Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te hombár
blablabla csak félsz hogy elpicsáznak a ringen
Én Zema véleményét osztanám!
Vagy ha a találkozó nem tetszik akkor biztos lehet találni egy másik campinget.
Ismerem a rendezőséget,biztos le lehetne keríteni egy részt.
Részemről mindkettő OK. Időpontokat meg elötte kitaláljuk.
Mi lenne ha a Balatonkenesei találkozó idejére raknánk?
Camping,ottalvás,sátor stb......
Jó lenne,ha a többi r1 tulaj is nyilatkozna,hogy ki mit szeretne.
1-Balaton,kaja,kerekezés,és kelletjük magunkat a parton.
2 a 19710 h.szólás. (nem irom le mégegyszer)
Sziasztok!

Szerintem nem a Hringen kellene megtartani a talit, és nem pályázni kellene. Mégpedig azért nem, mert van aki életében először meg fel a ringre, van aki még semmilyen pályán nem volt, meg van aki rendszeresen jár, és van aki ott tuti nem akarna menni. Ebből adódóan úgysem tudnánk együtt motorozni, max a szünetekben dumálnánk, ami meg azért nem jó, mert a szünet pont arra elég, hogy gumiztassak, guminyomást nézzek, paplanokat felrakjam, tankoljak, stb... Mersz napon én nem szeretnék annyira motorozni, mert ezt az R1-et nem szeretném összecsukni vmilyen 3:00-ás kört futó, túradobozos, cordura-s okoska miatt... A ring szerintem nem "az első randiról" szól, sokkal inkább lecsattognék Balatonra, ott kajálnánk, dumálnánk, motorozgatnánk, sokkal kötetlenebb. Emellett a Ringre cuccolni kell, egyrészes ruha, stb, míg egy Balatonhoz nem. + A ring kötött napok, előre leszervezett időpontok, regisztráció, stb... Szóval én azt mondom, hogy Balaton, ahol ki lehet feküdni a strandra, lehet kajálni, csajokat nézegetni, meg kerekezni a városban, meg ilyenek. Persze, h ha ringezni akartok, akkor hajrá, nekem mind1.
Én nem voltam még a Hringen de szívesen mennék pár kört... Ha többségnel szímpatikusabb a kaja egy kis gurulással valami jó kis szerpentínen akkor nekem is tök oké! Viszont ez a Julius nekem nagyon távoli időpont ,nem akarjátok elörrébb hozni? Vagy mit szólnátok egy olyanhoz hogy a közeljövőbe egy kajálós ismerkedős motorozás és Juli-Augusztus környékén egy pályanap? Így lebontva és kb 2hónap eltéréssel nem olyan megterhelő!
Gyengék vagytok
elállt a szavam
Álmodj szépeket,de nehogy hozzád ragadjon a lepedő.
ááálmos vagyok.csááá
Ja,a résen,azon tényleg jó lenni.(vagy benne)
nem tudtad,hogy a mookusok éjjel támadnak? résen kell lenni
Akkor te nem is mókuska vagy,hanem éjjeli pillangó.
nem sokat szoktam
Te miért nem alszol?
Majd viszek neked zsirt meg kenyeret.
Engem is érdekelne az R1 tali, amennyiben nem kerül egy fél havi bérbe !
rendben, holnap hívom is
noszogatni kell mert ráül és csak 2026-ra lesz
A passzoló idomszett ma megjött, thx. Deknivédőkre gyúrjon rá, aztán zörgessetek rám, mikor külditek a konzollal (képet azért dobj róla msn-en )
Ami jó lenne :máj 28 péntek
vagy :jun 2
De hol vannak a többiek?