Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

merre is tanyazol?
On-board készítésre tökéletes Canon miniDV-s kamera nem érdekel vkit? Minden tartozékával, kazettákkal, táskával, kábelekkel, mem.kártyával, R1-re (12, 19) házilag készített állvánnyal, rögzítéssel, eladó, apróé'...

Minden ok vele, csak azért adom el, mert gopro-t rendeltem.
Jaja, ismerem Sanyit...
Mi is arra megyünk!
Előtte is ott leszel, vagy csak a koncertre jössz?
Mert mi ott leszünk egész szombaton.
Akkor mindenképp ütközzünk!
Felejtsük el ezt a kezdő affért, sajnálom, ha sarkosan fogalmaztam és ezzel megbántottalak!

Nah, holnap úgyis megyek a Harmatihoz, utánakérdezek, h mi a helyzet a visszahívással!
Rideg Sándor 30/4764013. Yamaha H. szervízvezető. Felhívod és megmondja a te motorodra vonatkozó infót.
hai.sajna nem tom beszkennelni:( én is kerestem a neten de csak levél jött.ill a yamahánál alvázszámra egyből megmondták..asszem te tudod a legjobban,hogy kezdő vagyok ... de asszem dts visszahívás szerepelt a munkalapon...majd 5 év múlva én is nevetek rajta ha rosszul írtam.... a levél a yamaha magyarország képviseletében a közigazgatási és közlekedési igazgatási hivatalból jött biztonsági visszahívás értesítés címmel.az r1-ek valamilyen teszten buktak így szélsőséges esetben valami megzavarhatja a jármű üzemeltetését. idéztem..
pontosítok, 19. szombat 21h Tankcsapda, csak találjak v.kit, aki világít hazafelé előttem, mert ez a pályaidomba épített lámpa inkább csak helyzetjelző... :-)
Jó az nagyon is, főleg,hogy mindkét irányba motorozható! Extra szolgáltatás Máriótól (kicsi olasz az étteremből),hogy kapásból kiszúrja ki fog pofára esni a pályán! :-) HD fesztiválra lehet,hogy én is felnézek, de csak az esti koncertre. Úgyis régen rúgtak már tökön...
Hi Leslie!
Meggyáztél elég egy hátizsák, anyán...
A bugyi marad, úgy szoktam, hogy egy kulcskarikával összefogom a cippzárakat. Azóta mióta egyszer az M7-en mindent elhagytam....
Áhhh, mi nem a sok csopperpopper miatt megyünk. Lemegyünk, kajálunk, kicsit strandolunk, motorozgatunk, este meg megnézünk egy-két koncertet. Találkoztál a csajommal, nem az a sörözős, porban fetrengős típus.
Tartós 200 esetére a zipzárakat rögzítsed, különben anya esetleg bugyi nélkül fog odaérni. A tankra érő bármi felejtős szerintem, vagy elég erős nyakra lesz szükséged, ha nem tudsz valami miatt a plexi mögé hajolni.
Hey. Felejthetetlen élmény lesz, úgy megbánod . Inkább vidd külföldre a nőt, ennél a hd fest-nél minden jobb .. kivéve ha ez a hölgy kívánsága.
Szia Nándi!Érdekel a bukogomba csörgök azt megbeszéljük.Megnéztem a videót.Én egy másikat néztem (Onboard Racetrack Pannoniaring)
Vagy esetleg egy: Ilyet szerezz be
Nem rossz dolog.
Volt nekem is anno, de elVateráztam
Áhhh, tanktáska az nem az én világom... Az már az elss lépés a csopperesedés, meg a túramotoros státusz felé...
Jaja, mondtam anyának, h figyelj, plusz egy poló, bugyi, fogkefe, furdőruci, meg egy papucs elfér a hátizsákban, a sok kis szar meg a kabátja zsebében, úh ennyi. Még arra gondoltam, h még egy hátizsák rajtam, előre felvéve, fordítva. Ha tényleg nem fér el.
Ebben biztos voltam
Anyának is kompromisszumokat kell kötnie.
Ami elfér a hátizsákban (amit Ő visel) annyi a cucc. Nem több.
A tanktáskát meg ha nincs, kérd el a GZ-től. Neki gardrobe szekrény méretű van.
Motorozni nem lehet vele az igaz, de jól pakolható
nem nekem, elhiheted...
Minek oda annyi cucc?
Gyári első fékbetét szett mennyi píz a 19-re?
Ez pont hogy faszának tűnik ez alapján!
Neten semmi nincs erről (vagy csak én nem találtam a yamaha oldalakon), levelet nem kaptam. Ez biztos? Be tudod szkennelni a levelet?
Hi all!
jövő hét végén megyek / megyünk motorral a HD fesztiválra. Péntek-szombat. Számomra új élmény lesz, mivel a párommal megyek, és még motorral nem voltam kettesben 1napnál többet sehol. Kérdés aki volt már két személlyel több napra, az hogy oldotta meg a cuccokat? Egy hátizsák az utason az ok, de kellene vmi más megoldás is. Olyan amivel azért a tartós 200 megvan.
Ha jól tudom ezt a videót elemzik ki az oktatáson is, ez a majdnem tuti kör.
http://youtu.be/5E9CpquHKps