Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó yamaha r6, 99-02 közti alkatrészek 0620/992-4528
eladó yamaha r6r 2008-évjárathoz komplett eredeti teljesen gyári fényű idomszett, lámpákkal, tükrökkel, indexekkel, üléssel, hátsólábtartókkal, kék színben is !. ár 260 eft. 0620/992-4528
Pdav@vipmail.hu irjal es megadom a szamom ! A mocit kereskedesben veszem..
Hello

Véleményem szerint akkor jász a legjobban, ha a mocit beviszed egy YAMAHA MÁRKA KERESKEDÉSBE és ott kérsz egy vásárlás elötti átvizsgálást. Ott 99%ban minden ki fog derülni, és kb 6000Ft-ba kerül. Végig nézheted az egészet és kapsz róla egy hivatalos papírt is. Sufni szerelőhöz akkor sem vinnék egy ilyen mocit ha nem lenne más a földön. Egy másfél millás moci vásárlásánál szerintem ennyit rá lehet szánni.
Hali,
Megadnád a telefon számodat?Én is R6R-t akarok venni.
Nincs mit! Majd tolj képet a gépről!
Nagyon köszi :-))))
És gyári dob van rajta?

Lehet h full rendszer van rajta akkor eleve nincs katalizátor.
Amúgy aszem a 61 vagy 62-es hibakód az eldőlés járó motornál.

pl. 62:1 akkor 1x dőlt
Szia! Az tény, hogy elő lehet varázsolni...mivel Én is így vettem, hogy előtte megnéztem. De ki is lehet törölni Szóval nem garancia, hogy borult(dőlt) vagy sem.

pontosan nem tudom, hogyan kell elővarázsolni, de már nem is lépek be mert el lehet állítani ezt azt.

Tüzetesen sztem a teleszkópokat nézd meg....hogy nem e sérültek.
A vázat nézd át, segédváz csavarjai gyáriak e ilyesmi. Leömlő, hűtő nem e sérült, kormányvégek nincsenek e lehorzsolva. Ezekből látszik, hogy bukott vagy sem. Az idomok gondolom okésak. De a legjobb ha van 1 szerelő ismid és vele nézed meg a mocit.
szóval indítás elött vhogyan elő lehet csalni egy titkos menüt,ezt nem tudja valaki hogyan kell?
Ezenkivül mit érdemes még tüzetesen megnézni rajta?
Sziasztok!
Segítsetek!most veszek2007es R6-ot,hogy kellmegnézni menüben,hogy borul-e a motor? mit nézzekmég meg rajta?
köszi
Sziasztok,

Kinéztem magamnak egy 2008as R6R-t, de feltűnt, hogy a kipuffogó melletti doboz, feltételezem a katalizátor nincsen rajta. A motort amennyire lehetett átnéztem, nagyon jó állapotban van, de nem tudom mire vélni a katalizátoros dolgot, tudna nekem valaki, aki ért hozzá segíteni nekem tanácsokkal. Előre is Köszönöm.

Üdv.:
Tamás
Eladó 2004-es yamaha r6 kitünö motorral papirok nélkül vagy alkatrészenként is. föváz 35 ezer, hátsó lengövilla 35 ezer, elsö telók 65 ezer a kettö, motor 150ezer, kipufogó dob 12ezer, tank ac-val 15ezer nélküle 10ezer ezer, lábtartó bal hátsó 6ezer,bal alsó fekete oldal idom hibátlan 9ezerdb, hátsófék nyereg 5 ezer db, láncvédö 3500ezer, ,kuplungkar 2 ezer, hátsó gyári lánckerék és lánc 8 ezer ft, fékcsövek 3ezerdb, keréktengelyek 4 ezerdb, feszültségszabályzó 14ezer ft, relék 5ezer db, komplett kábelköteg 10 ezer ft, levegöszürö 2 ezer ft, hengerfej 50 ezer, injektorkarbisor 35 ezer, fötengely 40 ezer, deknik 10-15 ezer, öninditó 10 ezer, kiegyenlitö tartály 3 ezer, gázbovden 1500db,2 index 4 ezer a kettö Érdeklödni: 06308579034 törökszentmiklós Ha többmindent viszel engedek az árból vagy egyben 250 ezer ft
Szia!

Nekem van tanktakaróm r6rhez!
Hívj fel és megbeszéljük!
tel.: 06306800653

Sannyi
Letörött az a kis fül amibe az az egyetlen csavar megy ami tartja az egészet.Múltkor is elhagytam,másfél órán keresztül keresgéltem,még szerencse tudtam,hogy merre motoroztam
Mér kell az neked?
Helló,kéne nekem egy bal oldali tanktakaró idom,2006-os R6R hez,ha valaki tudna,esetleg
nincs sajnos. üdv.
Helo! Én az R6-omat 1 éve használom, semmi bajom nincsen vele.
Hondát akartam venni, de ár érték arányban ez jobb motor szerintem.
Nem bántam meg h ezt választottam. De az akkori tesztek is a yamahát előre sorolták. Rossi is yamahával nyert :). Bár kormány lengéscsillapító elkél rá. Röviden ennnyi.
Szerintetek r6-ot,600rr-t, vagy zx6r-t érdemes venni? Melyik a jobb? 2003-2004 körüli kiadásrokról lenne szó. Segitsetek kérlek! Bár gondolom r6 fórumba ezt hiába kérdezem, mert egyértelmü:)
Oké!
Már várom:)
Halló! Nem csináltam még képeket mert szétkaptam a gépet. Kicsit kipofozom előtte és majd utána feldobom!
Hello! Valaki esetleg tudja, hogy pályanap yamahásoknak mikor lessz?
Hungaroringen, v pannonringen? Nálam nem működik az eseménynaptár a hungaroring oldalán.
Helló!
Első felnid van?
Üdv