Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szép a moci, gratula!
Gratulálok zsirrr a cucc
ápr. 13.-át be is célozhatod vele!
Sok-sok kilométert
Gratulálok hozzá!
Drakulálok
És akkor egy amin a lényeg is látszik Még a szalon ablakában:
Üdv.(giximixi nevett váltott) Tegnap elhoztam a gépet! Gondolom nem kell ecsetelnem, egy élmény volt még így bejáratósan is. De rendkívül meglepett, hogy 5-6-tól már milyet tol. Meg alapjáraton 3-asban rángatás nélkül, simán gurulászik. Kuplung még furi, de egyébként iszonyat. Elég nagy sikere volt, bármerre is mentem vele, igaz, nem ez a lényeg. Szóval üdv itt mostmár mint teljes körű tulaj, remélem közös túrákra is eljutok. Most jöhet a rendszámtartó, indexes lámpa, de mindenekelőtt egy ruha. Ha marad még zsé, akkor talán kipuff is, de nekem tetszik így is, hangja jó sztem. majd írok tapasztalatokat, ha érdekli a népet! A kép az első túra tegnap.
Én addig használtam, míg majdnem teljesen elfogyott. Igaz akkor már kicsit gyengébb volt a hattás, de ezt csak pályán éreztem. Ha elérsz 1 mm-es vastagsághoz, vagy az alá akkor lehet tervezni a cserét szerintem!
Sziastok!

Van valakinek eladó pályaidoma 2005-ös évjárathoz
Valaki segítsen plíz:Meddig jó a fékbetét?Milyen vastagságig?Valaki illetékes légyszí segítsen.Én már cserélném,de vki azt mondja,h még nem kell... Köszi,Üdv:B
Nem utálunk ám ...
Na, hamarabb kellett volna írnom! Most hívtak, mehetek a motorért! Életem egyik legszebb napja.
Majd fotózok.
Ez nem szuzuki
Kezdek kissé elkeseredni. Két hét eltelt, és még mindig nem műszakiztatták le az új vasat. Ez kirívónak számít? Mert a gixxer 4 nap alatt megvolt, és lassan kezdek aggódni. Itt a jóidő, motor meg sehol, mindig csak új időpontok...
Sziasztok,

bocs a kozbevagasert, van egy felesleges R6 2003-05 hatso lampam elado , esetleg valakinek szuksege lenne ra - illetve vannak meg idomok (a fejidom kivetelevel) es aprosagok is ehhez a modellhez)

(elerhetoseg az adatlapomon)

udv,
N
Ja, hát ez nem sok! Mg én is fehér vagyok! Nagyon erős lesz az a vas! Nagy törekvések vannak ott! Fény milyen lesz?
Oksi akkor vasárnap lesz! De megjelenésed ezért kötelező! Mit kell még szerelned? Nekem még totál gyári! ÉS 23.-ára szeretnék elkészülni. kemény két hét lesz pláne úgy, hogy hétvégente meg dolgozom!

A pártolóin én is indulnék, de még nincs info, hogy előre be lehet-é nevezni!
Láncszett csere, powercommander, fényezés ...
az összes pártolói egy csoport,ezért mondtam néha van kavarodás
Ez igaz...akkor megyek a gyorsba!
azért amikor nagy sebességkülömbséggel elmennek van csodálkozás,meg méreg amikor a túramotort kerülgeted de te tudod
Úgy hallottam a HRingen marad a 12 EFt/ 4*20p...
PRingen még sose jártam, pályatanulásra jó 1 vegyes csoport is, nem?
Box felett áltunk.Mit szerelsz még?Jó a kipufogod,gratula remélem a hangját is meghalhatom.