Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudsz de kb 20e ft,barmelyik kereskedesben
Szevasztok Urak! Szerintetek tudok kulcsot csináltatni az R1-hez, ha elhagytam a pótkulcsom azzal a kis fém bilétával!? Eddig nem foglalkoztam az "üggyel" de elkezdett nehezen működni a gyújtáskapcsolóm és az olaj egyelőre nem segített.. Avagy betét ki és új lamellák a kulcshoz!? Vagy ez baromság?
Most nem érek rá, de legkésőbb a jövő hét elején szerintem képekkel illusztrálva elküldöm a folyamatot (én is ezek alapján csináltam). Vagy, ha úgy alakul, hogy odajutsz és kell (meg tudok is, beugrom bpre), aztán segítek.
megírom az elérhetőségem az e-mailodra, érdekelne a gyári dob "kiherélése"-egy-két tanács jól jönne!előre is kössz!
Boldog névnapot..
Kösz, megvolt (+kis mák, mert neten nem regisztáltam, de befértem valahogy)
sziasztok
csináltunk egy fzr-es lapot, aki szeretne csatlakozni, nézzen be
www.yamahafzr.hu
Üdv a tisztelt társaságnak!

Holnapra mindenkinek jó szórakozást kívánok, akár a ringen teszi azt akár máshol!
Én beregisztráltam magam 17-re de. és du. egyaránt.
Sajnos ma sem láttam napot, így valószínű, hogy holnap nem megyek:(
Kintleszek a szokásos ivecó pepsisnapernyő konfigurációban majd próbálok úgy pakolni ha jön valaki még odaférjen
Ha nem fogy el a zsebpénzem, akkor jövő hónapban anyuci annyival kevesebbet ad!
Leszünk páran, szerteszét
köszi !
Mi a fasznak költeni rá, ez Yamaha.
Szia, írj a power commander topicba, és keresd Ágót! Ő tudja.
Nem akarok visszaolvasni, holnap lesz kint vki a ringen?
Sziasztok,

tudja valaki, hogy 99-es R1 (német v osztrákból behozott) hol lehet lefojtva ? 100 LE körüli tiltás van benne. Hol kell keresni? Gyújtás, exup szelep ?

Előre is köszi a válaszokat!
Na jó,ferdítettem! Nem Mad Max lesz az hanen rendes villantós motor. Még tavaly sikerült TK-ra csukni és picit lassan készül...
Ez van.
(nézték pl. f1 pilóták állapotát verseny közben, ami leginkább nyugalmi állapot volt, míg az adrenalin ugye egy stresszhelyzetben a szervezet által bevethető 'nitro', vagy 2T power szelep belső megfelelője )
beszarásjelző kiakadásának hatására termelődik-amen
szebben meg a zema sem tudta volna mondani
bmw mind mad max ? nem tul draga
olyat sajnalsz kivinni a hora
Nálam már alakul a Mad M. project :-) Amúgy én sem költöttem idén még 50-nél többet az R1-re, de ez tankolással és olajcserével értendő...
Olyant építeni kéne. Mai 1000-es blokk (kipörgésgátló elektro nélkül), félig cafe külső, max 140-160 hátsó gumi küllős sm kerekeken. Oszt' hadd nyikorogjon. Az adrenalin is hamarabb áradna, legkésőbb 120-nál (bár a téveszmékkel ellentétben az adrenalin nem élményre, hanem a beszarásjelző kiakadásának hatására termelődik).
Idén picit nehezebb a sarcoknak megfelelő összeget eltankolni, bár a mol pl. mindent megtesz a dolog megkönnyítése érdekében.
jo reggelt
az egesz JO!111 idöben csak aza jo hogy a gep fentartasa iden meg csak 5000hufba került.de ha igy fojtatja vaszek vmi mad maxos gepet