Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan sok? semmiképp.... Én fél milláért vennék egy max. 2007-es R1-et, sérülésmenteset, max 1000 km-rel. Efelett biztosan nem!
Mennyi lenne? Gyári dobot számolsz be? :)
43.000km
Grat a mocihoz ;) széles utat gumifát
Megvan még! nem is akartam eladni, de ha valaki ad érte annyit amennyit gondoltam, akkor viheti
Jah és valaki esetleg tudna segíteni ?
Ilyen hátsó lámpát szeretnék:
Kerestem már sokat de sajnos nem találom sehol
Sziasztok!
Én 5 napja vettem a kis rohadékot
Nekem hál istennek csak 60500volt a vagyon szerzési adó+12 a forgalmi-törzsköny+17az eredet vizsga
És ha már itt vagyok szeretnék vele dicsekedni ,mert boldogsággal tölti el kicsiny szívem , hogy sikerült megszereznem
9620km
Jó persze annyit tekernek bele amennyit akarnak, de mennyi az amilve még megvennétek, ha úgy néz ki a motor h egyben van ...? :)
A fiúk azt akarták sugallni, hogy a km óra állásnak nem sok köze van a valójában megtett km-hez, és ez nem az óra pontatlanságából adódik.
A motorrevü egyik cikkben nagyvonalakban ír róla.
Nemár :) Most komolyan eddig csak 400 as om volt, s fogalmam sincs tényleg h a kilóméter állás mennyi az amivel még meg szabad venni egy motort, ha nincs baja a motorjának na meg persze nincs nagyobb hibája :)
Röhögés helyett ink segíts
mondjuk egy 2004 es gixer 600 as ba 38 ezer km?
Helló srácok miket változtattak a gépezeten a 2.generációs(00-02) R1-n, az 1-hőz(98-00) képest (motor?, futómű?,váltó?)
Én nem cikiztem. Csupán próbálok rávilágítani valamire!
mécikized a gyerököt?
Ne haragudj, de ezt váltotta ki belőlem a hozzászólásod!
Mennyi Km volt benne?
Hát ha tudtok nekem valami olcsóbbat mutatni amit érdemes megvenni megköszönném az a baj 30 ezer kilométerekkel nem szeretnék motort vagy annyival nem vészes?
2002 re mennyi lesz kb nekem illeték plusz stb?
Engem is érdekelnének az Akra dobok, ha megvannak még :)
Nagyon köszönöm!
küldtem e-mail-t a mail címedre
dobj egy tel számot légyszi
képek a galériámban az ára... ha tudsz 2 gyárit nekem akkor nem drága