kényelmesebb :P
Szerintem menj el egy kereskedésbe és próbálj ki egyet.
Tel:06209861550
email:vikoo@freemail.hu
Hali!
Egy kis segitséget szeretnék kérni, mégpedig abban h most szeretnék venni egy R6 vagy R1 es mocit de a magasságom (195) miatt midenki lebeszél róla h ez a moci nem lenne kényelmes és a karom meg a hátam nem birná sokáig rajta. Ezért kérdezném meg tőletek h ti milyen magasak vagytok vagy mennyire kényelmes ez a moci kinek mi a tapasztalata olyan 2004-2005 évjáratúakkal. Valamint a hátsó ülése mennyire utasbarát kb. köszi
Hello,segitséget szeretnék kérni!
Milyen gumit volna érdemes utcára venni?
Tipus és gyártó szerint,esetleg minöség szerint mi volna a legmegfelelöbb választás?
sziasztok

eladó egy hátsó felni r6 hoz (5küllős) gumival ( dunlop d252)
40e ft ért

további szép napot, jó motorozást!
Sziasztok!
Köszönöm a tippeket!
Pénteken hoztam el a motort a kereskedőtöl, és amikor felkapcsoltam a refit az R6 on, eleve mindkettő világított.
Azt hittem olyan lesz mint a kicsi R125 ös ( az volt előtte ) de itt nincs gond, azért köszönöm!
Mindenkinek jó motorozást!
Igen, van. :)

R6 Klub
Van R6-os találkozó?! Vagy R6 fórumos találkozót szoktatok tartani?
Rosszul tettem fel a kérdést, valami plusz dologra gondoltam, hogy riasztó stb. De akkor ezek szerint nem!
de... Tompítottal
majd írj pár sort hogy milyen a gép mennyire van lelakva....
De nem volt terhelve semmivel?!
Úgy fél éve.
Értem! Mikor ment ki a fesz. szabályzó?
az lesz
Lehet, de én a jobb illetve bal lámpára gondoltam.
sztem menj el, nézd meg hátha nem vészes a sérülés az oldalán...
ha nem sikerült volna ennyire biztso kézből vennem az R6om akkor biztos elmentem volna megnézni h mi az ábra ezzel a géppel...
Neked nem lehet külön kapcsolni a világítást? (semmi-helyzetjelző-tompított)
Az ellenkezője mint amit ti szeretnétek :)
Nekem nemrég ment tönkre a fesz. szabályzóm. Ráadásul csak akkor vettem észre mikor egyszer sötétben közlekedtem vele, és a szokásosnál nagyobb fényerővel pislákoltak a villanyok, műszerfal. Én lehet hogy az egyik lámpatestet megcsinálom kikapcsolósra.
Nálunk úgy van gyárilag, hogy a jobb oldali az H7-es, az mindig világít, az a tompított, a bal oldali lámpában meg gyárilag H4-es izzó van, ezt kapcsoljuk fel távolságinak. Természetesen a másik oldali nem alszik el ilyenkor. Így gyárilag a H4-es tompított izzószála kihasználatlan maradt, az nem világított soha. De így már világít, dupla fény van tompított világításnál.
Szinte újkorától így működik a világításom, és lazán bírja a rendszer.