Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia
2004 es hátsó fékbetétem van van ha érdekel,308579034
Sziasztok.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy egy 2001-es R6-ra fel lehet tenni egy 2003-as farokidomját a ledes lámpával?
Eladó a képen látható gyári láncszett. Motoron még nem volt. gyári csomagolásban.
YZF-R6 03-..

ha valakit érdekel az alábbi címen megg tudjuk beszélni a részleteket: racingbazar@freemail.hu

Ár 49.900.-
eladó yamaha r6, 99-02 közti alkatrészek. a képen látottakból már nincs meg minden, viszont vannak más alkatrészek is ! érdeklődni a 0620/992-4528 számon lehet.
Sziasztok!
2005-ős R6-hoz keresek fekete,jobboldali hasidomot..
köszi
Valakinek esetleg nincs '01-es R6-hoz fékbetét amitől megválna?
Üdv!
Esetleg képek?
Hali, jó ez az oldal, csak sok mindent nem írsz le a dokumentumban sem4 Pl.: -Havonta egy nap van amikor részt lehet venni vásárláson, amire külön jegyet kell venni, leglaább olyan értékben, mint a cucc amit szeretnél. Ha sikerült bejutnod, van 3 hullám, amiben leadhatod kérelmed, persze a megfelelő pont ellenében. Ha ez is sikerült, még akkor sem biztos, hogy te kapni fogsz a cuccból, mivel nincs nekik túl sok, csak egy bizonyos mennyiség. Ja, ha nem te nyered, vagy kapod, akkor sem adják vissza a pontjaidat!
Jó játékot :D
sziasztok ingyen nyeremény
ha érdekel valakit a dolog irjon egy emailt erre küldhetitek yamaha450wrf@freemail.hu hogy melyik emailra küldejm a meghívót szerintem érdemes vele foglakozni semmit sem vesztetek vele olvasátok el amit linkeltem de elöbb le kel menteni ha nem hiszitek el olvasatok utánna


http://data.hu/get/2258204/Hog...
Helló! Van pár maradék cuccom 99-02 R6-hoz !Gyári hibátlan kipufogóbob, enyhén sérült de használható leömlő, egy db fesszabályzó. felső fékmúnkahenger karral tartályal kapcsolóval+ pár sérült dolog! Érd:06306217608
Eladó a képen látható nem amerikai hanem magyar 2004-es yamaha r6 kitünö motorral papirok nélkül vagy alkatrészenként is. föváz 40 ezer, hátsó lengövilla 40 ezer, elsö telók 70 ezer a kettö, motor 180 ezer, kipufogó dob 16 ezer, tank ac-val 20 ezer nélküle 15 ezer ezer, lábtartó bal hátsó 7ezer,bal alsó fekete oldal idom hibátlan 10ezerdb, hátsófék nyereg 5 ezer db, láncvédö 4 ezer, ,kuplungkar 3 ezer, hátsó gyári lánckerék és lánc 9 ezer ft, fékcsövek 4 ezerdb, keréktengelyek 4 ezerdb, feszültségszabályzó 15 ezer ft, relék 5ezer db, komplett kábelköteg 10 ezer ft, levegöszürö 3 ezer ft, hengerfej 50 ezer, injektorkarbisor 35 ezer, fötengely 40 ezer, deknik 10-15 ezer, öninditó 10 ezer, kiegyenlitö tartály 4 ezer, gázbovden 1500db,2 index 5 ezer a kettö Érdeklödni: 06308579034 törökszentmiklós Ha többmindent viszel engedek az árból
http://www.sportmotor.hu/motor...

amúgy Én is akartam menni, de amiket írtak a tavalyiról...meg együtt lesz a tuning-show-al hát lehet azért mert gyengébb lesz a felhozatal. Még nem tudom.
Most látom együtt lesz a Tuning Show-val?!
Akkor megyünk!
http://www.motor.hungexpo.hu/?...

Ki,mit hallott a motor kiállításról?Lesz?
Érdemes lesz elmenni vajon?
Hello!
Eladó egy Yamaha R6 JT 44es lánckerék, új, 7075-T6 ötvözet.
Postázok is.
Az exup szelep a gyári kipufogóval együtt van.Tehát mindenképpen le fog jönni.A vezetéket és a bovdent csak ki kell fűzni.Ha jól tudom csak egy sport dobhoz van szelep..de lehet én tudom rosszul.
Szia! Az exupot nyugodtan kilehet iktatni, nagy hatása nem lesz és legalább nem ragadhat be....nekem szarakodott a gyári kipunál. Szal nekem is kivan kötve és a vezetékeket nekem kiszedték. Remélem tudtam segíteni. Remélem tudtam segíteni.
Hali! Egy kicsit megkésve, de érdeklődnék a Proptech speedbox megvolna még? És ha igen, mennyiért pazarolnád? Egyántalán 2003-as R6-osba hová kell bebuherálni?
Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy R6R-en a gyári kipufogót szeretném lecserélni egy Laser X-Treme GP-Style sportdobra. A kérdés a következő lenne: a dob az exup szelep elé vagy után ( exup kimarad) esne, kell beépíteni? Ha kimarad szelep akkor mi lesz a következmény, mi lesz a vezetékekkel?
Előre is köszönöm!
Sziasztok! Keresek Yamaha R6-ost kék színben, lehetőleg minimum 2005-2006 os évjáratot. Ha valaki esetleg tud valamilyet az légyszíves szóljon. Előre is köszönöm
Én először Castrol Actevo 10W40-et raktam bele azzal mentem majd 8000km-et gond nélkül,nulla olajfogyasztás mellett.Most Repsol Moto Racing 10W50 raktam bele.Könyv szerint is ez a két viszkozitást irja.
Sziasztok.
Segítségre lenne szükségem 2004-es r6 milyen olajat töltsek bele? Motul full szintetikus 10w40? Köszönöm a válaszokat.
Sziasztok!
2001-es r6-hoz keresek jobbos oldalidomot pirosban. Ha valaki tud valahol valamit az szóljon pls. köszi
Hali 2008-as r6r-hez való hátsó Hyperpro hatsó gátló eladó ár:90e
Eladó yamaha r6r teljesen új 2008-as komplett idomgarnitúra , lámpákkal, inexekkel, tükrökkel, ülésekkel, hátsólábtartókkal, csavarokkal, piros fehér színben ára 270 eft. ugyanitt 2008-as kék színű szett is eladó. telefon: 0620/992-4528