Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Geci Zema azért már ez is súrolja a betegség határát!
Szerintem hazavitte, mondták neki, hogy szart vettél, Yamahát vegyél!
Csak azt nem tudom mit csinált vele 2 évig...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1000rr-3801127

Sziasztok!

Látom zajlik az élet:)
A tankbőrre, tanktáskára néztetek valami árat?

Előre is köszi
Szevasztok.
Min dőlt ki a bili?
Egyébként nem akarlak megalázni mert téged nem is lehet...a NAGY ZEMÁT nem lehet.
Hát nem apróztad el...
8,5/10
Lehet fiatalabb vagyok mint te de a fejemet rá merném tenni, hogy több és jobb nőket kúrtam le mint te.Ez amit írtál pont nem igaz rám.D ilyet kitalálni elég nehéz, szóval valószínűsítem, hogy ez is csak egy kritika.Önkritika.Szép regény a saját életedről.Egyébként testépítéssel foglalkozom, különbül nézek ki mint te.( nem nem vagyok impotens ne is gyere ezzel ) Tudom mert láttam a képed pappa...Ez tényleg nem jött be kritika király
Besz@rtam

Nem csalódtam benned most sem
Szép munka Zema
Jajj, kérlek ne támadj be, mert még elsírom magam, úgy megaláztál most...

De mivel most van kb. 5 percem, lesüllyedek a poratkák, és a botsáskák, azaz a TE szintedre, és elmondom mit gondolok. Te valószínűleg egy olyan "ember" vagy, akit az apja molesztált gyerekkorában, a súlyos deviáns magatartás talán abból is adódik, hogy az általános iskolában dagadt voltál, és a társaid megaláztak, cikiztek. Tesiórán folyamatosan kiröhögtek, mert esélyed sem volt átugrani a szekrényt, a kötélmászás pedig elérhetetlen célként lebegett előtted. Foci közben téged senki sem választott, mert egy egyeneset nem tudtál a labdába rúgni. Ez szép lassan telítődött, és az antiszociális, megfelelési kényszerrel, valamint a lassan szuicid hajlamokba átcsapó önbizalomhiánnyal küzdő fiatal Frodó újabb pofonokat kapott, mikor az iskolabulikon a ronda lányok is kiröhögték a fogszabályzó, a körte test, a férfi cicik, és a pattanások miatt, de leginkább azért, mert olyan kívülálló voltál, mint amilyen messze esik a Proxima Centauri a Naprendszertől. Valószínűleg a mai napon a melledig húzod fel a nadrágod, és nem érted miért röhögnek emberek a fehér zokni, szandál kombón, pedig csak le kellene nézned a lábaidra. Ahogy idősebb lettél, és az internet betört kicsiny hazánkba, új értelmet nyert az életed, végre láthattál meztelen nőket, mert Damoklész kardjaként lebeg feletted annak a rémálma, hogy életedben puncit nem látsz. Valószínűleg már azt gondolod, hogy a homoszexuális kapcsolat is jobb annál, hogy naponta többször is maszturbálsz egy elsötétített szobában, majd éjjelente arra ébredsz, hogy a sarokban kuporogva bőgsz, és azt óbégatod, hogy "miért én, miért én?"... Az összes társkeresőn, és fent vagy, természetesen nem a saját képeddel, és profiloddal, mert úgy az esélyeid erősen konvergálnak a zérushoz. Valószínűleg ugyanúgy a netről lopott képekkel operálsz ott is, mint itt a sportmotoron, mert azt érzed, hogy a motorozásban találtad meg önmagad, azonban az évek alatt rá kellett jönnöd, hogy ez a társaság is kilökött magából, mint egy gennyes kelést... A lopott képeid az álmaid egyeneságú manifesztáció, valószínűleg a Playboy mellett ezekre a képekre ejakulálsz. Leküzdhetetlen vágyat érzel arra, hogy beírj topicokba, így akarod felhívni magadra a figyelmet, de a nárcisztikus, és skizoid mivoltad miatt több nick-et használsz, hiszen egy személyiségzavaros egyed vagy, egy genetikai mutáció, zsákutca, aki semmire nem fogja vinni az életben. Ez volt az utolsó, hogy reagáltam bármilyen megnyilvánulásodra, mert egy senki vagy, levegő, amin át KELL nézni. Úgyhogy hajrá.
Hóógyisne Mr.Kritika!Há kivagyte?!
Erőből egykerék?Ezzel hogy vagyunk?
Zema: negatív hozzászólások: 97% (ez több éves sportmotor.hu megfigyelésből jött ki)
Ez aztán a teljesítmény!
Láttam rólad régebben egy képet amin látszik a pofád...Miért tűnt el?muuuhááhááááá
Mi van?
MZ-vel próbálkozz először, és mindig írd ide merre motorozol...
15W50-est vegyél, ne 40-est!
usaban is nagyabbol ua a szinek ,csak van usa,vagy limited vagy akarminek is hivjuk
de mind mondottam szart sem ersz vele....ez van
RN09 Bj.2002/2003 :
S3 (Silver 3)
S3 = Farbcode 791/S3 -> RH-Lacke Best.Nr. 1168

RN12 Bj.2004 :
helles Silber : S3 (Silver 3)
S3 = Farbcode 791/S3 -> RH-Lacke Best.Nr. 1168
Dunkelgrau : DBNM8 (dark bluish gray met. 8 )
DBNM8 = Farbcode DBNM8/919 -> RH-Lacke Best.Nr. 1432

RN12 Bj.2005 :
helles Silber : BS4 (Silver Storm)
BS4 = Farbcode 820/BS4 -> RH-Lacke Best.Nr. 1143 + Normaler Klarlack
Ezekről beszéltem.
Aki tud segíteni írjon, mert fogalmam sincs mennyibe kerülnek...eredeti Yamaha asszem...
Kétségeim vannak ezzel kapcsolatban.
2004-ben nálunk ilyen volt a szürke:
http://hasznaltauto.medija.hu/...
Más piacokon (pl. USA) meg ilyen:
http://hasznaltauto.medija.hu/...
A táblázatban szereplő matt fekete kerék mindkettőre igaz.

A 2005-ös szürke meg ilyen:
http://ft-s1.sportmotor.hu/100...
Ennek a kereke olyan kék, mint amilyen az idomon látható.

Azt aláírom, hogy az RN12 kékje nem változott, csak más lett a minta 2006-ban.
A bordó viszont más lett pl 2006-ban.

Szóval ez a táblázat "érzésre" csak a 2004-es évjáratra igaz.
Vagy nem.
Az kérlek a táblázat második sora, legalábbis, ha a kék gyakorlatilag ugyanaz minden évjáraton a color rite adatbázisa alapján, akkor az ott látható szürke és piros (3. sor rubrikái) se nagyon változhatott.
Ha a 2005-ös szürke R1 szineit is beszúrod, azt megköszönném.
Ennek kék a felnije.
Köszi!
Sziasztok!

Egy fontos kérdés:
A motorhoz kaptam egy tankbőrt kéket, és egy tanktáskát, amit én nem szeretnék használni.
Jelentkezett valaki, aki megvenné, de nem tudom milyen árban mennek ezek a dolgok.
Tud valaki valami megközelítő árat mondani?
Este lehet tudok képet is küldeni róluk.

Köszi
kösz majd rácsörgök
Egy jókomám!Lehet kicsit enged is belőle............meg az is lehet hogy jár arra feléd és akkor el is viszi ha van rá igyény,hívd fel aztán beszélj vele