Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elviszlek
Aludni
Kemény vagyok mint a beton.
Le kéne ugrani Egerszalókra fürödni,de hol találok most sofőrt?
melegviz,pezsgő,............
Énis.Joéjjt.
Követem Lapesz példáját!Megyek aludni!Holnap meló!Kitartás!Hali!
Lehet olyan jó volt,hogy azóta is alszik.....
Öregasszony.Biztos.Mert azota sem jelentkezik.
Köszi! Lehet hogy széttépte az öregasszony délután...
Ugyan már haver.Sikerülne az máskor is.A vasad nagyon jo stretfighter alap.S szép hangja van.Hallottuk Sasváron.Lapesszal mi lett? Lehet a nö............................
A stopi az megy de általában akkor amikor előttem Egerben hirtelen befékez egy furgon...úgy már sikerült tavaly is!
Öreg vagyok én már ahhoz!
Elhiszem.S mint mondottam nagy filing a ralizás is.De megmondom öszintén,valami vadulást vártam töled is.1 kero,vagy stopi.
Király vagy barátom
Jó volna,csak mint délelőtt beszéltük is,hogy szponzorhiány van.Egyébként szerintem nagy feeling az is....szeretem is annyira mint a motorozást.
Volt már egyszer ilyen neki a hideg gumi miatt,de akkor is megoldotta..... Mondjuk valóban előfordul,hogy az ember elfelejtkezik róla hosszabb ácsorgás után...
Nhorbee77 .A ralizás is jo lehet.
De találkoztunk.Csak ö most nincs képbe.A tegnapi meglepi megviselte.
Ghoostrider!Én azt hittem ti ismeritek egymást személyesen is Szikrával...Tegnap ti nem találkoztatok?
Ez Dunakeszin lett lekapva, a temetőnél?
ezek tényleg ilyen jóók ezek a Rigák?
szeretnék majd venni egyet Én is , de azt mondták . hogy ez kicsit többet fogyaszt mint a simsonom ...ezért még gondolkodom rajta ...
Kolléga,
Nézesd meg a gumit.
Folyik belőle valami. Tócsa van alatta
Értelek Zema.Én sem vagyok lehuzos fikázos csávo.Az R1 is jo vas.Bejön nekem is.
Őt nem hiszem, h ismered, nem fórumozik, nem pályázik, de utcán kemény ő is...
ja-ja.
a középső az enyém, az is felhajthatós, csak az első motorozós napomon kétszer szedtek ki a motorosrendőrök, így inkább kihajtottam.
És a bal oldali?