Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Index relét kötöttem volna be, de valamit félre köthettem, mert elment minden a motorról, biztos valami biztosíték..:(
Hol vannak benne a biztosítékok, tudja valaki?
Ha érdekel valakit eladó R1-ről levett 8000km futott láncszett két első lánckerékkel. (16,17) A hátsó 45-ös. A lánc még legalább 10000km elmegy . Az egész ára 10000Ft
Szia koma.27én kintleszek a ringen délelőtt regelj be és tudunk dumálni.A pepsis napernyő alatt leszek mint mindig A hátulja valóban kemény utcára de sokkal jobba visszajelzése kanyarba szokni kell az biztos
Szevasz Uram! Ma próbálta ki a beállításaiddal az R1-et. Tényleg szokni kell,mert egészen más, de nagyon tetszik! Jobban fordul, a szart is kirázza belőlem a hátulja, de sokkal magabiztosabban tudom terelni. Ma sajnos nem tudtam felmenni a Ringre, de majd 2-án minden kiderül, aztán kérdezek újra...
Úgy tűnik, hogy mindig az adott térség egyik vállalata:
"Actually in Canada, Imperial Oil Co. (ESSO) manufactures the Yamalube brand on behalf of Yamaha Canada and in the US, a company called CITGO makes Yamalube on behalf of Yamaha USA."
Tehát Kanadában ESSO, USA-ban CITGO (ami venezuelai cég).
Köszi!

Remélem sose lesz rá szükségem.

Lenne egy kérdésem:
Tudja valaki, hogy a Yamaha gyári olaját ki szállítja a cégnek? Mi van a flakonban? Castrol? Motul? ?
Az RN12 szerintem egy stabil, jól kiszámítható motor.
A lényeg: minden fejben dől el!
Ha tisztában vagy a képességeiddel/rutinoddal és annak megfelelően közlekedsz, nem lesz gond. Nem kell 12 000 forgatnod a vasat, elég 4-5000-en.
Olvasd el az a könyvet amit nemrég belinkel ide valaki. Én olvastam. Szerintem az elméleti motorozásról minden benne van.
Ezek után az ott leírtakat észben tartva kezdj el gyakorolni egy kis forgalmú útszakaszon (pl. fékezés).
És mikor már kezded érezni a vasat, lehet fokozni a terhelést.
Szóval szerintem szofveresen old meg a fokozatosságot ha már így alakult.
Szevasz Photonic!

jún.2. P.Ring? Még van hely mindhárom csoportban! Most regisztráltam a közepesbe.
Esetleg más v.ki a tisztelt társaságból? Kaposvárról megyünk egy páran.
Sajnos ebben igazad van, de ma csak néhány percig bántam!
Történt, hogy ismét az autóval kellett kiállnom és útnak indulni reggel.
Ez már önmagában megvalósítja a dögunalmasan kezdődő napot gondoltam, amikor kínomban benyomtam a rádiót valamelyik utoljára hagyott adón és egy évek óta nem hallott régi nagy kedvencem elejét elkaptam.
Hallgassátok vagy ne, de én most belinkelem Mr. Alice Coopert! Ordítattam és ordítottam!
http://www.indavideo.hu/video/...
Valaki jön Junius 5.-én a Zalaegerszegi talira?
Szevasztok srácok.
Szombattól jó időt mond,lehet elővenni a gépeket
Csak várjuk ki a végét, mindig tolódik a jó idő
Hello Urak! Kinek milyen napja van? Holnap végre elő tudom venni a vasat! Lesz ott egykeró erőből,meg városi betyárkodás...
Öööööö, majd holnap visszanézek!
Köszönöm szépen!nem akartam ezt írni de felhúzott az igazság de bepróbálom hátha nem halok meg:):) még1-szer köszi...majd írok ha lesz valami...
Ezaz Mr.Kritika!Megy ez neked!
Ez alapján kéne az ülés alatti kis x-ről az adott modell száma, ill. a színezés típusa. Persze ha annak alapján meg is van a kód...
Bár én is azt mondom tartsuk be a fokozatosságot, és akkor talán nem lesz annyi halálos motoros baleset...de, ha már így alakult, segítsünk neki!
Szerintem a Mártában én vagyok itt a leglassabb..., de felajánlom segítségemet, ha kérdésed van, írj, kérdezz nyugodtan!
bazd meg köcsög!
És igen baromarc, voltam kezdő, de nem R1-el...
Nem baj, jól jön majd az olcsó törött R1 pályamotornak...
Ehhez nem kell motorral a világrajönni baszd meg, vegyél egy kibaszott 250-es banditot, aztán majd azzal tanuld meg azt, hogy melyik a kuplung, meg melyik a gáz! tényleg egy 190 lóerős motorod van, és azt kérdezed, hogyan fékezz?!?!?!?!? Aztán még neked áll feljebb, ha idiótának néznek... Atyaisten, kurvára alacsony a kerítés...
kössz zema."jó arc" vagy majd mindig leírom merre motorozok,hogy elkerülj te p...gondolom te motoron jöttél a világra sosem voltál kezdő..ennyit erről a topicról te .....gratula..
Kitöröltem a hozzászólásodat buzi!
Há azt kell beírni egyből?!
Fent voltam 16-án is! Basztál kijönni. Jó tudom szar idő...
jún 6 verseny az biztos. vagy már nem tudom de az biztos. Indulsz az r-kupába?
Jaja, de az ilyen kis faszjankókkal csak így lehet beszélni.
Mikor talizunk?