Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod 2 évig nem volt motorom, meg a kanyarokat se láttam még túl sokat, nem gúnyolódtam!
Most ezt mire véljem?

Léptem aludni
Mehetünk, de csak, ha tanítasz!
Hungaroringen megrendezett MOL Dynamic Kupasorozat és Fesztivál

Amiről kaptál is hirlevelet
Kaptam Én is
Melyikre?
Jön valaki szombaton a Ringre?
Elmaradt a pályázás mi? Ekkora egy fos időt...
Oké! Zalaegeszegi találkozóra akarnak menni többiek már a motoros haveokra gondolok de én szívesebben motoroznék inkább ,ha végre jó idő lesz! Akkor Füred hol és mikor? KI JÖN MÉG?
YAMLUBE 10W50et használok. Eddig MOTUL 300V 10W50et használtam de ez olcsobb... Tudod válság van...
köszi amúgy olyan dobom van mint neked csak az enyém karbon... kíváncsi lennék mekkora a különbség a hangjuk között?
Ezt kaptam:

Ha minden igaz, hétvégére már kapunk ajándékba egy kis napsütést és meleget is, ezért keresve sem találhatsz jobb programot, mint szombat-vasárnap a Hungaroringen megrendezett MOL Dynamic Kupasorozat és Fesztivál!

Lesz kint minden mi szem-szájnak ingere, példának okáért pályamotorozás bárki számára szombaton, 3 x 15 perces etapokra bontva. Mindezért pedig 6.000 forintot kérnek, a megfelelő védőfelszerelésen felül természetesen.

A pályamotorozáson kívül persze valami buli is várja a kilátogatókat: a színpadon játékok, délután koncertek, a parkolóban biztonsági bemutatók és stunt-programok váltják egymást. Többfajta motort és robogót is ki lehet majd próbálni, de a gyerekekre is gondoltak a szervezők - egyik családtagnak sem lehet semmilyen légből kapott kifogása - pláne hogy a fesztiválra NINCS BELÉPŐ, ingyen jöhet ki az egész család!
A pontos programokatt, további információkat a www.roadandride.hu-n találsz.

És itt jövünk mi a képbe! Mint a sorozat és a fesztivál egyik fő támogatója, mi is kint leszünk mint DanGer Bikes, és hogy tegyünk egy kis mézet a madzagra, a raktáron lévő termékeinket 20% KEDVEZMÉNNYEL vásárolhatod meg a hétvége folyamán ha meglátogatsz minket!

Várunk sok szeretettel:

DanGer Bikes
en meg ugy erteesültem hogy ingyenes,de ezek szerint igazad van

akkor szombet bfüred r1 meeting?
Ti milyen olajat használtok a motorotokba? Milyet tudnátok ajánlani az enyémbe?
6000HUF ért 3x15perc pályázás az is 2óránként...
helyes!
Úgy látom, ma csak a termálban lesz pancsi... Felkapom a fecskét és odaülök egy kedves öreg néni mellé, majd miközben az élet nagy dolgain elmélkedek én is odavizelek mellé, mert tudom,hogy ő is ezt teszi minden alkalommal...
Ez mikor lesz?
mol napos R1 es tali hungaroringen?
elvileg open hause van
Háta az ilyen édes-kettes találkozókat a lányokra szorítanám... De azért köszi a meghívást. Amúgy az időjárásról ÁÁÁáá hagyjuk is... állítolag péntektől már jó idő lesz...
Találkozzunk, én itthon vagyok!
Persze nem buzultam meg csak az agyamra ment az időjárás....
Tegnap hívtam az Andrást, hogy legalább egy leharcolt esőgumit szerezzen... Fasz kivan vele, hogy előre betolok egy húszast, behívok magam helyett két alkalmazottat és még itthon tipródok, hogy elinduljak vagy ne. A délelőttöt már tuti kihagyom, de ha 11-ig azt látom, hogy nem esik akkor go!
Sziasztok régen jártam erre... R1 találkozóval van valami fejlemény?
ma is csak csonakos pancsi ring lessz
Vki tudna segiteni nekem ,hogy nyíregyházán hol lehetne idomjavitást csináltatni? fontos lenne,bármilyen tanács jól jöhet!
Be én, szépen meg is világítja a szembejövő sávot! Legalább nem csábít az éjszakai motorozás.