Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó bontott alkatrészek r6, 99-01 köztihez. van még a képen kívül is más is. 0620/992-4528
Nem tudok róla h enné!
5000-6000 max.
köszi a választ. És olyan infód van, hogy mennyire eszi az olajat? És milyen időközönként cseréled?
Én is azt használok,mint ahogy több ismerősöm is!Van aki már több éve.R1,R6ba.Pályán is.Semmit rosszat nem tudok róla mondani.Ha csak azt nem h csúnyább mint a többi olaj ocsmány színe van. :)
Sziasztok! Normális jelenség ha alapjáraton a fordulatszám mutató mozog picit, nem leszögezve áll? Köszönöm!
R6 tulajok, kérdésem lenne.

Használ e valaki Yamalube olajat? Ha igen mi a vélemény? Azon kívül h drágább mint a többi.
Hi Mort. Van még, keress: ogre-orange @ freemail
Itt is
Szerintem kerdezd meg azert tole, lehet hogy meg foglalkozik vele... vagy a palyamotorozas topicban csak van valaki, akinek van valami tuti forrasa...
OK minden. És ott?
Néztem ma az adatlapjánál de nem láttam hogy árulna az adatlapjánál. Dúzs Peti se tud beszéltem vele
Szia, minden O. K. ?
Ha jol tudom OgreOrange nevu forumtars arul jopenzert ulesszivacsot!
udv,
N.
Szia! Tőled vettem egyszer projektoros lámpát a pályaidomba!
Nincs véletlenül ülésszivacsod p.idomra? Vagy honnan lehet beszerezni?
westel - harmincharom nullaharom kettotizenot
Oké akkor egy számot kérnék...:)
Beteszem a csomagtartoba, valamelyik nap ramcsorogsz, es egyeztetunk idot/helyet.
Na az nem 2000 Ft!
De így jobban érzem magam!
Mikor üssük nyélbe?
Üdv!
tudodmit, elengedem a 2e Ft benzinkoltsegedet Szfv-ig oda/vissza, aztan tegyunk pontot az ugy vegere...
Ez az ár vége még mindig?
nme bja, mgeertme iyg is ...
25e Ft
Most nézem milyen értelmetlenül tettem fel az első kérdést...
Mi pénz lenne?
szia, igen még megvan
Helló!
Megvan még a 01-re való R6 tankod?
Üdv
Köszönöm hogy szóltál de sajnos az nem egyezik meg az enyémmel.