Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

360
120GB
360-at, vagy az előzőt?
Aha,....versenylábtartó Zemának,....
Én meg x-box-ot vettem

Ok,az aprót még nem akasztották le rólam a yardok, szóval érdekel! Írtad korábban,hogy az RN-12 versenylábtartó nem ment fel az új motorodra. Megvan esetleg az is? Írj egy számot a nandor@ketszeri.hu-ra és felhívlak!
Rodnan,
van R12-re gyári (!) bukógombám aprópénzért, konzollal, csavarokkal, mindennel.
Most jutotam csak fórum közelbe hívj fel most a melo helyen vagyok. Otthon van a számod AZ ÉN SZÁMOM 06203403643 Meggyorsítjuk a dolgot ma elmegyek értük csak érjem el a gyereket.
Ha nagyon rágerjedtél az esti motorozásra, akkor mehetsz vasárnap is!
http://brorganisation.hu/?page...
Máskor is!
Köszi a segitséget!
Neeem! Miért is lenne!? 107 javarészt kezdő egyszerre két órán át a pályán... Jó móka!
Létszámhoz van kötve?
Ha jól tudom és úgy van, ahogy tavaly, akkor ott kell fizetni.
Ha jól számolom, akkor a 17. vagy a várólistán!
Minden harmadik jelentkező otthon marad és akkor csak egy kicsivel csúszol le róla...
Sziasztok,nem tudja valaki hogy lehet,a Mersz 05-28 esti motorozásra bejutni? regisztráltam magam,pénzt hova kell utalni stb........
Engem meg mindig motorral baszogatnak....autóval soha

Amúgy sajna nekem tuti nem jó a 2.-a pedig szívesen felmentem volna legalább megnézni. Nemtom, hogy Zolinak jó vagy hogy megy-e.

De remélem idén még lesz alkalmam kipróbálni a pályát.
Autóval b..meg parkolásért idén már harmadszor! Mintha ez lenne a legnagyobb vétkem... Motorral megyek, akkor meg integetnek is előre, hogy szia! AmbrusZoliék is csak néztek, mikos Igalban látták...
Drága lett az idom?
A teremtő rakja a f...át minden rendőrbe, aki engem baszogat!
Nem megküldtek megint 30.000-re...
Még szerencse, hogy vannak a kötelékben jó arcok is!
Szevasz Zoli! Kiírtam az e-mail címem,de képek nélkül is megvenném az idomot! Holnap 12-13h környékén el is tudnék menni érte autóval, oda ahol éppen lesz. Említetted a festést, ha leveszem a gyári cuccokat, akkor lehet,hogy érdemes lenne dumálnunk! Üdv
Bukógomba ami a kuplungot (is) védi: 1 db menetesszár, azt hiszem 8-as, ami keresztülmegy a blokktartó csavar furatán, ehhez 1-1 anya és alátét, 1 esztergályos ismerős, 1 db 30-40 cm hosszú, talán 60 v. 70 mm átmérőjű műa. rúd. Ha valakit érdekel, megkeresem a helyet, ahol eddig a műanyagot vettem a bukógombához, ill. térdkoptatóhoz (most kerestem, de a linkek között nem találom, a neve meg nem jut eszembe; Bp. IV. ker, így Neked vszínűleg ez nem nyert).
lehet en is lenezek ha mar a yamaha-festival.com ot elmosta a 7en a viz
Üdv! A máj.27. sajnos nekem nem jó. Júniusban a Pannónia-Ringen kezdek és majd csak a hónap második felében (talán 17) megyek fel a Hungaroringre. Mindenképp szólok előtte, mert úgy akarom időzíteni, hogy legyen ott v.ki akivel át tudom beszélni a pályát. Amúgy egy viszonylag könnyen tanulhatónak tűnt, már van is vagy négy-öt kanyar, ami egész jól kiadja magát!
Akartam kérdezni már korábban is, hogy a négy db. bukógombát hol lőtted? Vagy csináltattad? Nekem is be kellene szereznem, mert a kettő az nem véd eleget, a kuplungdekli meg már tavaly is drága volt...
Jó hétvégét és jó gurulást mindenkinek, én leköltöztem a strandra majd kedden jelentkezem!
Szevasztok.
Elvonási tüneteim vannak
Televan a tököm az esővel
SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG.
Megtaláltam, de kivert a víz, hogy 3 nap, és nem tudok menni

Merre gurultok a hétvégén, megyek mindenhova, csak ne essen!
Küldj a mailemre egy telszámot és felhivlak érdekel a cucc